0

Faktycznie, przecież Leo i Luis są nierozłączni :)

0

Ten sezon jest już zapewne spisany na straty.

3

Zakupy w Barcelonie niczym w Biedronce. Promocja goni promocję.

0

Tu nie jest winny trener, szkoda że tak szybko się go skreśla.

1

Cóż, bywa i tak w piłce, "miał" być następcą Generała, nie wyszło. Oby tylko Pjanić grał w podstawie, choć szkoda że takie transfery są przeprowadzane.

3

Ok, Leo może być zły na to co się dzieje, ale w tej sytuacji niezbyt ładnie się zachował, jak na kapitana przystało.

7

Tu trzeba zacząć od wywalenia zarządu, nie trenera. Wtedy coś ruszy do przodu.

5

Tak się właśnie robi interesy z Barceloną. Dlaczego Barca ma taki durny zarząd z Bartomeu na czele... Laporta lub Font, niech ratują ten klub.

2

Nieźle, niebawem wydatki na pensje sięgną 90%. Ten zarząd jest popierdzielony.

1

Pamiętam jak Arthur do nas dołączył, ale się człowiek cieszył, będzie ważnym zawodnikiem itp. Cóż, wyszło zupełnie inaczej.

0

Dawać zdecydowanie więcej szans młodym, to coś może z tego będzie na boisku.

14

Śmiech na sali, co się z tym klubem dzieje za kadencji Bartomeu. Ja rozumiem, że Arthur nie prezentuje wysokiej formy, ale żeby wymieniać 23-latka na 30-latka.. a szkoda gadać. Interesy to my robimy transferowe, nie ma co...

22

Taa bo na pewno uwierzę w 400 mln za Ansu :D Bajeczki :D

1

Teraz to już na pewno nie przyjdzie do Barcy :P

1

Żenada, jak oni na siłę chcą się pozbyć z klubu Arthura.

0

@Encore Baton GO ON Nutrition Protein - wanilia, świetny.

27

@Robertinho Dzięki za to że stworzyłeś świetne miejsce dla kibiców FCB, powodzenia w dalszym życiu ;) :D

1

To było niemal pewne, na samym początku wypożyczenia że go nie wykupią.

10

Normalka, da się to zauważyć.

0

Oj jaka szkoda, dziś Getafe byłoby pewnie najlepszą drużyną w La Liga :D

0

@ShawnC Chyba Messi w szczególności i reszta wygrali mu te mecze, ratowali posadę, a nie on swoją taktyką :D Specjalisto :D

1

Niedługo dwa kolejne trofea? :D Na pewno LM z taką grą zdobędziemy :D

23

Powtórzę się, nie da się tak szybko posprzątać takiego gówn*, jakie narobił Valverde przez 3 lata. Setien za mało czasu miał by to ogarnąć po swojemu.

18

I dobrze, niech Pjanić zostanie w Juve, lub idzie do innego klubu. Jest to świetny piłkarz, ale mogli go sprawdzić z 3-4 lata temu. Lepiej niech zostanie Arthur, jest młody i wierzę że teraz pokaże na co go stać, bo widać zmienił podejście.

8

Nie wiem jak można brać pod uwagę Pjanića, co się dzieje z tą Barcą..

8

Byli lepsi a nadal są za nami w tabeli, pierdzieli trzy po trzy.

0

@Colon Maluch 126P, jestem dumny.

2

@katalonia15 Od siebie polecam William Peel.

1

@IronSanHybrid Głupota ludzi nie zna granic :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?