Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ansuuuuuuuuu pięknie :D
0
Trincao dziś ładnie
5
Wywalczył i strzelił ;P
0
I karniaczek :D
0
Dziś skład elegancki, pozostaje zdobyć 3 pkt po dobrej grze. Vamos!
0
@ObiektywnyKibic121 Może nie umięśniony, ale obczaj sobie piłkarza Adebayo Akinfenwa :D
4
Gdzie Real nie może, tam sędzia pomoże...
3
Ale tragiczny mecz, jak najszybciej o nim zapomnieć. Mam nadzieję, że Koeman ogarnie to wszystko.
0
Spodziewałem się dziś więcej po naszych, ale jak widać przeliczyłem się grubo.
0
Teraz to się chyba nad nami zlitował.
0
Z taka grą to my nadal nic nie osiągniemy..
3
Ale mnie ten Nyom dziś na nerwy działa.
0
Brawo Panowie, teraz będzie ciężko.
1
Ale nuda w tej pierwszej połowie...
0
Gość za 100 baniek.
2
Ja pierdziele co on zrobił teraz......
3
Fajnie że gra Dembele od początku, oby pokazał że jest ważnym zawodnikiem. Po 3 pkt. Vamooos Barca!
0
Kto wie co będzie w przyszłości, może jeszcze do nas wróci.
2
Skoro jest już gotowy do gry, to dać mu szansę niech rozegra mecze od 1 minuty i zobaczymy na co go stać, jeśli nadal się nie poprawił, to trzeba faktycznie zastanowić się co do jego przyszłości. Mimo wszystko, ja nadal w niego wierzę.
3
Trener z jajami, właśnie takiego nam potrzeba w Barcelonie.
4
Ja tylko testowo.
3
Ale nędza w klubie, za dużo na te pensje wydają.
5
Pisać o czymś muszą, padło na Dembele. Szkoda że jest pomijany gdy może grać :/
0
Można się przyzwyczaić do tragicznych okienek transferowych w wykonaniu obecnego zarządu..
0
Najgorzej to wyszło że nie mamy typowej "9"..
1
Cóż, dziś się nie udało zdobyć 3 pkt, ale to dopiero początek sezonu. Nikt nie mówił że będziemy wygrywać mecz za meczem, i tak jest duża poprawa w grze. VeB!
0
Co jak co, ale szkoda Dembele.
0
Jest i nasz nowy nabytek :)
0
Leo zły na Ansu.
0
Coutinhooo goooool kapitalna odpowiedź!!!