Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Dla mnie najlepszym zawsze będzie XP a następnie 7 i po nim nic więcej dobrego. Dlatego chce wrócić, ale nie wiem jak chodzi na Ryzen.
0
Pytanie, czy ktoś posiada lub posiadał Windows 7 na procku Ryzen? Jeśli tak, to dobrze śmiga? Bo ta 10 wkurza z każdym dniem jeszcze gorzej.
3
Niech wraca i robi porządek. Tylko Laporta.
0
@Cardinale Lub lecą pochwały jakich to mamy świetnych zawodników.
15
Większość tutaj wywalała na siłę Dembele z klubu, Braithwaite że to nieporozumienie, a teraz co? Wychwalanie... Cóż, ciężko czasem to pojąć.
0
@CZAJUN_119 Tam nie wiem, za oknem zima.
2
To mamy pewne 3 pkt. Gonimy czołówkę, mamy co nadrabiać heh :D VeB!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hahha jak się położył :D
0
Cieszynka do przewidzenia. Brawo.
0
No nareszcie Leo w swoim stylu.
0
Nie ma gola, co jest ?
4
Antek to chyba się odbudował, dziś super mecz.
1
Dembele brawo :)
0
Ależ mamy teraz w kim wybierać na obronie, ja pierdziele.
0
Poklepane i gol Coutinho :D
1
Pchanie Busquetsa na boisko to już jest na siłę jak tylko się da.
0
ale mu siadło soczyście :D
0
Antek o ja pierdziele!!!!!!!!
0
@Messibestplayerintheworld Średniak nie średniak, chłopak gra bardzo dobrze i pewnie.
1
Mingueza - Araujo kto wie może przyszłość Barcy na ŚO? Jestem za.
0
Cudem wpadło :D
0
@CZAJUN_119 Co z tego, jak bramek nie ma, a mistrzostwo się oddala.
0
@fejkenq "Coś" hehe z tego pkt nie będzie :D
0
@sintesox Bo tylko do niego podają.
1
Ostatnio to był fajny meczyk, dziś póki co tragedia. Prawda taka, że bez Messiego lepiej grali i było więcej zaangażowania.
0
Jaki pech, nosz kurna.
3
Fajnie że Braithwaite otrzymał znowu szansę, cieszy też brak Sergio.
2
Szok, jak zobaczyłem info po wejściu na stronę. Wielki piłkarz.
0
@Jakchcesz Ale w czym się pomyliłem? :D Bo odpisałeś na komentarz o tym jak Haaland strzela w LM :D