Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oczywiście że dać mu szansę gry w pierwszym składzie, po co wywalać kasę skoro chłopak gra znakomicie.
4
Uważam że jeszcze zrobi karierę w Barcelonie, oby tylko dobry plan wybrali dla niego pod względem przygotowana fizycznego.
0
Czyli można planować sezon, bo do tej pory codziennie był tylko jeden temat. Chyba że teraz tematem dnia będzie Bartomeu..
0
@kiper09 Zobaczymy jak to będzie, ja wierzę że teraz wszystko ruszy, ale musi klub opuścić w trybie pilnym obecny zarząd.
0
@ChampionLW Natychmiast Bartomeu powinien podać się do dymisji, sam gadał że jak Messi powie o tym publicznie, to zrobi tak.
0
Fakt, Messi postąpił jak postąpił, ale może teraz gdy wszystko wyszło na jaw, Bartomeu gdyby odszedł i nowy zarząd, nowy projekt, kto wie, może jeszcze Leo zakończy karierę w Barcelonie, tak jak o tym wspomina że chciał tego bardzo. Są nowi młodzi zawodnicy, dokonać jeszcze transfery i myśleć pozytywnie.
0
@Mroziu Hmm no 26 lat, za taką kasę, nic tylko brać. Doświadczenie ma już spore.
50
Dobrze Leo, ciśnij po tym nieudaczniku! Może Koeman ogarnie to wszystko, a Bartomeu won z klubu jak najdalej, może teraz będzie łatwiej o podpisy o wotum nieufności.
1
Messi może sobie zażyczyć... Bez komentarza. Fajna opcja z Depay, jest młody i 40 mln za dwóch to niewiele.
3
Trzeba trzymać kciuki za niego, mimo wszystko nadal w niego wierzę.
0
Co jak co, ale jeśli faktycznie zostanie, to fajna na pewno będzie atmosfera w szatni. Sorry chłopaki, plan nie wypalił, zostaje z Wami :)
0
Ale cyrk, sami nie wiedzą jaki kontrakt zawierali.
1
Ciekawe jak to będzie teraz wszystko wyglądać w szatni, nie wyobrażam sobie tego.
1
Pique lub Ter Stegen, oni się świetnie nadają.
36
Jak mnie śmieszą, a zarazem denerwują te "symboliczne" kwoty, lub za darmo, znaleźli sobie biedronkę na promocji :D
0
@PatrykBarca Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, byle były w końcu sukcesy.
0
Hehe no to ciekawie się robi, Messi narobił dymu w klubie, a teraz ma zostać :) Ciekaw jestem, gdyby pozostał co by powiedział wtedy, czy nadal by milczał :D Oby tylko Koeman nie zmienił nic, postawił na Cou i Antka tam gdzie ich pozycje. A Leo jak zostanie to spoko, wpływu na to nie mamy, może z nowym zarządem zostanie jeszcze na dłużej, i projekt Koemana się powiedzie :D
4
Jak widać inne kluby idą na całego, chcecie się pozbyć zawodników? To my ich przygarniemy, ale oddajcie nam ich za free :)
1
Dobrze wykonywał swoją robotę, niech mu się teraz układa w Sevilli. Teraz pora na innych aby odeszli.
0
Jeszcze wyjdzie na to, że Leo zostanie w klubie na ten rok. Samo to że w razie "w" inny klub musi spłacać.
2
Leo chce odejść - OK na siłę nic nie ma, ale nie rozumiem tego, czemu nie potrafi w końcu przemówić publicznie, jak na kapitana przystało pasowałoby to zrobić. Póki co wszystko stoi w miejscu, oni nadal opierają się na projekcie z Messim.. zero planowania kadry na nowy sezon z nowym projektem, bo tylko codziennie informacje o Leo z których nie wynika nic konkretnego, w koło Macieju. Troszkę kiepsko.
0
Chcieć mogą, ale Leo już na pewno podjął decyzję.
2
Normalnie szopka, takie rzeczy tylko w Barcelonie.
2
@Najdluzszynick Ważne jest to, że on i tak czy teraz czy za 2 lata by odszedł, tylko szkoda że to następuje w taki sposób. Dokładnie, Messi jest legendą, ale to Barcelonie zawsze będę kibicował.
8
Fajnie gdyby Leo został, ale pewnie to już nierealne. Z drugiej strony ciekaw jestem, jak to by wyglądało w drużynie bez niego, ta nowa odbudowa klubu, bo mamy młodych zdolnych zawodników. Najważniejsze, zobaczyć całą drużynę na boisku grającą, nie tylko opierającą się na Leo.
1
Z całym szacunkiem do Leo, ale jeśli naprawdę chce odejść, i nawet dymisja Bartomeu nic nie zmieni, to cóż droga wolna, na siłę nic z tego nie będzie. Szkoda tylko, że w taki sposób.
0
No proszę, a jednak się da obniżyć, tylko w Barcelonie tak dużo płacili i ciągłe podwyżki :) Oczywiście Marca, więc z przymrużeniem oka jak dla mnie.
1
Szybko Messi przedstawia swoje warunki ;P
0
Może być gorąco, Leo powinien mieć ze sobą taczki i wywieźć Bartomeu :D
0
Ciągle budują nowy projekt, obietnice, i co roku to samo..