0

Będzie Liga, LM i PK, normalnie wszystko zdobędziemy :)

0

Haha brawo Barcelona :)

0

Nie mogłem oglądać drugiej połowy aż do teraz, widzę że przegrywamy po swojaku...

2

Szukanie na siłę zamiast strzału.

0

Jak widać posiadanie piłki to nie wszystko.

0

Kiepsko to wygląda...

0

Jak nie Leo to Mats ratuje Barce.

4

Brawo Mats! Na niego można liczyć!

3

Brawo Pique. Mistrz.

0

Zajebista pomoc :) Pozostaje zdobyć 3 pkt po ładnej grze. Vamos!

0

Nie oglądałem pierwszej połowy w ogóle, ale śledzę co tutaj piszecie, widzę że jest ciekawie, obejrzę najwyżej skrót o ile będzie co :D

0

Skład fajny, jedynie obecność Rakiticia za bardzo nie cieszy.

0

Szkoda, jeśli faktycznie byłby do wzięcia za 30 baniek, klub powinien się o niego starać.

11

Powoli a do przodu, to dopiero pierwszy mecz, wierzę że będzie tylko lepiej.

6

Wygrana skromna u siebie jest, zmiany jakieś widać, zobaczymy co dalej będzie. Kto wie jak mecz by się potoczył gdyby Granada nie grała w 10. Oby Puiq dostawał więcej szans kosztem Rakiticia.

1

Poklepali ładnie :D

2

Leooooooooooooo gooooooool :)

2

Pierwszy mecz i już widać brak El Pistolero.

0

W końcu zszedł.....

0

Czerwo, może teraz coś ustrzelą.

2

Leo tak blisko :D

0

Podoba mi się to szybkie odbieranie piłki :)

6

Leo co wywalczył :)

3

Fajnie piłka chodzi :) Widać już zmianę.

1

Za Valverde zdarzało mi się nie obejrzeć niektórych spotkań z niżej notowanymi rywalami, lub spóźnić, co wcześniej nie miało miejsca takie coś. Teraz już obecny, fakt że nowy trener i duże nadzieje, ale człowiek już w lepszym humorze chociaż :)

2

Zobaczymy co nasi pokażą, linia pomocy nie zachwyca, ale po meczu będzie można ocenić. Vamos!

0

Szkoda że tak szybko zakończyła się jego kariera w FCB, fajnie byłoby widzieć go dłużej z Leo na boisku.

4

Dobra decyzja Generała, niech nabierze więcej doświadczenia, jeszcze ma czas na to by trenować Barce.

1

Oby Riqui zagrał cały mecz :)

0

Trzeba dać szansę obecnemu trenerowi, być może to z nim Barca będzie odnosiła największe sukcesy, a na Generała jeszcze przyjdzie pora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?