17

Nie wiem czy było, ale genialne :D :D

https://www.facebook.com/watch/?v=2390090611009529

2

Głupota by sprowadzać jeszcze Griezmanna.

2

Przecież jak tylko Samu wróci do formy, a na pewno tak będzie, to Lenglet zapewne usiądzie na ławie, mimo że jest w świetnej formie.

5

Będzie z niego pociecha na przyszłość, trzeba mu dawać szanse :)

0

Szkoda że nie udało się nam odnieść zwycięstwa, ale dobry i remis, przewagę mamy i tak wystarczającą. VeB!

0

Pięknie Wague to zrobił .

0

Ależ pech... słupek!

1

Fajny skład, zobaczymy jak się zaprezentują :) Vamoooos!!!

2

Ważne zwycięstwo :) Oby tym razem w rewanżu poszło wszystko zgodnie z planem. VeB!

2

Alena chyba nie wejdzie heh :D

1

El Pistoleroooooooooooooo!

3

Vamoooos Barca!!!!!

4

Jazda Panowie, po wygraną! Vamooos!

1

Miał kontuzje, forma spadła, to oczywiste. Zasługuje jak najbardziej na kolejne szanse.

4

Fajnie że od początku gra Malcom :) Vamoooss!

0

Po co ładować za niego tyle kasy teraz, skoro miał szansę przejść do Barcy rok temu i ją zmarnował? Nam trzeba kogoś młodszego, aby w przyszłości mógł zastąpić Suareza, który jeszcze pogra dość długo.

0

Cieszy wygrana i na zero z tyłu :) Leo pozamiatał dziś :) VeB!

0

Leooooo gooooooool! Brawo Malcom!!!

0

Mats co Ty robisz....

1

Leo zachwyca, ależ to zrobił :D

1

Leooooooooooooooooooooo!

28

Oby w końcu Coutinho zaczął wracać do formy.. Vamoooss!!!

2

Ten to się nie pierdzieli w tańcu, grubo pojechał, oj grubo :D

2

I bardzo dobrze, jego miejsce i przyszłość jest w Barcelonie.

5

Dobry wybór, piękny gol, majstersztyk :)

1

Chyba ich popierdzieliło, w dodatku tylko za około 60 mln? Fakt że ta kontuzja go wstrzymała, ale jeśli już ją naprawdę wyleczył, to gdy tylko wróci do formy jest jak skała w obronie. de Ligt niech przyjdzie, ale nie kosztem Samuela.

0

Fajna opcja, tam by miał okazje pograć i zyskać doświadczenie.

2

Kurcze, niech się w końcu weźmie za siebie, to nie ten Cou co w The Reds..

0

Tu chodzi o klimat LM który był od lat taki sam, widocznie Tobie to nie przeszkadza.

33

Bez przesady, my potrzebujemy młodego napastnika na przyszłość który zastąpi Luisa, a nie 28 latka, El Pistolero jeszcze pogra przez pewien czas na najwyższym poziomie, później co? Będziemy mieć 30 latka na "przyszłość"... Powinni skupić się np. na Joviciu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?