Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mógł podać na skrzydło, to podał do Leo do tyłu, to tylko utwierdza w przekonaniu że szukają tylko Messiego.
0
@tadzik447 A niech szczekają sobie ile wlezie.
2
@tadzik447 VAR tu nie okłamał, zresztą nie trzeba VAR by to ocenić.
0
Szkoda że takie wymęczone zwycięstwo się szykuje na CN, jeszcze po karnym. Pytanie czy to utrzymają do końca.
0
A jednak karny.
8
Mieliśmy piękne czasy za Pepa i Lucho, cieszmy się że mogliśmy to oglądać.
1
Vidal za Rakitica. Ufff!
0
Ansu powinien już wejść.
0
@Gappeq Ze skóry szczura :D
0
Prowadzimy 3:1.. W żółtych kartkach.
0
Ja pierdziele, zaraz się porzygam jak patrzę na te podania do naszego bramkarza. Wielkie gwiazdeczki które nie potrafią rozegrać piłki, tylko liczą na bramkarza że to za nich zrobi.
4
I dziwne że Sarabia ma nie być wku... Powinien za każdym razem ich opierdzielać.
4
Tragedia ten Rakitić, zastanawiam się co on jeszcze robi w FCB.
0
Hahaha Pique był już z piłką w środku boiska, i cyk do tyłu do Mats'a. Ja pierdziele.
1
Teraz mecze Barcy to się ogląda z przyzwyczajenia, bo radości to nie ma z nich.
0
Klepu klepu i strata, filozofia gry Barcelony.
0
Nie mam absolutnie nic do Matsa, ale już kurna mnie nudzi to podawanie do niego...
5
Puig ława a Rakitić gra, to jest masakra jakaś. Jedyne pocieszenie że Martin gra od początku. No cóż, oby udało się zdobyć 3 pkt.
2
Lepiej podawać do Leo, jest spokojniejszy.. Dlatego właśnie Barcelona gra tak jak gra, sprowadza zawodników po 100 mln tylko po to, aby podawali do Messiego. Z takim podejściem to LM nie wywalczymy jeszcze długo. Leo sam nie uciągnie tego wózka.
3
Tak, tak, trzeba ich przeprosić, żeby się nie strzelili "foszka". Simeone by tutaj nie pogościł zbyt długo.
0
@michal321 Niestety, ale za rządów nieudacznika Bartomeu do tego nie dojdzie.
5
"Stara gwardia" nietykalna, a młodzi się marnują lub odchodzą. Źle się dzieje w tym klubie.
2
@Harnas2 Od tego jest asystentem aby to robić, ale weź to wytłumacz "starej gwardii" :) Niby wiele razy się tłumaczyli że szatnia nie rządzi, ale z każdym przypadkiem coraz mniej w to wierzę :)
66
Mieli taki luz z Valverde, to co się teraz dziwić że narzekają, śmiech na sali. Przyszło dwóch gości co chcą coś z robić z tą drużyną, ale tym którzy płaczą nie odpowiada to zupełnie, bo po co i tak już wszystko wygrali.
0
@masakrator05 Zapytaj łysego z brazzers :D
0
@tristan87 Postaram się dobrze to zainwestować.
0
@tristan87 Wow! Dzięki wielkie, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy :)
0
@Kompletny Taki bazar powstał :)
4
@kamiVeB Owszem, dla niektórych tutaj zielone jest wszystkim :)
26
Gdy na LR sprzedają Messiego, to wiedz że coś się dzieje! :) Niesamowicie mi się humor poprawia gdy takie coś czytam :)