0

Że Ty może spędzasz tutaj większość czasu, lub tak jak kolega niżej napisał na sprawdzaniu wyników, nie oznacza że ja to robię, są też inne ważne sprawy, nie tylko piłka nożna, PC lub smartfon.

0

To Girona widzę sprawiła miłą niespodziankę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Fajnie że jest Boateng :) Vamos po 3 pkt!

18

Już 31 lat? O masakra, ale to poleciało.

13

Co jak co, ale dziś od początku powinien zagrać Boateng.

0

Wyniki wynikami, ale liczy się też styl gry zespołu... A niektóre mecze są tak senne że masakra.

3

Cóż, to oni tam rządzą, my nic nie mamy do gadania..

0

Nawet jak będzie mógł zagrać, to przecież nie wskoczy od razu za Lengleta do składu, tym bardziej w LM. Stopniowo trzeba go wprowadzać.

3

Rakitić to dobry zawodnik, ale nie oszukujmy się, jeśli wpłynie dobra oferta to warto ją rozważyć, mamy znakomitych młodych pomocników a kasa się przyda, chociażby właśnie na napastnika. Ivan młodszy już nie będzie.

3

Oby tylko otrzymał szansę i Valverde szybko z niego nie zrezygnował, bo u niego to różnie bywa..

14

A niech zajedzie Suareza... Widać że jednak porażka z Romą nie dała mu do myślenia. Ja nie uważam że Boateng powinien grać cały czas, ale no kurde szanse powinien dostawać..

2

Mats pozamiatał, gdyby nie on byłoby źle.

0

To sobie jeszcze sporo poczeka zanim Leoś zawiesi buty na kołku.

2

Wszystko fajnie, tylko nie wróżę mu dobrej przyszłości u Valverde.

61

Niech lepiej Malcom ucieka z Barcelony, być najlepszym na boisku w meczu z Realem i w nagrodę przesiedzieć na ławie 90 min z Bilbao. Brawo Valverde.

3

Tragedia, co za beznadziejny mecz. Niewykorzystana szansa odskoczenia rywalom.

3

Mats ratuje...

0

Masakra ten mecz. 70 minuta a Dembele i Malcom nadal na rezerwie.

0

U Leo obijanie to już norma.

3

Mats co wyciągnął!!!!!!!!!!!!

2

A tak liczyłem na to że Malcom zagra od pierwszej minuty :/

0

Skład Sportu i jazda z nimi, tylko że Semedo na lewej a Roberto na prawej. Malcom obowiązkowo, zasłużył.

30

A to ciekawe, Ramos zwolennikiem VAR, dopóki nie będzie przeciwko nim.

0

Te 17 goli i 11 asyst naprawdę robią wrażenie mimo że to liga Francuska, ale nie jestem jakoś przekonany co do takiego transferu.

1

Jeśli faktycznie nie odzyska formy i klub rozważy jego sprzedaż, to będzie ogromny "niewypał" transferowy.. Ale trzymam kciuki aby Cou się ogarnął.

1

Nie no super, jeszcze tego brakowało :/

0

Coutinho jest już od roku w Barcelonie, wystarczająco dużo by poznać styl gry Barcy, kwota jaką wydał na niego klub, też zobowiązuje to dobrej gry, mimo wszystko widać że strasznie się pogubił i nie może wrócić do swojej najlepszej formy. Jak tak dalej będzie i do końca sezonu się nie poprawi, to nie zapowiada się ciekawie.

5

I tak powinno być, miejsce na PO należy się Semedo.

2

Nelson wczoraj kapitalny występ!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?