0

@4drian0 Dla mnie najlepszym zawsze będzie XP a następnie 7 i po nim nic więcej dobrego. Dlatego chce wrócić, ale nie wiem jak chodzi na Ryzen.

0

Pytanie, czy ktoś posiada lub posiadał Windows 7 na procku Ryzen? Jeśli tak, to dobrze śmiga? Bo ta 10 wkurza z każdym dniem jeszcze gorzej.

3

Niech wraca i robi porządek. Tylko Laporta.

0

@Cardinale Lub lecą pochwały jakich to mamy świetnych zawodników.

15

Większość tutaj wywalała na siłę Dembele z klubu, Braithwaite że to nieporozumienie, a teraz co? Wychwalanie... Cóż, ciężko czasem to pojąć.

0

@CZAJUN_119 Tam nie wiem, za oknem zima.

2

To mamy pewne 3 pkt. Gonimy czołówkę, mamy co nadrabiać heh :D VeB!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hahha jak się położył :D

0

Cieszynka do przewidzenia. Brawo.

0

No nareszcie Leo w swoim stylu.

0

Nie ma gola, co jest ?

4

Antek to chyba się odbudował, dziś super mecz.

1

Dembele brawo :)

0

Ależ mamy teraz w kim wybierać na obronie, ja pierdziele.

0

Poklepane i gol Coutinho :D

1

Pchanie Busquetsa na boisko to już jest na siłę jak tylko się da.

0

ale mu siadło soczyście :D

0

Antek o ja pierdziele!!!!!!!!

0

@Messibestplayerintheworld Średniak nie średniak, chłopak gra bardzo dobrze i pewnie.

1

Mingueza - Araujo kto wie może przyszłość Barcy na ŚO? Jestem za.

0

Cudem wpadło :D

0

@CZAJUN_119 Co z tego, jak bramek nie ma, a mistrzostwo się oddala.

0

@fejkenq "Coś" hehe z tego pkt nie będzie :D

0

@sintesox Bo tylko do niego podają.

1

Ostatnio to był fajny meczyk, dziś póki co tragedia. Prawda taka, że bez Messiego lepiej grali i było więcej zaangażowania.

0

Jaki pech, nosz kurna.

3

Fajnie że Braithwaite otrzymał znowu szansę, cieszy też brak Sergio.

2

Szok, jak zobaczyłem info po wejściu na stronę. Wielki piłkarz.

0

@Jakchcesz Ale w czym się pomyliłem? :D Bo odpisałeś na komentarz o tym jak Haaland strzela w LM :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?