0

@cat_r37 Dobrze że każdy inny piłkarz Barcy rozgrywa za każdym razem idealny mecz...

17

Nie rozumiem Koemana, chce poprawy gry i wyników, wchodzi Puig na kilka minut pograć, zostawia zawsze dobre wrażenie, w nagrodę zawsze później ława. Dziwne ma podejście.

6

Ostatnio miałem dylemat - FM czy mecz, wybrałem to drugie, ale w drugiej połowie żałowałem i wyłączyłem. Dziś nie wiem czy popełnić ten sam błąd, widząc co się dalej dzieje z tym klubem.

6

A po co na niego stawiać, lepiej posyłać do gry graczy po 30-stce, młodzi niech siedzą i grzeją ławę.

4

Bo to jest "Ronaldo", więc karny musi być...

0

Dobra idę spać, bo szkoda na to w ogóle patrzeć, jesteśmy dnem. Rano do roboty, wolę się wyspać. Mogłem pograć w FM. Dobranoc :D

1

Haha i karny, Lenglet weź Ty już wypierdzielaj.

0

Hahaha i będzie zapewne karny

6

Koeman ma chyba dość już tej Barcelony ;)

0

Co się stało w Paryżu? Słyszałem tylko wypowiedzi piłkarzy z Turcji że to nie jest futbol i nie ma szacunku.

0

Kurde, miałem dylemat - pograć w FM czy mecz oglądać, wybrałem mecz, ale mogłem jednak FM :D

0

Spokojnie, wejdzie Busquets i wygramy :P

3

Brawo, to jest właśnie Barcelona.

2

Za takie coś się nie dyktuje karnego, co za puste dzbany.

0

Nadal mu to zostało po bramce hahaa

0

Hahaha karny masakra

1

Chyba ma klapki na oczach, on nie widzi że drużyna z nim gra słabo? Jego czas w FCB minął..

12

Co za żenada, Cadiz nas wydymało. Jesteśmy na dnie.

1

O lidze to my możemy już pomarzyć.

1

@Encore Łatwo teraz mówić, widział widocznie co się dzieje i próbował ratować.

23

Tylko i wyłącznie błąd Lengleta, Mats próbował ratować to jeszcze.

0

Lenglet ja pierdziele, co za gość. Żenada.

0

Co to było??!! Ja pierdziele!!!!!!!!!

0

Wymęczyli, Alba.

1

Gramy ostatnio fajne mecze, wracamy do starego składu który nie funkcjonuje. Tak to się robi.

0

@gumaz Ja nie szef :D

10

Ludzie! Wielu piłkarzy popełnia błędy, dopiero co Mingueza był wychwalany za ostatnie mecze, ogarnijcie się.

0

Brawo Panowie, świetny początek.

0

Czy jest tu jakiś informatyk który zna się bardzo dobrze na sprzęcie i grach? Jeśli tak, proszę o PW.

0

@4drian0 Z tego co czytałem, to 7 na Ryzen ma czasem lepsze osiągi od 10. Chcę sobie pograć w FM12, ale wywala mi błędy, gra się wyłącza podczas gry, nie można normalnie wyjść tylko Alt+F4. Tragedia. Na 7 czy XP nigdy nie było takich problemów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?