Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurs na posiadanie piłki przez Barce ponad 65% jest @1,85, myślicie że do wykonania? :D
1
@eckov @3.05 niski, no ale Bayern u siebie.
2
Wincyj meczów, wincyj.
0
Zrobiłem sobie przerwę od oglądania Barcy, ostatnie dwa mecze, tego się po prostu nie da oglądać. Mój układ nerwowy jest zadowolony.
0
@plastek87 W najbliższą niedzielę 27 grudnia o godzinie 21:25 zostanie wyemitowany wywiad Jordiego Evolé z Leo Messim. Zapowiedziano ponad godzinną rozmowę, a media spekulują, że Argentyńczyk może ogłosić w niej swoje odejście z Barcelony.
0
A wystarczyło żeby poddał się wtedy operacji i posłuchał ludzi z klubu, teraz nadal byłby skałą nie do przejścia na obronie. Szkoda..
9
Obaj są tego warci, prezentują się znakomicie na boisku, gorzej tylko że nasz klub kiepsko stoi z finansami.
2
Zdrowych i Wesołych Świąt Wszystkim ;)
14
Koniec tej szopki, 2 godziny zmarnowane.
2
Cóż, czas zrobić przerwę od oglądania Barcy, ciągle człowiek żyje nadzieją na lepszą grę i wyniki, a oni to samo. Tak jak pisałem, to nie ma sensu.
9
Riki Puć sobie przeskrobał u Kumana. Nie ma szans aby go wpuścił.
3
A ten sobie wakacje na CN urządził, leży sobie na murawie :D
0
No i dobrze, niech stracą punkty, żadnych pucharów na koniec. Rzygać się na to wszystko już chce.
0
2:2 a my bronimy, nowoczesna Barcelona :D
0
@jedrek7000 To co ostatnio miał na głowie.
3
Niech sobie zrobi nową fryzurę, to mu najlepiej wychodzi.
0
Może Mingueza za szybko poczuł sławę w pierwszej drużynie. Oby jednak coś z niego było na przyszłość.
1
Kurde, Mingueza słabiutko :/
0
Zaczyna się od nowa, ja pierdziele.
2
Araujo co za brama jak rasowy napadzior :)
3
Ale fart hahahaha
0
Tam raczej nie było karnego :D
0
Karniaczek haha
1
Gdyby nie Mats to 0-2.
0
Jak tego dziś nie wygrają, to robię sobie przerwę od oglądania Barcelony, no nie da się na to patrzeć, bo tyle nerwów.
0
Jakim my jesteśmy dnem..
2
Po co oni w ogóle wznawiali rozgrywki na świecie, było zawiesić w ciul i po kłopocie.
3
Do czego to doszło że człowiek ogląda mecze Barcy z "przyzwyczajenia".
0
Ale zanurkował :D
2
Ależ był zajebiście pilnowany :P