Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale szła w okienko...
0
Mats jest genialny. Król bramki.
1
Słabiutko do pierwszej połowy, tylko 1:0 i to po karnym z mega osłabionym Dynamo..
0
Brawo Mats. Co my robimy...
3
Klepu, klepu i to byłoby na tyle.
1
@Cariones Chyba tak, bida po całości :D
0
Czemu dziś na CN taka cisza? Żadnego "wirtualnego" dopingu?
0
Jak on takich setek nie trafia, to o czym tu gadać :D
0
Gdyby to wpadło :P
0
To Messi na początek 1:0 :D
9
Szkoda że Koeman nie zdecydował dać odpocząć Leo.
0
Messi pierwszy uciekł do szatni.
2
Przez pół godziny w przewadze i kolejna strata punktów.. Liga ucieka :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Antek gooooooooool :D
1
Alaves w 10, jest teraz szansa.
0
Messi podsumował dzisiejszy występ.
0
To jazda, dawać po 3 pkt!
1
Zobaczymy co oni pokażą po przewie, liczę na zmiany i to od razu. Messi dziś tragedia.
3
Pjanić ława a Busquets gra, to jest kryminał.
1
Na VAR trzeba sobie zasłużyć jak widać :)
0
I Leo żółta ;d chyba ma kiepski dzień :d
0
Messi to ma chyba wywalone, on tylko pewnie czeka do stycznia.
0
Przydałby się Pjanic i Pedri.
0
Neto ja pierdziele..........
1
Ansu coś Ty zrobił.....
0
Messi nadal ma szybkość :D
1
Co jak co, ale w takiej sytuacji to chyba piłkarze odpuszczą.
1
Nazbierał tego trochę :D
0
No to ładnie, Barca bankrutem wierzyć się nie chce.