Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurna, kiepski początek...
3
To po kolejne 3 pkt. Vamooos Barca!
4
Konkretne odpowiedzi, tego oczekuje się od trenera.
1
Nic tylko mu życzyć aby został naszym nowym Diabłem Tasmańskim :)
0
Świetny transfer, oby się sprawdził :)
0
@bernardFCB Jeśli w klubie o niego nikt nie potrafił zadbać, to tak się to kończyło. Teraz wszystko się zmieniło, ma specjalny plan i odpowiednich ludzi do tego, by w końcu mógł pokazać na co go stać.
21
Niech sobie wypożyczą kogoś innego, od Dembele won.
2
Brawo Leo. Wygrajcie w końcu LM, a Kosmita niech zostanie do końca kariery w FCB.
16
Wypociny od AS. Wara od niego, jeszcze zrobi karierę w Barcelonie.
0
Początek udany, 3 pkt są, gra nie była zła :D VeB!
1
Swojak zawsze dobry :D
1
Leooo brameczka :D Sądziłem że odda Fatiemu na hat-tricka :P
0
Ansuu co strzela :)
0
Ansuuuuu gooooooooool :D
1
Zobaczymy co nasi zaprezentują na początek, oby tylko zdobyli 3 punkty po dobrej grze. Vamos!
2
Tak to jest jak się oddaje takiego napastnika praktycznie za "friko". Brawo El Pistolero, świetny debiut.
22
Gdyby nie te kontuzje ehh... piłkarz skała nie do przejścia.
9
I wszystko przez pierdzielony zarząd z Bartomeu na czele. Jakim prawem oni mogą zarządzać takim klubem jak Barcelona.
3
Nic nowego, ciężko będzie o dobrą atmosferę w szatni i wyniki..
7
Stuani 34 lata i transfer do Barcy? No to byłyby jaja jakieś.
1
Nic już zdziwić nie może, jeśli chodzi o rynek transferowy, jesteśmy tutaj mistrzami.
2
Chyba im się coś pomyliło :D
26
Jeszcze w Atletico będzie strzelał bramki, mimo wieku to nadal świetny napastnik.
8
Coś czuję że jeszcze za nim zatęsknimy. Znakomity napastnik.
4
Ciekawe kogo teraz sprowadzą. Mam nadzieję, że nie zostaniemy tylko z Roberto, który i tak nie jest PO.
0
Dlaczego takie cyrki muszą się odbywać w takim klubie jak Barcelona?
6
Zawsze zapierdzielał na boisku, pełne zaangażowanie.
0
Ciekawe, do tej pory Puiq dobrze się spisywał jak dostał minuty. Nie rozumiem Holendra..
5
Żeby im tylko czasem teraz nie odwaliło, i nie postanowili wypożyczyć Dembele, tym bardziej sprzedaż. Czuję, że to będzie jego znakomity sezon.
0
Idealnie, oby tylko to podziałało. Bartomeu nieudaczniku pakuj się.