4

Cieszę się że został w klubie, zawsze w niego wierzyłem. Oby teraz odpalił na dobre, a kontuzje go omijały.

6

Znakomity transfer, jak tylko będzie się tak rozwijał, to Barca ma piłkarza na długie lata.

1

Najlepsze wczoraj to wygrana, dobra gra i dymisja nieudacznika :)

0

Czyli cieszą się z tego jak widać :D Oby teraz wyniki były jeszcze lepsze :D

9

Ważne 3 pkt na wyjeździe, dobry mecz. VeB! :)

0

Co ten Ansu miał w głowie w tej sytuacji :D

0

I gitara, teraz już spokojnie do końca.

1

Pop co na siłę szukać Messiego. Pedri dziś świetny mecz.

0

A jednak spalony :D

1

Kurde, i strzelił w końcu :/

1

Jaka szkoda Araujo :/

7

Danilo przestań Ty mi Dembele prześladować.

0

Antek coś Ty zrobił :D

0

Co jak co, ale Messi takich sytuacji nie marnował :P

0

Brawo, Dembele na farcie ale jest :D

0

To teraz Messi odzyska motywację do gry :D

2

Najlepsza wiadomość dnia, coś pięknego!

1

Ale bym chciał żeby odzyskał formę sprzed kontuzji.. marzenie.

1

@Veysel Ciężko się nie zgodzić, nie od dziś wiadomo ;)

2

@czar007 To co gramy swoją drogą, oczywiście jest kiepsko, ale poziom sędziowania jest jeszcze gorszy.

54

Akurat mówi prawdę, przecież to sędziowanie i ten VAR to jest nic nie warte.

0

@Mateo87p Bardziej mi chodziło oto, że Real ma pomoc i sprawdzanie VAR a Barcelona już nie.

0

Akurat sędziowanie nigdy na lepsze się nie zmieni w Hiszpanii, nawet jak jest VAR.

0

Tyle że Ramos od siebie potrafi wiele naciągać.

0

Dest rozegrał akurat dziś dobry mecz.

2

I my chcemy wygrać LM i inne puchary, z taką grą jak dziś to powodzenia, zaś nic nie osiągniemy.

0

Żenada, czas to wyłączyć. Dobrze że już koniec, szkoda nerwów i zdrowia.

0

Ale cyrk, o ja pierdziele.

0

I przerąbiemy ten mecz, ale rozczarowanie :/

0

Ale teraz Neto uratował, Dembele tragiczne podanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?