0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sysia11Nowością jaka jest to fryzura Antka haha :D

0

To się dziś źle skończy, dostaniemy wpierdziel :)

0

@BarcaInfo Ja pierdziele, no bez jaj...

0

@priest9999 Wezmę pod uwagę Twoją radę :) Myślę również objąć w FM12 zespół z Hiszpanii który istnieje obecnie, ale są w ostatniej lidze, klub który nic nie osiągnął, a wizja gry z Barcą i Realem kusi w przyszłości :D

0

@dv7wisnia Tak, zgadza się :) Ja to zawsze oszczędnie, większość z wolnego, kilka dni temu zakończyłem sezon właśnie tym klubem ze Słowacji, zdobyłem mistrza bez problemu, ale jak wyczytałem z ciekawości że już nie istnieją, to czar gry prysł :/ A sprowadziłem tam za dosłownie 18 tys ojro napastnika z Afryki - Adama Bakayoko, gość mi nastrzelał 35 bramek i 17 asyst, po 1 sezonie sprzedałem do klubu z Węgier za... 650 tys ojro. Takie interesy to ja lubię robić :D

0

@dv7wisnia Dla mnie FM 12 najlepszy, tych nowych w ogóle nie łapie, za dużo wszystkiego napchane.. To jest właśnie najpiękniejsze w FM, jak z klubu nic nie znaczącego robisz potęgę :)

0

@priest9999 Hmm no ja również tak mam, że jeśli klub nie istnieje to ciężko się zabrać za rozgrywkę takim, ale z drugiej strony kusi.. Anglia nigdy w żadnym FM nie odpowiadała mi, nie moje klimaty. A dodatki z niższymi ligami też odpadają, tylko to co FM wydał.

0

@dv7wisnia Właśnie że takie rozgrywki słabymi klubami zawsze lubię ;) Ale no jestem bardzo szczegółowy na takie coś hehe :D

0

@dv7wisnia Nie wkurzało by Cię to że w realnym świecie już go nie ma? :D

3

To szykuje się lanie.. Mbappe z Neymarem nas zjedzą ;P

0

Mam takie może trochę dziwne pytanie do graczy FM, ale nie daje mi spokoju :D Otóż, w FM12 jest pewien mały klub na Słowacji SK SFM Senec, lubię grać takimi, bo mocne mnie nie interesują. Tak więc, klub ten w 2016 roku został rozwiązany i inny odkupił od nich licencję, że jestem szczegółowy na wszystko, to gralibyście i tak nim gdyby Wam się podobał mimo że już nie istnieje? :D

0

Wylosujemy Bayern i szybciutko kończymy przygodę w LM, zresztą tak jak to w ostatnich latach.

30

Nie wierzę w to co czytam.

7

Wielkie Levante pokonane.

0

Dobra kończyć już ten cyrk na kółkach.

16

Barca broni wyniku z Levante u siebie, jakich ja czasów dożyłem.

1

W końcu Leo coś ukuł.

1

Barca strzela gola, niesamowite.

0

Z Levante męczyć się na CN.. A no tak, to ta nowa Barca, zapomniałem.

0

2 zł Ci mogę dać
5!
Ale chciałeś dwójkę
Ale daj trzy
Otrząśnij się, bądź sobą ludziu :D

1

I zaś popełniłem błąd z wyborem, ale cóż...

0

@karci0 Do swojej :)

1

@Bykunn Prawidłowo, zdrowie ma się jedno.

0

@senso Sprawdź PW.

0

Brawo Lenglet. Jak w obronie tak i w ataku.

0

To się niedługo chyba źle skończy.

0

@ksobi Nie straszę :)

0

@Pawlak1992 Może tym razem nas pozytywnie zaskoczą.

1

Cóż, jednak więź z Barcą wygrywa i obejrzę meczyk, ale jak będzie kaszana to szybko się może zakończyć oglądanie. Zdrowie trzeba szanować i się tyle nie denerwować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?