Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Zanim nasz klub się odbuduje i zacznie ponownie być na szczycie, minie kilka lat.
5
Bardzo dobrze, pożegnać się ze świętymi krowami, zatrudnić trenera z prawdziwego zdarzenia, zmienić prezydenta. Szkoda tylko, że trafiło to na taki okres jaki mamy, łatwiej byłoby sprzedać zawodników..
0
Dziwne byłoby gdyby został. Ciekawe jak poradziłby sobie Pochettino, czy dałby radę ogarnąć ten burdel.
2
Co on plecie, następny udany. Bartomeu kocha Barcelonę, haha gdyby tak było już dawno by odszedł.
0
@zajonc Dlatego piszę, że już wszystko wygrali, ten klub jest podtrzymywany przez nich przy życiu, ale wczoraj to już całkowicie padło. Wiek ich wypalił już, tak jak piszesz są słabi.
3
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1597439099Ur0PpAsVuxdHH4SrkKqINF.jpg
Tak było wczoraj... :/
0
@donleo12 Messi nie, inni tak. Potrzeba świeżej krwi w drużynie, by miał z kim grać.
1
@Kurkmen Leo powinien zostać, chodzi oto że on nie ma z kim grać, ciągle musi brać ciężar gry na siebie, ileż tak można.. Reszta popieram.
0
@kamson24 Owszem, potrzebna. Tylko pytanie czy nastąpi i jaka, bo powinno się zacząć od dymisji Bartomeu, zwolnieniu Setiena.
1
Sezon zakończony z niczym, zupełnie jak Real kiedyś, śmialiśmy się z nich, teraz oni robią to z nas. Takie upokorzenie w LM, odkąd kibicuję Barcelonie a dokładniej od 2006 roku, coś tak okropnego jeszcze nie miało miejsca. Czas na zmiany, oby one w końcu nastąpiły.
1
Masakra, teraz to powinien już zrobić a nie czekać do marca. Krętacz!
5
Niech zacznie od siebie z decyzją i poda się do dymisji. Obiecanki, a pewnie nic nie będzie. Zniszczył ten klub.
0
Dawać im tylko podwyżki, później dziwne że im się nie chce już grać, osiągnęli wszystko, a kasa leci na konta.
0
Co racja to racja, sięgnęli dna. Niech zrobi to co mówi, a za nim kolejni.
1
Jakich ja czasów doczekałem, Barca dostaje wciry 8-2.
0
Coutinho kolejny gol, jakoś można...
0
8 bramek Bayernu, 1 Barcy. No pięknie.
0
Wyruchali nas bez mydła.
0
Hahahha Coutinho gol.
2
Messi ma dość, załamka widać.
0
Niczym Barca - Real dawno temu.
2
Valverde kucał, Setien stoi jak słup. Zajebiści trenerzy na miarę Barcelony, nie ma co.
2
Ocknął się w 70 minucie. Żenada.
6
Jak niby Barca ma być budowana od początku, skoro młode talenty jak Puig i Ansu grzeją ławę, im się chociaż chce i dają coś od siebie na boisku. Bartomeu out, Setien również.
1
No to po wszystkim, ja pierdziele.
1
Zmiany kurna, zmiany!!!!!!!!!!
3
El Pistolero ładna akcja.
0
Nie ma, spalony.
0
Dokładnie, jedna zmiana to za mało, już powinien być Puig na boisku.
0
Setien pewnie poleci po tym meczu, może zacznie się w końcu rewolucja w tej drużynie, ale póki jest ten nieudacznik Bartomeu, to niezbyt napawa to optymizmem.