4

Koeman w grobowym nastroju, taka mina po bramce Puiga :D

5

Ten uśmiech Rikiego mówi wszystko :)

1

Goooooooooool Rysiu :)

4

Rysiu ma 3 minuty na przekonanie do siebie Koemana ;)

2

Ważne że 3 pkt coraz bliżej, zawodnicy zmęczeni nie da się ukryć..

0

Ym ein ymam mik ćarg.

1

Nie było VAR były karne, jest VAR nie ma karnych.

2

Wchodzi przyszły zdobywca ZP ;) Oby kurde w końcu coś pokazał na boisku.

0

Alexandre Pato - jak ja chciałem dawniej tego zawodnika w Barcelonie, kontuzje mu zniszczyły karierę, talent niesamowity. Pamiętam ten "odjazd" jego w meczu z Milanem.

6

Dziś mecz, środa kolejny mecz, kasy brak, prezydenta brak, zawodników brakuje na kluczowe pozycje, i my mamy wygrywać trofea. Na pewno.

3

Coś mi się wydaje, że końcówka sezonu i to nie tylko w Hiszpanii, sporo zawodników będzie zajechanych, biegać im się nie będzie chciało nawet. To jest dramat tyle spotkań klepać co 2-3 dni.

1

Jaki błąd, masakra.

0

Byle dowieźli wygraną do końca, widać te trzy dogrywki z rzędu.

3

Nie potrzebuję oglądać meczu, Wasze komentarze wynagradzają wszystko :D To co tu czytam to poezja :D

0

@mekston Dokładnie, dlatego te słabsze kluby na tym korzystają, tym bardziej na takich boiskach jak dziś, oni na co dzień tam grają, a nasi? Dla nich to gorsza sprawa, małe boisko, sztuczna murawa.

0

@mekston Może być i tak, bo teraz nie ma już słabych zespołów z niższych lig że leje się je jak dawniej.

1

@NaFazieHitman Haha podsumował :D

4

Jak tak czytam Wasze komentarze, na temat tego co się dzieje na boisku, to cieszę się że jednak odpuściłem sobie dziś ten mecz :D

0

Co to się dzieje w tym roku, już nie wiem który raz widzę wiadomość na portalach informacyjnych, że zaginęła 13-latka. Dziś kolejna, pomijając fakt że wygląda na minimum 17. Dziwne to jest naprawdę, same 13-latki.
https://wydarzenia.interia.pl/slaskie/news-chorzow-policja-poszukuje-13-latki,nId,5000516

10

Ale cyrki się dzieją w tym klubie, zatrudnili go jako trenera, to należy mu się kasa i tyle w temacie, niezależnie od jego zdolności trenerskich.

0

Jeśli to prawda, to bardzo dobrze, króciutko z gwiazdeczkami.

1

Jakie to już jest nudne, tylko Xavi, Xavi, Xavi... Dla gościa tylko to jest ważne.

1

@(C)Puyol Dokładnie, również chciałbym takie coś zobaczyć :D Ja sam mam przed 2011 rok, w wiem że konto jest jeszcze wcześniej :D

1

@Don Lucas Śmieje tylko, potrafię, ale nigdy tego nie robię jakoś, bo mało się tu na co dzień udzielam ;) Teraz lepiej nic nie pisać negatywnego, bo zaraz wiesz co się stanie, takie mamy czasy :) Zgadzam się z tym co napisałeś, ale wiesz niektórzy mają inne podejście i tego my nie zmienimy.

5

Człowiek się tak cieszył, że już w styczniu coś ruszy, a tu masz, czekaj znowu tyle..

0

@Don Lucas Przykro mi, nie potrafię.

0

@kkbarca Kolejny użytkownik, którego szanuję. Takich tu potrzeba.

0

@pax O proszę, kto mi odpisał :) Kiedyś, kiedyś pamiętam @pax że nasze relacje nie były zbyt dobre, ale co było a nie jest, nie piszę się w rejestr ;) Takie czasy nastały, że nasze miejsce o ukochanym klubie, przerodziło się w "bazar" a przekupki mają tu pole do popisu.

3

@VamosRakieta Pewnie według niektórych, ktoś kto ma tutaj konto z 12 lat, teraz postanowił się odsunąć na bok, jest kibicem sukcesu :)

0

@ddanioofcb Interesujące, naprawdę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?