0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaczyna się, będą nerwy

3

Kurde, liczyłem na Puiga :/ Obyśmy wyszli z tego zwycięsko.

2

@Piorun Nie czułem końcówki sezonu, to nie ten sam klimat co wcześniej, więc tylko ograniczyłem się do czytania artykułów :D Ale teraz LM więc obecny :D

13

Ale zajebisty wieczór, Real I Juve za burtą LM :D

0

Ciągle tylko to DNA.

6

A ja tam wiem swoje, Leo rządzi :)

0

A wystarczyło aby się poddał wtedy tej operacji, teraz sytuacja mogłaby być zupełnie inna. To była skała w obronie.

5

Najważniejsze, to aby skończyły się u niego kontuzje..

3

Pomyłką to są Hiszpańscy sędziowie, od bardzo dawna.

2

Oby tylko tak nadal się rozwijał, takich młodych zawodników nam właśnie trzeba.

24

Kozak, drugiego takiego nie będzie.

3

La manita :D Messi już ma pichichi :)

0

Nawet Semedeo strzelił :D Puig dziś klasa.

0

El Pistolero gooool :D

5

Puig dziś niesamowity jest.

0

Suarez co zmarnował......

0

Ansuuuuuuuu goool :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ajj Leo piękny strzał.

0

Ależ bomba Puiga.

1

@sevs Oby tylko teraz w Ekstraklasie dali radę :)

4

@Kamilos84 Coś pięknego, 24 lata czekania :)

6

Tak się bawi, tak się bawi, Stal Mielec!!!! Mamy to w końcu awans po tylu latach!! Auuuuuuu! :)

0

@sevs Stal po awans dziś :) Jazda! :)

1

Z tą ZP dla Benzemy to polecieli grubo :D

1

Cóż, Messi ma rację. Czuję że nawet z LM się pożegnamy.

1

Oby, fajnie gdyby ponownie został prezydentem Barcy.

6

Biere taczki i jadę wywieźć Bartomeu z klubu.

5

Ten to ma pecha, taki znakomity obrońca gdy do nas dołączył..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?