Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sysia11Nowością jaka jest to fryzura Antka haha :D
0
To się dziś źle skończy, dostaniemy wpierdziel :)
0
@BarcaInfo Ja pierdziele, no bez jaj...
0
@priest9999 Wezmę pod uwagę Twoją radę :) Myślę również objąć w FM12 zespół z Hiszpanii który istnieje obecnie, ale są w ostatniej lidze, klub który nic nie osiągnął, a wizja gry z Barcą i Realem kusi w przyszłości :D
0
@dv7wisnia Tak, zgadza się :) Ja to zawsze oszczędnie, większość z wolnego, kilka dni temu zakończyłem sezon właśnie tym klubem ze Słowacji, zdobyłem mistrza bez problemu, ale jak wyczytałem z ciekawości że już nie istnieją, to czar gry prysł :/ A sprowadziłem tam za dosłownie 18 tys ojro napastnika z Afryki - Adama Bakayoko, gość mi nastrzelał 35 bramek i 17 asyst, po 1 sezonie sprzedałem do klubu z Węgier za... 650 tys ojro. Takie interesy to ja lubię robić :D
0
@dv7wisnia Dla mnie FM 12 najlepszy, tych nowych w ogóle nie łapie, za dużo wszystkiego napchane.. To jest właśnie najpiękniejsze w FM, jak z klubu nic nie znaczącego robisz potęgę :)
0
@priest9999 Hmm no ja również tak mam, że jeśli klub nie istnieje to ciężko się zabrać za rozgrywkę takim, ale z drugiej strony kusi.. Anglia nigdy w żadnym FM nie odpowiadała mi, nie moje klimaty. A dodatki z niższymi ligami też odpadają, tylko to co FM wydał.
0
@dv7wisnia Właśnie że takie rozgrywki słabymi klubami zawsze lubię ;) Ale no jestem bardzo szczegółowy na takie coś hehe :D
0
@dv7wisnia Nie wkurzało by Cię to że w realnym świecie już go nie ma? :D
3
To szykuje się lanie.. Mbappe z Neymarem nas zjedzą ;P
0
Mam takie może trochę dziwne pytanie do graczy FM, ale nie daje mi spokoju :D Otóż, w FM12 jest pewien mały klub na Słowacji SK SFM Senec, lubię grać takimi, bo mocne mnie nie interesują. Tak więc, klub ten w 2016 roku został rozwiązany i inny odkupił od nich licencję, że jestem szczegółowy na wszystko, to gralibyście i tak nim gdyby Wam się podobał mimo że już nie istnieje? :D
0
Wylosujemy Bayern i szybciutko kończymy przygodę w LM, zresztą tak jak to w ostatnich latach.
30
Nie wierzę w to co czytam.
7
Wielkie Levante pokonane.
0
Dobra kończyć już ten cyrk na kółkach.
16
Barca broni wyniku z Levante u siebie, jakich ja czasów dożyłem.
1
W końcu Leo coś ukuł.
1
Barca strzela gola, niesamowite.
0
Z Levante męczyć się na CN.. A no tak, to ta nowa Barca, zapomniałem.
0
2 zł Ci mogę dać
5!
Ale chciałeś dwójkę
Ale daj trzy
Otrząśnij się, bądź sobą ludziu :D
1
I zaś popełniłem błąd z wyborem, ale cóż...
0
@karci0 Do swojej :)
1
@Bykunn Prawidłowo, zdrowie ma się jedno.
0
@senso Sprawdź PW.
0
Brawo Lenglet. Jak w obronie tak i w ataku.
0
To się niedługo chyba źle skończy.
0
@ksobi Nie straszę :)
0
@Pawlak1992 Może tym razem nas pozytywnie zaskoczą.
1
Cóż, jednak więź z Barcą wygrywa i obejrzę meczyk, ale jak będzie kaszana to szybko się może zakończyć oglądanie. Zdrowie trzeba szanować i się tyle nie denerwować.