Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba co załadował..
0
Następny gol Barca kurs @3.20 Granada się otworzy zapewne, więc nasi możliwe że strzelą.
0
@regatta52 Wygraną, ale jest dogrywka a to się nie liczy :)
1
Pytanie czy utrzymają to :D
0
Frenkie gooool co za mecz :D
0
Kurcze, ale szkoda..
1
@Piotr,1985 Na PC, ja to od zawsze mam tak że wszystko na PC oglądam ;) Ale mam zamiar zakupić niebawem TV ;)
0
Messi odetchnął z ulgą :P
0
Antek co poleciał :D
0
Kto stawiał dziś u buka na rożne, w końcu zarobił, bo zawsze kiepsko z tym :D
1
@Piotr,1985 Nie mam telewizora :D
0
Kolejna dogrywka, ale oni to uwielbiają :D
1
Hahaha ale jaja.
0
Doliczy pewnie 2 min.
0
@AllBundy Może ktoś się tam chowa jeszcze.
0
Ale fart ahahahaha.
1
A ilu sezonowców odejdzie jeśli nic nie wygramy, plusy są też tego.
2
Spokojnie, awansujemy za rok.
0
@Miszcz Textu FCB Co kto lubi.
0
@viscajasiek Nigdy tego nie rozumiałem, jeden wymyślił a reszta powtarza. Co to w ogóle znaczy. Żenada.
0
@Azi Masakra jakaś.
1
Bawi mnie gdy ktoś pisze jeszcze "xd" to było modne w latach 2000.
0
@PatrychoO O ten zegar co nie chodzi. Moje marzenia.
1
A niech przewalą, olać ten PK. Lepsza LM ale to też poza marzeniami.
0
@Lucassito 4-5, ciężko się im podnieść bo blamażach w LM.
0
Dziś odpadamy, z PSG wpierdziel, zostajemy z niczym na koniec. Ale w sumie sezon przejściowy.
0
@Lucassito Też grają jak my, ale ogólnie dziwny sezon :D Na koszu idzie zarobić :D
1
Ten sezon jest pomylony, nie chodzi tu tylko o piłkę nożną, koszykówka, ręczna, tam przez natłok spotkań najlepsi dostają baty od najsłabszych, szczególnie w koszykówce i jak drużyny grają co 2-3 dni w dodatku w pucharach. Kursy takie wysokie..
0
Już sobie wyobrażam zabawy Neymara z naszą obroną.
1
@4.90 tylko na Barce, a na awans @2.75.