0

@VenoM Miałem wczoraj na kuponie Club Brugge i nie narzekam :)

0

@FCBKUBANO Czasem potrzebna przerwa :) Wzajemnie :)

1

@norbi77 Pierwsze zdj. od razu poszło na tapetę :D

4

@Bykunn A później płacz że Lockdown i obostrzenia :)

2

@FCBKUBANO Dzięki serdeczne :) Powodzenia i Tobie :)

0

Koniec :D Wytrzymali, ale ostatnia minuta było gorąco jak z wolnego poszło w słupek.

3

Ale fart, słupek...

0

Jaka seta Valencia, sam na sam..

0

@Thomas99PL Tego się właśnie obawiam.

0

@notor1ous Ale ważne że prowadzą, byle dotrwali.

0

6 minut doliczył, czuję tam niespodziankę na koniec..

0

Nie ma gola jednak dla Valencii haha. Oby to utrzymali.

1

Valencia 0:2 :D Kupon siedzi :D

0

Mam przeczucie, że Nietoperze odwalą coś w końcówce, bo zamykają mi kupon ;D

1

Soler z Valencii ładna brama.

23

Zdecydowanie widać efekt pracy Koemana.

1

Cieszy skuteczność i na zero z tyłu :) VeB!

0

La Rambla wyprosiła :D

2

Rysiek jaki banan na twarzy :D

2

Rysiek! Nie wierzę!

1

Messi niech odpoczywa :)

2

W końcu skuteczność odzyskana na boisku, oby na stałe.

1

Francuzi sobie pograli :P

3

Antek się rozstrzelał :D

1

On wrócił, wróciła jego radość z gry! :)

3

Stary dobry Messi!!!!!!!!!!!!!!!

4

Leooooooooooooooooooooo!

1

Gdyby nie Ter Stegen, to byśmy byli na końcu tabeli.

3

Brawo dla naszej obrony hahaha

1

Mam nadzieję, że Dembele nie kontuzja... ale jeśli coś jest to lepiej niech zgłosi, bo później może być tylko gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?