Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale tych spalonych dziś.
0
Jest i on :D Zobaczymy co pogra :P
1
Z Napoli wiadomo że Martin nie zagra, z Realem też zapewne nie, a dziś mamy 3-0 więc doskonała okazja by go wpuścić.
0
Kurcze, co jak co ale mógłby dziś nie wpuszczać już kogo innego, tylko dać te kilkanaście minut dla Martina.
0
Umtiti wejdzie, później zapewne Fati za Vidala i nasz nowy nabytek nie dostanie żadnych minut.
0
Lipa, nie ma nic :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurde, jak to nie wpadło :D
3
Ale to Antek spartolił :D Dobrze że mamy Messiego :P
4
Heheh Leo klasyczny hat-trick :D
2
Trochę asyst nastukał, teraz czas na brameczki :)
1
No to Leo drugi gol :)
1
Leoooooo w końcu! :D
0
Już było gorąco.
0
Najważniejsze to zdobyć pewne 3 pkt. po dobrej grze. Ciekaw jestem, czy nowy nabytek otrzyma jakieś minuty. Vamoos!
3
I w taki oto sposób marnuje się młodych zawodników.
0
Cóż za spojrzenie Abidala :D
6
Leo grający do 40-stki w FCB - marzenie, oby się spełniło :) W środku pola spokojnie mógłby to robić :)
13
Wywiad z Leo jak zawsze na najwyższym poziomie :)
1
Oby ten transfer coś nam dał...
4
Aż strach się właśnie bać co tam jeszcze wyjdzie w "praniu".. Bo na pewno coś jest, ale o tym nie wiemy.
0
Przyssał się jak pijawka do klubu i nie zamierza sam odejść ze stanowiska prezydenta. Szkoda, już dawno powinien wylecieć.
6
To smutne że w takim klubie jak Barca, jest tyle "syfu" na przestrzeni ostatnich lat.
23
Odkąd Rosell był prezydentem klubu, to zrobił się straszny syf. Bartomeu następny udany.
0
Brawo Celta :D Lepiej mieć punkt straty a nie trzy :D
0
Tyle już było tych kontuzji, teraz kolejna do końca sezonu, a człowiek mimo wszystko nadal robi sobie nadzieję że jeszcze będzie dobrze.. Ogólnie to kiepska sytuacja.
6
Cóż, wygląda na to że tak właśnie będzie. Szykuje się raczej kiepskie zakończenie sezonu, no chyba że zdarzy się cud.
0
Setien chyba niezbyt zadowolony.
0
Coś kiepsko teraz Francuz.
0
Antek czemu tak mocno :/