Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Wcale mu się nie dziwię, przecież on może mieć podstawę gry w zespole z wyższej półki.
2
Dominacja Barcy w Lidze trwa i oby jak najdłużej :)
0
Campeones!!! Campeones!!!! Oleeee!! Oleeee!! Oleeee!! Mamy to!! Teraz po LM i PK! VeB!!!!!! :)
0
I po co znowu szukać Leo?
0
Campeones!! Campeones!! :)
0
Leoooooooooo! W końcu!!!!!!!!!!
0
Jakie to jest śmieszne gdy zawodnik rywali leży przy murze :D
0
Znowu Cou ajjj
0
Dziwne prawo, siedzieć 2 lata i teraz uniewinniony.
0
Gruby goooooooooool :D
0
Karniaczek :D
1
Alenaaaaaaaaaaaaa :)
19
Kolejny ważny krok wykonany w drodze po Mistrzostwo :) VeB!!
1
Albaaaaaaaaaaaa błyskawiczna odpowiedź!!!!!!!!!!!
0
Zajebiście po prostu......
28
Zasłużył na bramkę, jest w świetnej formie :)
1
Lenglet!!! :)
2
Oj będzie się działo :) Czekam z niecierpliwością już na to spotkanie :)
39
Szczęście to jest mieć Ciebie geniuszu :)
3
Brawo Ajax!!! :)
0
W końcu mamy to na co czekaliśmy! Brawa również dla Ajaxu za to czego dokonali :) VeB!
0
Ależ on to wyjął...
1
Ajax zadziwia w tej edycji LM, naprawdę :)
0
Couuuuuuuuu ale brama!!!!!!!!!!!!!
0
Ale mają fartaaaaaaaaaaaa
0
Leooo goooooooool!!!
0
Leooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!
1
Nie ma karnego jednak hahahahaa
0
Karnyyyy :D
0
Również gówno się znasz, Luis to jeszcze pogra sporo w Barcelonie, zanim on zakończy to Griezmann będzie po 30, ale mi to następca na przyszłość.