Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Nie wiem czy było, ale genialne :D :D
https://www.facebook.com/watch/?v=2390090611009529
2
Głupota by sprowadzać jeszcze Griezmanna.
2
Przecież jak tylko Samu wróci do formy, a na pewno tak będzie, to Lenglet zapewne usiądzie na ławie, mimo że jest w świetnej formie.
5
Będzie z niego pociecha na przyszłość, trzeba mu dawać szanse :)
0
Szkoda że nie udało się nam odnieść zwycięstwa, ale dobry i remis, przewagę mamy i tak wystarczającą. VeB!
0
Pięknie Wague to zrobił .
0
Ależ pech... słupek!
1
Fajny skład, zobaczymy jak się zaprezentują :) Vamoooos!!!
2
Ważne zwycięstwo :) Oby tym razem w rewanżu poszło wszystko zgodnie z planem. VeB!
2
Alena chyba nie wejdzie heh :D
1
El Pistoleroooooooooooooo!
3
Vamoooos Barca!!!!!
4
Jazda Panowie, po wygraną! Vamooos!
1
Miał kontuzje, forma spadła, to oczywiste. Zasługuje jak najbardziej na kolejne szanse.
4
Fajnie że od początku gra Malcom :) Vamoooss!
0
Po co ładować za niego tyle kasy teraz, skoro miał szansę przejść do Barcy rok temu i ją zmarnował? Nam trzeba kogoś młodszego, aby w przyszłości mógł zastąpić Suareza, który jeszcze pogra dość długo.
0
Cieszy wygrana i na zero z tyłu :) Leo pozamiatał dziś :) VeB!
0
Leooooo gooooooool! Brawo Malcom!!!
0
Mats co Ty robisz....
1
Leo zachwyca, ależ to zrobił :D
1
Leooooooooooooooooooooo!
28
Oby w końcu Coutinho zaczął wracać do formy.. Vamoooss!!!
2
Ten to się nie pierdzieli w tańcu, grubo pojechał, oj grubo :D
2
I bardzo dobrze, jego miejsce i przyszłość jest w Barcelonie.
5
Dobry wybór, piękny gol, majstersztyk :)
1
Chyba ich popierdzieliło, w dodatku tylko za około 60 mln? Fakt że ta kontuzja go wstrzymała, ale jeśli już ją naprawdę wyleczył, to gdy tylko wróci do formy jest jak skała w obronie. de Ligt niech przyjdzie, ale nie kosztem Samuela.
0
Fajna opcja, tam by miał okazje pograć i zyskać doświadczenie.
2
Kurcze, niech się w końcu weźmie za siebie, to nie ten Cou co w The Reds..
0
Tu chodzi o klimat LM który był od lat taki sam, widocznie Tobie to nie przeszkadza.
33
Bez przesady, my potrzebujemy młodego napastnika na przyszłość który zastąpi Luisa, a nie 28 latka, El Pistolero jeszcze pogra przez pewien czas na najwyższym poziomie, później co? Będziemy mieć 30 latka na "przyszłość"... Powinni skupić się np. na Joviciu.