34

Wcale mu się nie dziwię, przecież on może mieć podstawę gry w zespole z wyższej półki.

2

Dominacja Barcy w Lidze trwa i oby jak najdłużej :)

0

Campeones!!! Campeones!!!! Oleeee!! Oleeee!! Oleeee!! Mamy to!! Teraz po LM i PK! VeB!!!!!! :)

0

I po co znowu szukać Leo?

0

Campeones!! Campeones!! :)

0

Leoooooooooo! W końcu!!!!!!!!!!

0

Jakie to jest śmieszne gdy zawodnik rywali leży przy murze :D

0

Znowu Cou ajjj

0

Dziwne prawo, siedzieć 2 lata i teraz uniewinniony.

0

Gruby goooooooooool :D

0

Karniaczek :D

1

Alenaaaaaaaaaaaaa :)

19

Kolejny ważny krok wykonany w drodze po Mistrzostwo :) VeB!!

1

Albaaaaaaaaaaaa błyskawiczna odpowiedź!!!!!!!!!!!

0

Zajebiście po prostu......

28

Zasłużył na bramkę, jest w świetnej formie :)

1

Lenglet!!! :)

2

Oj będzie się działo :) Czekam z niecierpliwością już na to spotkanie :)

39

Szczęście to jest mieć Ciebie geniuszu :)

3

Brawo Ajax!!! :)

0

W końcu mamy to na co czekaliśmy! Brawa również dla Ajaxu za to czego dokonali :) VeB!

0

Ależ on to wyjął...

1

Ajax zadziwia w tej edycji LM, naprawdę :)

0

Couuuuuuuuu ale brama!!!!!!!!!!!!!

0

Ale mają fartaaaaaaaaaaaa

0

Leooo goooooooool!!!

0

Leooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!

1

Nie ma karnego jednak hahahahaa

0

Karnyyyy :D

0

Również gówno się znasz, Luis to jeszcze pogra sporo w Barcelonie, zanim on zakończy to Griezmann będzie po 30, ale mi to następca na przyszłość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?