0

Zmiany w 80 minucie, pięknie.

0

Lenglet zachował się w tej sytuacji jak amator, co on miał w głowie.

0

Lenglet brawo, żeś odwalił kaszane.

0

Szkoda strzępić ryja, jak zawsze Real z pomocą VAR.

0

Hhaha no nie mogę, karny, co za gość!!

1

Hahah i pewnie karnego im da.

11

Ale Dest to będzie gość na PO.

0

Lewy dziś się bawi.

0

Piękny widok z góry.

7

Fati całuje herb :P

0

Ansuuuuuuuuuu goooooooooooooool :D

3

Piękne rozpoczęcie.

1

Ale super że Dest gra od początku, i brak Francuza. Jedziemy z nimi, Vamosss!

1

Fajnie że zostaje dłużej, sam fakt że już nie jeździ na zgrupowania reprezentacji, daje mu większe pole do manewru jeśli chodzi o grę w klubie.

0

Informacja o porażce Realu zawsze cieszy, a szczególnie takiej :D

0

Najważniejsze że nie łapie kontuzji, wczoraj dobry mecz oby tylko tak dalej. Ciągle w niego wierzyłem, obym się nie mylił.

0

@matirix20 Zależy gdzie się ogląda, trzeba szukać żeby było jak najmniej.

13

Trzeba to zgłosić do prokuratury hehe :D

5

Fajny meczyk, cieszą strzelcy bramek. Szkoda tylko głupiej czerwonej Pique i brak czystego konta. Ale jest jak jest i trzeba się cieszyć. VeB!

5

Pięknie Dembele gol i asysta :)

2

W końcu Dembele asysta :D

0

Ale jest tragedia bez kibiców, jeszcze w LM.. Niczym na orliku.

0

Pique chyba odcięło dopływ prądu. Chłop zapomniał chyba że gramy z Juve.

1

Szkoda, mogło być czyste konto. Jeszcze w 10.. minus dla Pique.

0

Po co to mu było...

3

Szkoda tylko że Puig nie wszedł.

0

Fajne zmiany zrobił :)

0

Piękna akcja, Cou goooool :D

106

Nie wierzę że Ansu już zakisił :D

5

Ależ piłka od Frenkiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?