Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Super wywiad :) Oby teraz Dembele naprawdę miał z górki a nie pod, talent ma niesamowity, niech go omijają już kontuzje.
0
Jeśli za darmo to czemu nie? Na rezerwę jak znalazł, co innego gdyby mieli go kupić, to już nie opłacalne.
1
Nie moja kasa, ale to jest już przegięcie, 31 mln? A klub pozbywa się zawodników na podobnym poziomie. A napastnika brak. Brawo zarząd.
0
@Rakitovic00 Ja w przeciwieństwie do innych tutaj, nie napierdzielam 24/h non stop komentarzy o byle gó**** że tak się wyrażę, więc jak sobie napiszę raz na tydzień, a komuś to przeszkadza, to nie mój problem :) Bo serio ludzie tutaj co niektórzy nie mają życia poza internetem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kuczek Byłem akurat na domówce, wróciłem do domu to od razu w kime. Rano szybko do pracy i nie zdążyłem na necie poczytać. A Kumpel mi z samego rana po 7 powiedział, więc nie aż tak źle. Internet to nie wszystko w życiu.
0
@jordus100 Nie każdy siedzi cały czas na necie może jak Ty.
3
La Manitaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
4
Arthur gooooooooooooooool :D
1
Gooooooooooooooooool :D
6
Lenglet :D Trzy razy mu Leo wrzucał :D
5
Semedo nieźle :D
0
Śmiechu warte te propozycje wzmocnień. Tadić? W Ajaxie gra super, ale już kilka było piłkarzy, co grali pierwsze skrzypce, a po przyjściu do Barcy beznadzieja. Tonący brzytwy się chwyta, znowu pewnie zarząd błyśnie.
0
Kurde, w robocie rano dowiedziałem się od kumpla że Kobe zginął, ja pierdziele, ależ tragedia :/
0
@dominik127pl Rozumiem, no nic to dzięki w takim razie. Pozdro ;)
0
@dominik127pl A mógłbyś podesłać linka skąd je dorwałeś?
0
@Odesseiron Tak napisałem, sądziłem że ktoś poleci może jednak jakieś dobre bitumiczne, a nie chciałem wydawać dużo kasy na żeliwne. Ale widzę negatywne oceny na temat tych co chciałem.
0
@Odesseiron Już widzę negatywne komentarze że sypie się z nich beton, więc nie zachęca. Chyba żeliwne najlepiej opłacalne.
0
@eckov Czyli dobrze ludzie piszą w opiniach, szkoda bo tanie, ale jak ma wytrzymać krótko to szkoda kasy nawet.
0
@KapiFCB Właśnie sam nie wiem czy jest sens kupić sobie np. jedną hantle 20 kg żeliwną i nią ćwiczyć na zmianę, czy te marne z piaskiem lub bitumiczne..
0
@Quahoo Tylko że dużo droższe, a mi pasuje tylko na jakiś czas, zwykłe mogę mieć za 100 zł, a żeliwne 2x 20 kg już 300 zł.
0
Czy posiada ktoś hantle bitumiczne lub zwykłe z piaskiem w środku? Jakieś opinie o nich, dobrze się nimi ćwiczy? Niektórzy piszą że są za duże, bo średnica np. 5 kg wynosi 27 cm. Poleci ktoś coś z allegro? Jedni piszą że są złe, piasek się wysypuje, a inni że ok. Żeliwne odpadają.
24
Spokojnie, trzeba dać mu czasu, wierzę że poukłada wszystko fajnie. Tego smrodu po Valverde tak łatwo i szybko się nie pozbędzie.
0
@takisobiektos Taa? A zrobił to po 3 spotkaniach czy więcej? Bo ja wiem że od marca do finału w maju. Setien jest od 2 tyg.
12
Co niektórzy tutaj by chcieli, aby po przyjściu Quique od razu wygrali LM, tak się nie da.
11
Na trenera nie ma co zwalać, to dopiero jego trzecie spotkanie, tu nawet Klopp by od razu nic nie uporządkował według jego stylu gry. Wytrzymaliśmy tyle czasu z Valverde, to trzeba dać czas Quique.
0
Klepanie i posiadanie piłki nic nam nie da, bramek brak. Nie na tym to polega.
0
Niech już jadą do domu :D
2
Jeszcze w tym okienku powinni sprowadzić klasowego napadziora. Brać Wernera z Lipska.