4

@Bobo25 Też tak myślę, jeden napisze a reszta podłapie i myślą że będą fajni. Tu chyba naprawdę "zielony" jest jak wygrana na loterii.

6

Nie pamiętam odkąd tutaj jestem, nie da się sprawdzić, jedynie że przed 2011, ale prawda jest taka, że kiedyś lata temu było o wiele lepiej, teraz w tym internecie to wszystko takie na "pokaz" ludzie robią. Straszny zjazd w dół. Ciekaw jestem, jaki poziom wieku tutaj w większości jest.

13

Bramkarz powinien być ostatnim który stara się uratować zespół, niestety, ale Mats odwala całą brudną robotę za naszą obronę.

1

Strasznie zjechał w dół, ciągle jakieś głupie błędy, kartki, na tym poziomie w Barcelonie nie powinno mieć miejsca coś takiego.

5

Najgorsze jest to, że tu nawet nikt nie może zrobić porządku w tym klubie, bo nie mamy zarządu z prezydentem na czele. Kabaret.

0

Z tej mąki trofeów w tym sezonie nie będzie.

1

Brawo Bilbao, zasłużyli.

1

Messi czerwo, nie znam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Trincao i tak zdobędzie Złotą Piłkę.

0

Haha ale byłby babol.

0

Brawa dla Marcelino, świetnie przygotował zespół. Szkoda, że u nas tak nie jest.

0

Dobra, kończyć to przedstawienie.

0

Maszyna z Portugalii :D

0

O jest i on, Trincao.

0

Trzy wyjazdowe wygrane ładnie zamydliło oczy kibicom :)

3

Wybory nie są potrzebne, zmian nie trzeba, klub się sypie że tak powiem. To Barca.

2

Prawda jest taka że należy się Bilbao ten SP, są lepsi.

1

Kurs na Bilbao że wygrają SP po bramce Antka był @19.

0

Kapitalna bramka.

0

Dobra, szkoda na to patrzeć, niech mają Baskowie ten puchar.

0

Hahahah gol Bilbao.

4

@neeed Przecież Pedri zszedł, oglądasz mecz?

6

Lenglet to jest diamencik w obronie.

0

Hhahaha gol brawo.

1

Antek gooooooooooool

0

Błyskawiczna odpowiedź Basków.

0

Goooooooooooooooool :D

0

Jak tak słyszę ten helikopter, to przypomina mi się jego inna wersja po "melanżu" na wyrku, miewało się takie w głowie :D

0

Lenglet już czaruje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?