Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego to bym się nie spodziewał że Zidane wróci do Realu, a jeszcze bardziej że tak szybko.
1
To się nam trafiło..
0
Oby przez te 5 lat mieli z Leo dużo owocnej w bramki i asysty współpracy :)
2
Atomowa pchła goooool :D
1
Karny :D
0
Prezydent gooooooooool :D
4
Cou marnuje, Rayo strzela. No zajebiście.
2
Brawo Panowie, brawo...
1
Cou jak żeś tego nie trafił......
0
Vamooos Barca po 3 pkt.!
0
Oby został w FCB jeszcze na długie lata :)
18
Takie przeglądy prasy to się czyta z uśmiechem na twarzy :D Real kończy sezon z niczym :D Jest VAR - nie ma ulgi :D
9
To co Ajax zrobił, zasługuje na najwyższe pochwały, tego to się nie spodziewałem :D
1
Oby znalazł dobry klub i fajnie mu się kariera jeszcze ułożyła.
4
Cóż, wybrał jak wybrał... Mógł nadal z nimi grać.
2
On to ma chyba coś z głową, czasami jak mu odbije to głowa mała.
4
Jak ja nie lubię Ramosa...
2
Jest wygrana :) VeB!!!!
0
Rakieta gool!!!!
2
Po wygraną!! Vamoooos Barca!!!!
16
Ale by popełnili ogromny błąd, gdyby wtedy zdecydowali się nadal stawiać na Bravo i pozwolić odejść Niemcowi.
0
Trzeba wykorzystać swoje sytuacje, a Barca to zrobiła :)
15
W końcu! Niezastąpiony LO w Barcelonie :)
6
Gruby zasłużył na pączka :D
0
Teraz tylko powtórzyć taki wynik w sobotę, byłby to wielki krok w stronę mistrzostwa ;) VeB!
0
Suarez goooooooooool!!
3
Zwijał się z bólu jak szalony, mało mu nogi nie urwało, ale już nagle OK...
0
I Mats nas ratuje.
0
Vamooos Barca! Po awans do Finału!
1
Kupiony za taką kasę i do tej pory 128 minut tylko, to jest kpina. Przy Valverde sobie raczej nie pogra.