Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cieszę się że został w klubie, zawsze w niego wierzyłem. Oby teraz odpalił na dobre, a kontuzje go omijały.
6
Znakomity transfer, jak tylko będzie się tak rozwijał, to Barca ma piłkarza na długie lata.
1
Najlepsze wczoraj to wygrana, dobra gra i dymisja nieudacznika :)
0
Czyli cieszą się z tego jak widać :D Oby teraz wyniki były jeszcze lepsze :D
9
Ważne 3 pkt na wyjeździe, dobry mecz. VeB! :)
0
Co ten Ansu miał w głowie w tej sytuacji :D
0
I gitara, teraz już spokojnie do końca.
1
Pop co na siłę szukać Messiego. Pedri dziś świetny mecz.
0
A jednak spalony :D
1
Kurde, i strzelił w końcu :/
1
Jaka szkoda Araujo :/
7
Danilo przestań Ty mi Dembele prześladować.
0
Antek coś Ty zrobił :D
0
Co jak co, ale Messi takich sytuacji nie marnował :P
0
Brawo, Dembele na farcie ale jest :D
0
To teraz Messi odzyska motywację do gry :D
2
Najlepsza wiadomość dnia, coś pięknego!
1
Ale bym chciał żeby odzyskał formę sprzed kontuzji.. marzenie.
1
@Veysel Ciężko się nie zgodzić, nie od dziś wiadomo ;)
2
@czar007 To co gramy swoją drogą, oczywiście jest kiepsko, ale poziom sędziowania jest jeszcze gorszy.
54
Akurat mówi prawdę, przecież to sędziowanie i ten VAR to jest nic nie warte.
0
@Mateo87p Bardziej mi chodziło oto, że Real ma pomoc i sprawdzanie VAR a Barcelona już nie.
0
Akurat sędziowanie nigdy na lepsze się nie zmieni w Hiszpanii, nawet jak jest VAR.
0
Tyle że Ramos od siebie potrafi wiele naciągać.
0
Dest rozegrał akurat dziś dobry mecz.
2
I my chcemy wygrać LM i inne puchary, z taką grą jak dziś to powodzenia, zaś nic nie osiągniemy.
0
Żenada, czas to wyłączyć. Dobrze że już koniec, szkoda nerwów i zdrowia.
0
Ale cyrk, o ja pierdziele.
0
I przerąbiemy ten mecz, ale rozczarowanie :/
0
Ale teraz Neto uratował, Dembele tragiczne podanie.