Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
Jak miło zobaczyć wynik gdy Real dostaje lanie :)
4
Żeby tylko przez to nie stracił tego co grał do tej pory, bo wiadomo jak to jest z kontuzjami :/
1
3 punkty zdobyte, szkoda straconych bramek, ale taka nasza obrona... VeB!
0
La Manita :D Pedri goool :D
1
Brawo Leo, ta złość :D
5
Szkoda mi Matsa, tyle razy nas ratuje, a nasza obrona jak zwykle dziurawa. Zawsze ucieka mu Zamora :/
7
Nasza obrona to jest dramat.
0
Ale nas rozklepali.
4
Tak się strzela karne Antek.
2
Bardzo dobrze, sprawiedliwie w końcu dla nas z VAR.
0
To jest karny oczywisty.
2
No nareszcie coś strzelił, tego się nie dało spartolić.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Leo zjadał pigułkę :D
0
Kurde, nie może być bez straty gola..
0
Gość nawet karnego nie strzela. Żenada.
0
I karniaczek :D
0
Ja pierdziele, co on robi ile można nie trafić.
5
Takiego Dembele potrzebujemy!
0
Dembele ale przypierdzielił!!!!!!!!!!
1
I już nas Mats ratuje.
1
Antek zaczyna :D
4
W końcu Leo odpocznie, szkoda że Dest ławka. Najważniejsze aby zdobyć dziś 3 punkty. Vamos!
4
Najlepszy PO w historii, szkoda że do tej pory nie ma jego następcy. Oby Dest wyrósł nam na klasowego PO.
2
Wymęczone te 3 punkty, ale najważniejsze że zdobyte, choć gra bez szału.
1
Ale wstyd. Mats zrobił co mógł.
0
Bramkarze dziś walczą między sobą.
1
W końcu, Pique.
0
Co ten ich bramkarz broni dziś.
0
Busquets ma chyba haka na Koemana.