1

Kurna, kiepski początek...

3

To po kolejne 3 pkt. Vamooos Barca!

4

Konkretne odpowiedzi, tego oczekuje się od trenera.

1

Nic tylko mu życzyć aby został naszym nowym Diabłem Tasmańskim :)

0

Świetny transfer, oby się sprawdził :)

0

@bernardFCB Jeśli w klubie o niego nikt nie potrafił zadbać, to tak się to kończyło. Teraz wszystko się zmieniło, ma specjalny plan i odpowiednich ludzi do tego, by w końcu mógł pokazać na co go stać.

21

Niech sobie wypożyczą kogoś innego, od Dembele won.

2

Brawo Leo. Wygrajcie w końcu LM, a Kosmita niech zostanie do końca kariery w FCB.

16

Wypociny od AS. Wara od niego, jeszcze zrobi karierę w Barcelonie.

0

Początek udany, 3 pkt są, gra nie była zła :D VeB!

1

Swojak zawsze dobry :D

1

Leooo brameczka :D Sądziłem że odda Fatiemu na hat-tricka :P

0

Ansuu co strzela :)

0

Ansuuuuu gooooooooool :D

1

Zobaczymy co nasi zaprezentują na początek, oby tylko zdobyli 3 punkty po dobrej grze. Vamos!

2

Tak to jest jak się oddaje takiego napastnika praktycznie za "friko". Brawo El Pistolero, świetny debiut.

22

Gdyby nie te kontuzje ehh... piłkarz skała nie do przejścia.

9

I wszystko przez pierdzielony zarząd z Bartomeu na czele. Jakim prawem oni mogą zarządzać takim klubem jak Barcelona.

3

Nic nowego, ciężko będzie o dobrą atmosferę w szatni i wyniki..

7

Stuani 34 lata i transfer do Barcy? No to byłyby jaja jakieś.

1

Nic już zdziwić nie może, jeśli chodzi o rynek transferowy, jesteśmy tutaj mistrzami.

2

Chyba im się coś pomyliło :D

26

Jeszcze w Atletico będzie strzelał bramki, mimo wieku to nadal świetny napastnik.

8

Coś czuję że jeszcze za nim zatęsknimy. Znakomity napastnik.

4

Ciekawe kogo teraz sprowadzą. Mam nadzieję, że nie zostaniemy tylko z Roberto, który i tak nie jest PO.

0

Dlaczego takie cyrki muszą się odbywać w takim klubie jak Barcelona?

6

Zawsze zapierdzielał na boisku, pełne zaangażowanie.

0

Ciekawe, do tej pory Puiq dobrze się spisywał jak dostał minuty. Nie rozumiem Holendra..

5

Żeby im tylko czasem teraz nie odwaliło, i nie postanowili wypożyczyć Dembele, tym bardziej sprzedaż. Czuję, że to będzie jego znakomity sezon.

0

Idealnie, oby tylko to podziałało. Bartomeu nieudaczniku pakuj się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?