3

Ansuuuuuuuuu pięknie :D

0

Trincao dziś ładnie

5

Wywalczył i strzelił ;P

0

I karniaczek :D

0

Dziś skład elegancki, pozostaje zdobyć 3 pkt po dobrej grze. Vamos!

0

@ObiektywnyKibic121 Może nie umięśniony, ale obczaj sobie piłkarza Adebayo Akinfenwa :D

4

Gdzie Real nie może, tam sędzia pomoże...

3

Ale tragiczny mecz, jak najszybciej o nim zapomnieć. Mam nadzieję, że Koeman ogarnie to wszystko.

0

Spodziewałem się dziś więcej po naszych, ale jak widać przeliczyłem się grubo.

0

Teraz to się chyba nad nami zlitował.

0

Z taka grą to my nadal nic nie osiągniemy..

3

Ale mnie ten Nyom dziś na nerwy działa.

0

Brawo Panowie, teraz będzie ciężko.

1

Ale nuda w tej pierwszej połowie...

0

Gość za 100 baniek.

2

Ja pierdziele co on zrobił teraz......

3

Fajnie że gra Dembele od początku, oby pokazał że jest ważnym zawodnikiem. Po 3 pkt. Vamooos Barca!

0

Kto wie co będzie w przyszłości, może jeszcze do nas wróci.

2

Skoro jest już gotowy do gry, to dać mu szansę niech rozegra mecze od 1 minuty i zobaczymy na co go stać, jeśli nadal się nie poprawił, to trzeba faktycznie zastanowić się co do jego przyszłości. Mimo wszystko, ja nadal w niego wierzę.

3

Trener z jajami, właśnie takiego nam potrzeba w Barcelonie.

4

Ja tylko testowo.

3

Ale nędza w klubie, za dużo na te pensje wydają.

5

Pisać o czymś muszą, padło na Dembele. Szkoda że jest pomijany gdy może grać :/

0

Można się przyzwyczaić do tragicznych okienek transferowych w wykonaniu obecnego zarządu..

0

Najgorzej to wyszło że nie mamy typowej "9"..

1

Cóż, dziś się nie udało zdobyć 3 pkt, ale to dopiero początek sezonu. Nikt nie mówił że będziemy wygrywać mecz za meczem, i tak jest duża poprawa w grze. VeB!

0

Co jak co, ale szkoda Dembele.

0

Jest i nasz nowy nabytek :)

0

Leo zły na Ansu.

0

Coutinhooo goooool kapitalna odpowiedź!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?