Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umtiti bez szans szybkościowo.
0
Zajebiście, jesteśmy w d....
0
Kurde, takie piłki się od razu wybija na out.
0
Znowu trzeba gonić wynik.
0
To piłkę można zaatakować? :D
8
Laskowski jaki śmieszek :D
2
Żółtą dla sędziego :D
1
Baskets - hahahah co za komentator.
1
Fajnie że można przewijać sobie na transmisji wstecz :D
0
Żeby dziś pierońsko się nie męczyli :D
1
To nie była wcale łatwa sytuacja do strzału.
0
Jest, w końcu głos Jacka :D
3
Co on tam robi, sapie jakby jechał na ręcznym.
6
Śmieszne to jest, że wychodzą z tunelu osobno, ale na boisku już mogą się dotykać, przytulać :D
7
@derlysy1979 Fajnie że ktoś nad nim czuwa, by mu nie odbiło jak innym, ale o 20 w łóżku to już przegięcie według mnie.
0
@jeyx77x Nie wiem, aż tak tego nie śledzę, pośmiałem się tylko z tego nieźle :D
0
@NaFazieHitman Akurat na biednego nie trafiło :)
3
Już nawet w B klasie jak jest wolny i ustawiają mur, to gościu się kładzie za nimi na boisku hahaha beka z tego programu :D Chyba Messi wykonuje te wolne :D
3
Na kanale Metro jest Asy B klasy, śmieszne to nawet :D Stara Kosa siódemka i napierdzielają trawę wokół boiska :D
0
@Majsteer Nie pozostaje nic innego, ale ciężko czasem zrozumieć takie postępowanie. Pozdro.
0
@Majsteer Powiem Ci tylko tyle, są tutaj użytkownicy którzy już dawno go sprzedali, a teraz są za nim aby został w klubie. Nie na tym to polega.
0
@Tom0VeB O proszę, kolekcjoner screenów, zaskoczyłeś mnie. Ja nie mówię że nie narzekałem nigdy, ale na pewno nie w taki sposób jak widzę tu na co dzień.
0
@Tasde Napisałem że jest to jego wina że nie poddał się operacji. Ani Ty, ani ja nie wiemy jak ma się jego kolano, natomiast ja chciałbym aby mu się udało.
0
@Objectivo Hehe no w sumie :D
0
@Striker Nie oceniam na podstawie 10 komentarzy, ja mam na myśli kilka miesięcy wstecz. To co czytam, po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat, każdy w sumie może to zrobić.
0
@DonMatteo901 Pensja to akurat nie jego wina że taką otrzymał, podziękować trzeba Bartomeu :D
0
@PatrykBarca Pożyjemy, zobaczymy. Fakt, jego błąd że nie poddał się wtedy operacji, ale może nie wszystko stracone jeszcze.
0
@tbas A no właśnie, ja mam nadzieję, że w końcu zakończą się jego problemy.
0
@Striker Taa, tylko coś często to się zdarza.
0
@4drian0 Tego nie wiesz czy się połamie, nikt nie wie. A może jak w końcu zdrowie mu dopisze. Po prostu, tutaj niektórzy potrafią wywalić z klubu po kilku spotkaniach.