Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaś ten helikopter będzie cały mecz krążył, a komentarza brak :D
0
A jednak Leo nie odpuścił :) Vamooss Barcelono!
0
@PizzerMan A powiedz mi, jak ma się zmęczyć skoro Koeman na niego nie stawia? Co ma się wpierdzielić sam do składu i grać? Tak to nie działa, a że kasa leci to normalne, po to ma kontrakt.
0
Oni mają chyba z głową coś nie tak, skoro pewnie myślą że przełożenie wyborów coś im da na ich korzyść. Laporta bierze te wybory tak czy siak.
10
To jest dramat, szkoda strzępić ryja na to wszystko.
0
@Cobra303 Bez przesady, że zarabia grube miliony, są kluby które byłby w stanie opłacić to co tutaj zarabia. Mógłby iść gdzie indziej i albo siedzieć na ławie lub grać za taki sam hajs, ale woli zostać w FCB i odnieść sukces.
0
@WaFen Ale ma chłopak ambicje, każdemu "kapie" na świecie w tym sporcie.
1
Zawsze odpadnięcie Realu czy też przegrana w lidze, to najlepsza informacja jaka może być na koniec dnia :)
17
Takie podejście u piłkarzy mi się podoba, nie liczy się tylko kasa na koncie, lecz ogromne ambicje. Oby mu się udała kariera w Barcelonie.
18
Mogłem obronić jeszcze więcej, ale na szczęście nie było potrzeby. - mistrz :) Dla mnie najlepszy bramkarz na świecie :)
0
Mamy toooooooooooo takk jest!!!!!!!!!!!!!!!!! Riqui!!!!!!!!!!!!!!
0
Antek ja pierdziele.....
0
Dobra strzelić i mamy to.
0
Pjanic gooooooooooool
0
Nieeeee maaaa :D
1
Dembele taaaaaaaak
0
Mats królu złoty!!!!
0
Kurde Frenkie.....
0
Brawo Mats!!!!!!!!!!
1
Ładny strzał, ale mamy farta.
0
Ale go puścili, masakra.
0
@Lub567 Widzę, co ludzie tutaj piszą na LR na co dzień i podczas meczu, straszne niezdecydowanie.
1
@mrboom Pewnych osób tutaj nie da się zrozumieć :)
0
@Sapos93 Tego nie rozumiem, że jak Martin gra dobrze, to jest cacy, że dobry transfer itp,. ale jak zagra gorszy mecz to najazd na niego i won z klubu.
0
@El dominatore Po obserwacji, stwierdzam że jednak są to te same osoby niektóre :)
10
Jak już krytykujecie Martina, to róbcie to cały czas, bo ostatnio go wywalacie go z klubu, a teraz wychwalacie po akcji. Zdecydujcie się.
0
Gooooooooooool :D
0
@xxxxx Xavi jest dla niego wszystkim :D
0
Jeśli faktycznie wybory przełożone, to niezły burdel w klubie się szykuje...choć i tak jest, lecz będzie jeszcze gorszy.
57
Font jest pogrzebany, skoro Laporta podpisy otrzymał od rodziny Leo :D