2

Dobry trener, ale nie na Barce..

2

Fakt, słabo to rozegrali. Valverde zwolniony, teraz czas aby sam Bartomeu wyleciał z klubu, bo ten zarząd to jedna wielka kpina.

1

Już się nie mogę doczekać jak drużyna będzie grać za jego kadencji :)

14

Na szczęście już jest po wszystkim, z Valverde już żadnej kompromitacji nie zaliczymy, a jak będzie za Quique to zobaczymy.

0

Oby zmienił styl gry na lepsze i wygrał z Barcą tryplet, bo to ciągle możliwe. Zobaczymy jak to się rozwinie.

1

@IronSanHybrid Ja mu nie współczuję, tak po prostu sobie głośno myślę ;)

8

Chciałem zwolnienia Valverde, nie nadaje się na trenera Barcy, ale teraz chłop musi mieć doła chyba. Szacun za zdobyte trofea z Barcą, ale dobrze że to się w końcu skończyło. Oby nowy trener odświeżył styl gry drużyny. Mam nadzieję, że wróci u mnie radość z oglądania spotkań z udziałem naszego ukochanego klubu.

24

W końcu! Doczekałem się końca patrzenia się na kucającego Valverde.

3

Ok, a Valverde zachowuje się brzydko trenując nadal Barce.

3

Coś wesoły Valverde na tym zdjęciu, czyżby go postanowili zostawić?

11

To teraz Antek na środek, Messi z Ansu na skrzydłach i jazda.

0

Jak myślicie, Juve ogarnie dziś z Romą?

2

@ZygmuntTrzeciFaza Widzę, że chyba ostro popiłeś wczoraj, popatrz o czym jest artykuł i do kogo nawiązuję, bo na pewno nie do Xaviego. Tu chodzi o decyzje Valverde.

0

Już się boję co nasz genialny trener wymyśli.

0

Jeśli faktycznie zatrudnią Generała już teraz, to oby tylko potrafił odmienić styl gry drużyny, mam już dość nudnej gry i kucającego Valverde.

3

Tu ma rację, ma prawo się wkurzyć o takie coś, ale niech się już zdobędzie na odwagę i w końcu odejdzie.

0

Jak ma mu to pomóc, to dobra decyzja. Luis czasami denerwuje, ale będzie odczuwalny jego brak.

2

To czas aby teraz ponownie to zrobili po tylu latach.

2

Człowiek który niszczy Barce, on nawet jak nic nie wygra to go zostawią.

0

Jednym słowem odechciewa się oglądać mecze Barcy...

5

Niech oni Wszyscy się już przestaną tak bronić jeden drugiego.

4

Żenada, szkoda strzępić ryja. Valverde wypad!

0

Hhahaha ale jaja.

0

Nie ma to jak Mats na bramce.

1

Brawo Neto. Zajebiście.

0

I nie ma gola haha :D

1

Brawo Vidal, ładna asysta.

0

Waka Waka goooooooool :D

0

Goooooool El Pistolerooooooo :D

2

Hahaha nie uznany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?