Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Koeman w grobowym nastroju, taka mina po bramce Puiga :D
5
Ten uśmiech Rikiego mówi wszystko :)
1
Goooooooooool Rysiu :)
4
Rysiu ma 3 minuty na przekonanie do siebie Koemana ;)
2
Ważne że 3 pkt coraz bliżej, zawodnicy zmęczeni nie da się ukryć..
0
Ym ein ymam mik ćarg.
1
Nie było VAR były karne, jest VAR nie ma karnych.
2
Wchodzi przyszły zdobywca ZP ;) Oby kurde w końcu coś pokazał na boisku.
0
Alexandre Pato - jak ja chciałem dawniej tego zawodnika w Barcelonie, kontuzje mu zniszczyły karierę, talent niesamowity. Pamiętam ten "odjazd" jego w meczu z Milanem.
6
Dziś mecz, środa kolejny mecz, kasy brak, prezydenta brak, zawodników brakuje na kluczowe pozycje, i my mamy wygrywać trofea. Na pewno.
3
Coś mi się wydaje, że końcówka sezonu i to nie tylko w Hiszpanii, sporo zawodników będzie zajechanych, biegać im się nie będzie chciało nawet. To jest dramat tyle spotkań klepać co 2-3 dni.
1
Jaki błąd, masakra.
0
Byle dowieźli wygraną do końca, widać te trzy dogrywki z rzędu.
3
Nie potrzebuję oglądać meczu, Wasze komentarze wynagradzają wszystko :D To co tu czytam to poezja :D
0
@mekston Dokładnie, dlatego te słabsze kluby na tym korzystają, tym bardziej na takich boiskach jak dziś, oni na co dzień tam grają, a nasi? Dla nich to gorsza sprawa, małe boisko, sztuczna murawa.
0
@mekston Może być i tak, bo teraz nie ma już słabych zespołów z niższych lig że leje się je jak dawniej.
1
@NaFazieHitman Haha podsumował :D
4
Jak tak czytam Wasze komentarze, na temat tego co się dzieje na boisku, to cieszę się że jednak odpuściłem sobie dziś ten mecz :D
0
Co to się dzieje w tym roku, już nie wiem który raz widzę wiadomość na portalach informacyjnych, że zaginęła 13-latka. Dziś kolejna, pomijając fakt że wygląda na minimum 17. Dziwne to jest naprawdę, same 13-latki.
https://wydarzenia.interia.pl/slaskie/news-chorzow-policja-poszukuje-13-latki,nId,5000516
10
Ale cyrki się dzieją w tym klubie, zatrudnili go jako trenera, to należy mu się kasa i tyle w temacie, niezależnie od jego zdolności trenerskich.
0
Jeśli to prawda, to bardzo dobrze, króciutko z gwiazdeczkami.
1
Jakie to już jest nudne, tylko Xavi, Xavi, Xavi... Dla gościa tylko to jest ważne.
1
@(C)Puyol Dokładnie, również chciałbym takie coś zobaczyć :D Ja sam mam przed 2011 rok, w wiem że konto jest jeszcze wcześniej :D
1
@Don Lucas Śmieje tylko, potrafię, ale nigdy tego nie robię jakoś, bo mało się tu na co dzień udzielam ;) Teraz lepiej nic nie pisać negatywnego, bo zaraz wiesz co się stanie, takie mamy czasy :) Zgadzam się z tym co napisałeś, ale wiesz niektórzy mają inne podejście i tego my nie zmienimy.
5
Człowiek się tak cieszył, że już w styczniu coś ruszy, a tu masz, czekaj znowu tyle..
0
@Don Lucas Przykro mi, nie potrafię.
0
@kkbarca Kolejny użytkownik, którego szanuję. Takich tu potrzeba.
0
@pax O proszę, kto mi odpisał :) Kiedyś, kiedyś pamiętam @pax że nasze relacje nie były zbyt dobre, ale co było a nie jest, nie piszę się w rejestr ;) Takie czasy nastały, że nasze miejsce o ukochanym klubie, przerodziło się w "bazar" a przekupki mają tu pole do popisu.
3
@VamosRakieta Pewnie według niektórych, ktoś kto ma tutaj konto z 12 lat, teraz postanowił się odsunąć na bok, jest kibicem sukcesu :)
0
@ddanioofcb Interesujące, naprawdę :)