Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bobo25 Też tak myślę, jeden napisze a reszta podłapie i myślą że będą fajni. Tu chyba naprawdę "zielony" jest jak wygrana na loterii.
6
Nie pamiętam odkąd tutaj jestem, nie da się sprawdzić, jedynie że przed 2011, ale prawda jest taka, że kiedyś lata temu było o wiele lepiej, teraz w tym internecie to wszystko takie na "pokaz" ludzie robią. Straszny zjazd w dół. Ciekaw jestem, jaki poziom wieku tutaj w większości jest.
13
Bramkarz powinien być ostatnim który stara się uratować zespół, niestety, ale Mats odwala całą brudną robotę za naszą obronę.
1
Strasznie zjechał w dół, ciągle jakieś głupie błędy, kartki, na tym poziomie w Barcelonie nie powinno mieć miejsca coś takiego.
5
Najgorsze jest to, że tu nawet nikt nie może zrobić porządku w tym klubie, bo nie mamy zarządu z prezydentem na czele. Kabaret.
0
Z tej mąki trofeów w tym sezonie nie będzie.
1
Brawo Bilbao, zasłużyli.
1
Messi czerwo, nie znam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Trincao i tak zdobędzie Złotą Piłkę.
0
Haha ale byłby babol.
0
Brawa dla Marcelino, świetnie przygotował zespół. Szkoda, że u nas tak nie jest.
0
Dobra, kończyć to przedstawienie.
0
Maszyna z Portugalii :D
0
O jest i on, Trincao.
0
Trzy wyjazdowe wygrane ładnie zamydliło oczy kibicom :)
3
Wybory nie są potrzebne, zmian nie trzeba, klub się sypie że tak powiem. To Barca.
2
Prawda jest taka że należy się Bilbao ten SP, są lepsi.
1
Kurs na Bilbao że wygrają SP po bramce Antka był @19.
0
Kapitalna bramka.
0
Dobra, szkoda na to patrzeć, niech mają Baskowie ten puchar.
0
Hahahah gol Bilbao.
4
@neeed Przecież Pedri zszedł, oglądasz mecz?
6
Lenglet to jest diamencik w obronie.
0
Hhahaha gol brawo.
1
Antek gooooooooooool
0
Błyskawiczna odpowiedź Basków.
0
Goooooooooooooooool :D
0
Jak tak słyszę ten helikopter, to przypomina mi się jego inna wersja po "melanżu" na wyrku, miewało się takie w głowie :D
0
Lenglet już czaruje.