Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Miałem wczoraj na kuponie Club Brugge i nie narzekam :)
0
@FCBKUBANO Czasem potrzebna przerwa :) Wzajemnie :)
1
@norbi77 Pierwsze zdj. od razu poszło na tapetę :D
4
@Bykunn A później płacz że Lockdown i obostrzenia :)
2
@FCBKUBANO Dzięki serdeczne :) Powodzenia i Tobie :)
0
Koniec :D Wytrzymali, ale ostatnia minuta było gorąco jak z wolnego poszło w słupek.
3
Ale fart, słupek...
0
Jaka seta Valencia, sam na sam..
0
@Thomas99PL Tego się właśnie obawiam.
0
@notor1ous Ale ważne że prowadzą, byle dotrwali.
0
6 minut doliczył, czuję tam niespodziankę na koniec..
0
Nie ma gola jednak dla Valencii haha. Oby to utrzymali.
1
Valencia 0:2 :D Kupon siedzi :D
0
Mam przeczucie, że Nietoperze odwalą coś w końcówce, bo zamykają mi kupon ;D
1
Soler z Valencii ładna brama.
23
Zdecydowanie widać efekt pracy Koemana.
1
Cieszy skuteczność i na zero z tyłu :) VeB!
0
La Rambla wyprosiła :D
2
Rysiek jaki banan na twarzy :D
2
Rysiek! Nie wierzę!
1
Messi niech odpoczywa :)
2
W końcu skuteczność odzyskana na boisku, oby na stałe.
1
Francuzi sobie pograli :P
3
Antek się rozstrzelał :D
1
On wrócił, wróciła jego radość z gry! :)
3
Stary dobry Messi!!!!!!!!!!!!!!!
4
Leooooooooooooooooooooo!
1
Gdyby nie Ter Stegen, to byśmy byli na końcu tabeli.
3
Brawo dla naszej obrony hahaha
1
Mam nadzieję, że Dembele nie kontuzja... ale jeśli coś jest to lepiej niech zgłosi, bo później może być tylko gorzej.