2

Mógł podać na skrzydło, to podał do Leo do tyłu, to tylko utwierdza w przekonaniu że szukają tylko Messiego.

0

@tadzik447 A niech szczekają sobie ile wlezie.

2

@tadzik447 VAR tu nie okłamał, zresztą nie trzeba VAR by to ocenić.

0

Szkoda że takie wymęczone zwycięstwo się szykuje na CN, jeszcze po karnym. Pytanie czy to utrzymają do końca.

0

A jednak karny.

8

Mieliśmy piękne czasy za Pepa i Lucho, cieszmy się że mogliśmy to oglądać.

1

Vidal za Rakitica. Ufff!

0

Ansu powinien już wejść.

0

@Gappeq Ze skóry szczura :D

0

Prowadzimy 3:1.. W żółtych kartkach.

0

Ja pierdziele, zaraz się porzygam jak patrzę na te podania do naszego bramkarza. Wielkie gwiazdeczki które nie potrafią rozegrać piłki, tylko liczą na bramkarza że to za nich zrobi.

4

I dziwne że Sarabia ma nie być wku... Powinien za każdym razem ich opierdzielać.

4

Tragedia ten Rakitić, zastanawiam się co on jeszcze robi w FCB.

0

Hahaha Pique był już z piłką w środku boiska, i cyk do tyłu do Mats'a. Ja pierdziele.

1

Teraz mecze Barcy to się ogląda z przyzwyczajenia, bo radości to nie ma z nich.

0

Klepu klepu i strata, filozofia gry Barcelony.

0

Nie mam absolutnie nic do Matsa, ale już kurna mnie nudzi to podawanie do niego...

5

Puig ława a Rakitić gra, to jest masakra jakaś. Jedyne pocieszenie że Martin gra od początku. No cóż, oby udało się zdobyć 3 pkt.

2

Lepiej podawać do Leo, jest spokojniejszy.. Dlatego właśnie Barcelona gra tak jak gra, sprowadza zawodników po 100 mln tylko po to, aby podawali do Messiego. Z takim podejściem to LM nie wywalczymy jeszcze długo. Leo sam nie uciągnie tego wózka.

3

Tak, tak, trzeba ich przeprosić, żeby się nie strzelili "foszka". Simeone by tutaj nie pogościł zbyt długo.

0

@michal321 Niestety, ale za rządów nieudacznika Bartomeu do tego nie dojdzie.

5

"Stara gwardia" nietykalna, a młodzi się marnują lub odchodzą. Źle się dzieje w tym klubie.

2

@Harnas2 Od tego jest asystentem aby to robić, ale weź to wytłumacz "starej gwardii" :) Niby wiele razy się tłumaczyli że szatnia nie rządzi, ale z każdym przypadkiem coraz mniej w to wierzę :)

66

Mieli taki luz z Valverde, to co się teraz dziwić że narzekają, śmiech na sali. Przyszło dwóch gości co chcą coś z robić z tą drużyną, ale tym którzy płaczą nie odpowiada to zupełnie, bo po co i tak już wszystko wygrali.

0

@masakrator05 Zapytaj łysego z brazzers :D

0

@tristan87 Postaram się dobrze to zainwestować.

0

@tristan87 Wow! Dzięki wielkie, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy :)

0

@Kompletny Taki bazar powstał :)

4

@kamiVeB Owszem, dla niektórych tutaj zielone jest wszystkim :)

26

Gdy na LR sprzedają Messiego, to wiedz że coś się dzieje! :) Niesamowicie mi się humor poprawia gdy takie coś czytam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?