0

Umtiti bez szans szybkościowo.

0

Zajebiście, jesteśmy w d....

0

Kurde, takie piłki się od razu wybija na out.

0

Znowu trzeba gonić wynik.

0

To piłkę można zaatakować? :D

8

Laskowski jaki śmieszek :D

2

Żółtą dla sędziego :D

1

Baskets - hahahah co za komentator.

1

Fajnie że można przewijać sobie na transmisji wstecz :D

0

Żeby dziś pierońsko się nie męczyli :D

1

To nie była wcale łatwa sytuacja do strzału.

0

Jest, w końcu głos Jacka :D

3

Co on tam robi, sapie jakby jechał na ręcznym.

6

Śmieszne to jest, że wychodzą z tunelu osobno, ale na boisku już mogą się dotykać, przytulać :D

7

@derlysy1979 Fajnie że ktoś nad nim czuwa, by mu nie odbiło jak innym, ale o 20 w łóżku to już przegięcie według mnie.

0

@jeyx77x Nie wiem, aż tak tego nie śledzę, pośmiałem się tylko z tego nieźle :D

0

@NaFazieHitman Akurat na biednego nie trafiło :)

3

Już nawet w B klasie jak jest wolny i ustawiają mur, to gościu się kładzie za nimi na boisku hahaha beka z tego programu :D Chyba Messi wykonuje te wolne :D

3

Na kanale Metro jest Asy B klasy, śmieszne to nawet :D Stara Kosa siódemka i napierdzielają trawę wokół boiska :D

0

@Majsteer Nie pozostaje nic innego, ale ciężko czasem zrozumieć takie postępowanie. Pozdro.

0

@Majsteer Powiem Ci tylko tyle, są tutaj użytkownicy którzy już dawno go sprzedali, a teraz są za nim aby został w klubie. Nie na tym to polega.

0

@Tom0VeB O proszę, kolekcjoner screenów, zaskoczyłeś mnie. Ja nie mówię że nie narzekałem nigdy, ale na pewno nie w taki sposób jak widzę tu na co dzień.

0

@Tasde Napisałem że jest to jego wina że nie poddał się operacji. Ani Ty, ani ja nie wiemy jak ma się jego kolano, natomiast ja chciałbym aby mu się udało.

0

@Objectivo Hehe no w sumie :D

0

@Striker Nie oceniam na podstawie 10 komentarzy, ja mam na myśli kilka miesięcy wstecz. To co czytam, po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat, każdy w sumie może to zrobić.

0

@DonMatteo901 Pensja to akurat nie jego wina że taką otrzymał, podziękować trzeba Bartomeu :D

0

@PatrykBarca Pożyjemy, zobaczymy. Fakt, jego błąd że nie poddał się wtedy operacji, ale może nie wszystko stracone jeszcze.

0

@tbas A no właśnie, ja mam nadzieję, że w końcu zakończą się jego problemy.

0

@Striker Taa, tylko coś często to się zdarza.

0

@4drian0 Tego nie wiesz czy się połamie, nikt nie wie. A może jak w końcu zdrowie mu dopisze. Po prostu, tutaj niektórzy potrafią wywalić z klubu po kilku spotkaniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?