Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z drugiej strony ciężko uwierzyć w to, że Leo bez pożegnania w taki sposób by odszedł, niby poważne źródła potwierdzają, a człowiek nadal się łudzi, że to wszystko nacisk na zarząd ostateczny i to Bartomeu wyleci..
1
Ja wiem że Leo i tak kiedyś by odszedł, ale kurde nie w taki sposób..
2
Nie tak to miało wyglądać, legenda Barcy opuszcza klub w taki sposób...
1
Jak Leo odejdzie, to Bartomeu już leży, nic go nie uratuje i będzie musiał podać się do dymisji już teraz, ludzie go zniszczą, więc ktoś wygra te wojnę :P Prędzej wierzę w pozostanie Messiego, on liczy na to, że wywali tą informacją nieudacznika Bartomeu :D
0
Bartomeu jest już skończony, on nawet nie dotrwa do marca. Kibice mu tego nie zapomną.
0
To się porobiło, a jednak jest zdolny do tego by odejść..
0
Wcale się nie zdziwię, jeśli zobaczę informację o jego odejściu, tym bardziej, że Suarez na wylocie. Ale nie dostanie raczej w innym klubie takiego kontraktu, jak teraz w Barcelonie.
2
Mogli wcześniej myśleć o przyszłości klubu, dając takie kontrakty.
0
Postawić na niego, tylko ustawić go na jego nominalnej pozycji, efekty powinny być, bo talent nadal ma.
1
Oby Koeman wiedział co robi.
11
Trzeba czekać na pierwsze mecze, zobaczymy co z tego wyjdzie.
0
Dobra decyzja Koemana, Suarez zrobił wiele dobrego dla Barcy, ale czas najwyższy się rozstać. Gdyby serio chciał role zmiennika, to spoko - ale zdecydowanie niższa pensja.
25
Dobra opcja, może Koeman ustawi go tak jak należy.
4
A wszystko przez tego buca Bartomeu, on zniszczył klub. Wcale się nie dziwię Leo, bo ile można czekać na projekt który da sukcesy. Sam tego wiecznie ciągnął nie będzie, i tak to robi przez tyle lat. Messi jest potrzebny jeszcze Barcelonie, tylko musi się coś zmienić, ale dopóki jest ta menda prezydentem, to nic nie ruszy. Oby Leo został.
19
Jak dla mnie to tylko Laporta, oby wygrał wybory.
26
Trenera wywalili, Abidala również, a Bartomeu nadal na tronie, ten to się potrafi ustawić. Abidal świetny obrońca, ale dyrektor sportowy to kiepski.
7
Czyli lecimy po staremu, tragedia.
0
Cóż, miał swoje 5 minut, ale niestety nie udało się. Tak na koniec jego słowa: Wczoraj spacerowałem wśród krów na mojej wsi, dzisiaj pracuję z najlepszymi na świecie - żartował.
:)
0
@FioletoweOczy Bo widzę że niektórzy się przyzwyczaili, że Leo ma ładować non stop po 50 bramek, on jest tylko człowiekiem, każdemu się może zdarzyć słabszy sezon. Najlepiej dla niektórych, aby ładował tak jak w sezonie 2012. Nie da się tak, a on nie może wiecznie ciągnąć sam gry.
22
Leo Messi się kończy - mareczka odleciała :D
0
Bartomeu myśli, że jak sprowadzi Neymara to będzie cacy.
0
Co tu się dziwić, typowy Brazylijczyk.
1
Koeman nie wie nawet w co się pakuje :)
0
Wiadome że Leo jest ważny, ale cała drużyna ma grać, nie tylko polegać na nim. Messi powinien zostać, tylko potrzeba zawodników z którymi będzie mógł coś pograć.
0
@RosjaninBut To jest właśnie problem, brak kasy, a to jeszcze potrwa sporo czasu, zanim kluby odbudują swoją dobrą sytuację finansową sprzed koronawirusa.
0
@pt9 W tym klubie nic nie jest robione z głową, tu jest problem :P
50
Kurcze, to nie będzie takie łatwe, za dużo się tego skumulowało naraz. Jak można było dopuścić klub to takiego stanu, Bartomeu wypierdzielaj pseudo prezydencie z tego klubu jak najszybciej.
2
Widzę, że święte krowy nadal mają najważniejszy głos w szatni, sami sobie chcą wybrać trenera, no pięknie :)
0
@Jakchcesz Racja, Ansu, Puig, przyszłość nowej Barcy..
0
@kkbarca Zbyt duże bagno się narobiło, żeby tak szybko to ogarnąć :/