1

Oby tylko teraz otrzymał kolejną szansę w następnym meczu.

5

Fajnie się patrzy na jego grę, tak na luzie to robi niczym Dani dawniej w FCB. Głupotą byłoby stawianie nadal na Roberto jako PO...

0

@tbas Messi ma nie tyle strat ostatnio a jakoś gra, nie warto skreślać Puiga.

7

Chciałbym zobaczyć następny mecz również bez Messiego, ale chyba to nie jest możliwe. Dziś o wiele szybsza gra i więcej zaangażowania całej drużyny.

41

Mingueza zasługuje by zagrać w następnym meczu. Puig również powinien grać częściej, nie wiem o co tam chodzi z nim.

3

Jednak warto było obejrzeć mecz kosztem pójścia spać :) VeB!

2

Antek nawet strzelił :D

19

Dziś na plus Mingueza, Dest i Braithwaite :)

6

Dest dziś szaleje, to się podoba :)

1

Wiadomo, to Dynamo nie Real, ale da się bez Messiego wygrać ;)

0

Fernandes na boisku wow :D

0

Brawo Martin, jeszcze jedna :D

0

Haaland jest niesamowity.

0

Riki Puć wchodzi :D

7

Mingueza asysta :)

4

Braithwaite goooooool :D Jest i on :D

0

Ładnie Dest :D Oj będzie z niego pożytek :)

0

To co Braithwaite hat-trick :D Zaczynamy :D

2

My nic w tym sezonie nie wygramy, tej Barcelony się nie da oglądać, jeszcze kontuzje. Dramat.

1

Co ten Simeone tak biegł hahaha

3

Powiem tak.. albo w sumie szkoda strzępić ryja.

1

Mina Pique mówi wszystko :(

1

Nasza obrona popełnia więcej błędów niż Mats, on nam za to ratuje dupę non stop. Fakt, mistrzostwo nam się oddala, jeśli tego nie wygramy to może być pozamiatane.

1

Mats jaki teraz błąd :(

0

Kurde, ten to ma pecha..

0

Xavi - Font, Font-Xavi.. to już się robi nudne.

0

Ewidentnie go "trochę" poniosło :)

3

@Witam Wolę Disco Polo od Popków sropków.

24

Świetny transfer w wykonaniu Zubizarrety, dobrze że wtedy odszedł Chilijczyk a nie Mats. Powinien być kapitanem drużyny, już wiele razy pokazywał że się idealnie nadaje, mam nadzieję że kiedyś to nastąpi.

0

Szkoda że tak mało gra, spodziewałem się że otrzyma dużo więcej szans. Co jak co, ale według mnie w takim Ajaxie, to mógłby rozwinąć się na klasowego zawodnika, bo póki co nadal jest młody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?