0

Brawo Panowie :)

0

Latający Mats. Brawo!

1

Zobaczymy czy nasi dziś zagrają równie dobrze jak ostatnio w pierwszej połowie. Vamos!

5

Tak się bawi, tak się bawi Stal Mielec!!!! Brawo Stal, mamy to!! :)

1

@Murazor Fajnie gdyby strzelił gola, może to by mu pomogło.

0

@Murazor Człowiek się tak nastawiał na ich transfery...

0

@arasz1819 Wiem, nic się nie znam :)

5

Pierwsza połowa świetna, druga dno i wodorosty. Tak to podsumuję. Tak czy siak, 3 pkt są. VeB!

0

Koeman jeszcze żółta haha

5

A Puig znowu bez szansy, to jest chore.

1

Pisałem w przerwie, że to tylko jedna dobrze zagrana połowa... Spotkań jest więcej, ale druga połowa już zweryfikowała..

0

Gdyby znowu nie Mats to brama.

0

Żenada, co oni odwalają.

0

Jest Lenglet, będzie bramka.

0

Żebyśmy tylko nie stracili gola w końcówce, bo to będzie dramat.

2

Ładnie go Mingueza przyblokował.

0

Ałaaa, ale wleciał:/

0

@MejorCampeones Bo Pjanić również się żalił w mediach że mało gra :D

0

Chciałbym żeby Antek strzelił i zobaczyć co on tam przygotował za cieszynkę :D

0

Jeszcze druga połowa, trzeba poczekać co się wydarzy. Jedna dobra połowa to nie wszystko, czekają nas kolejne spotkania w których trzeba walczyć na 200%.

3

Taką Barcę by się chciało oglądać ciągle, wyniki również z taką grą by się pojawiły.

4

Mecz nawet dobry, biegają nasi sporo, chęć odzyskania piłki rywalowi, gdyby tylko nie ta słaba skuteczność.

2

VAR działa, jest gol :D

0

Nie ma kurna, VAR gdzie jest!!!!!!!!

1

Marin no ja pierdziele, taka seta.

0

Antek a żeś to zmaścił :P

0

Alba jak załadował :D

0

Szybciej się na śrubie ruszam od Busquetsa.

0

Co zrobisz, nic nie zrobisz.

2

Zaczęli, brawo Barca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?