Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby tylko teraz otrzymał kolejną szansę w następnym meczu.
5
Fajnie się patrzy na jego grę, tak na luzie to robi niczym Dani dawniej w FCB. Głupotą byłoby stawianie nadal na Roberto jako PO...
0
@tbas Messi ma nie tyle strat ostatnio a jakoś gra, nie warto skreślać Puiga.
7
Chciałbym zobaczyć następny mecz również bez Messiego, ale chyba to nie jest możliwe. Dziś o wiele szybsza gra i więcej zaangażowania całej drużyny.
41
Mingueza zasługuje by zagrać w następnym meczu. Puig również powinien grać częściej, nie wiem o co tam chodzi z nim.
3
Jednak warto było obejrzeć mecz kosztem pójścia spać :) VeB!
2
Antek nawet strzelił :D
19
Dziś na plus Mingueza, Dest i Braithwaite :)
6
Dest dziś szaleje, to się podoba :)
1
Wiadomo, to Dynamo nie Real, ale da się bez Messiego wygrać ;)
0
Fernandes na boisku wow :D
0
Brawo Martin, jeszcze jedna :D
0
Haaland jest niesamowity.
0
Riki Puć wchodzi :D
7
Mingueza asysta :)
4
Braithwaite goooooool :D Jest i on :D
0
Ładnie Dest :D Oj będzie z niego pożytek :)
0
To co Braithwaite hat-trick :D Zaczynamy :D
2
My nic w tym sezonie nie wygramy, tej Barcelony się nie da oglądać, jeszcze kontuzje. Dramat.
1
Co ten Simeone tak biegł hahaha
3
Powiem tak.. albo w sumie szkoda strzępić ryja.
1
Mina Pique mówi wszystko :(
1
Nasza obrona popełnia więcej błędów niż Mats, on nam za to ratuje dupę non stop. Fakt, mistrzostwo nam się oddala, jeśli tego nie wygramy to może być pozamiatane.
1
Mats jaki teraz błąd :(
0
Kurde, ten to ma pecha..
0
Xavi - Font, Font-Xavi.. to już się robi nudne.
0
Ewidentnie go "trochę" poniosło :)
3
@Witam Wolę Disco Polo od Popków sropków.
24
Świetny transfer w wykonaniu Zubizarrety, dobrze że wtedy odszedł Chilijczyk a nie Mats. Powinien być kapitanem drużyny, już wiele razy pokazywał że się idealnie nadaje, mam nadzieję że kiedyś to nastąpi.
0
Szkoda że tak mało gra, spodziewałem się że otrzyma dużo więcej szans. Co jak co, ale według mnie w takim Ajaxie, to mógłby rozwinąć się na klasowego zawodnika, bo póki co nadal jest młody.