Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zaczyna się, będą nerwy
3
Kurde, liczyłem na Puiga :/ Obyśmy wyszli z tego zwycięsko.
2
@Piorun Nie czułem końcówki sezonu, to nie ten sam klimat co wcześniej, więc tylko ograniczyłem się do czytania artykułów :D Ale teraz LM więc obecny :D
13
Ale zajebisty wieczór, Real I Juve za burtą LM :D
0
Ciągle tylko to DNA.
6
A ja tam wiem swoje, Leo rządzi :)
0
A wystarczyło aby się poddał wtedy tej operacji, teraz sytuacja mogłaby być zupełnie inna. To była skała w obronie.
5
Najważniejsze, to aby skończyły się u niego kontuzje..
3
Pomyłką to są Hiszpańscy sędziowie, od bardzo dawna.
2
Oby tylko tak nadal się rozwijał, takich młodych zawodników nam właśnie trzeba.
24
Kozak, drugiego takiego nie będzie.
3
La manita :D Messi już ma pichichi :)
0
Nawet Semedeo strzelił :D Puig dziś klasa.
0
El Pistolero gooool :D
5
Puig dziś niesamowity jest.
0
Suarez co zmarnował......
0
Ansuuuuuuuu goool :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ajj Leo piękny strzał.
0
Ależ bomba Puiga.
1
@sevs Oby tylko teraz w Ekstraklasie dali radę :)
4
@Kamilos84 Coś pięknego, 24 lata czekania :)
6
Tak się bawi, tak się bawi, Stal Mielec!!!! Mamy to w końcu awans po tylu latach!! Auuuuuuu! :)
0
@sevs Stal po awans dziś :) Jazda! :)
1
Z tą ZP dla Benzemy to polecieli grubo :D
1
Cóż, Messi ma rację. Czuję że nawet z LM się pożegnamy.
1
Oby, fajnie gdyby ponownie został prezydentem Barcy.
6
Biere taczki i jadę wywieźć Bartomeu z klubu.
5
Ten to ma pecha, taki znakomity obrońca gdy do nas dołączył..