0

El Pistolerooooooooo!!!!

0

Leoooo nieeeeee :(

0

Kurdeee niepotrzebnie ten gol :/

0

Ajjj spalony Cou, było blisko :D

0

Tak się robi remontady na Camp Nou :D

0

Robertooooooo goooooool! Pozamiatane!!!

0

Coutinhoooooooooooooooooooo!

2

Dobra pierwsza połowa, w drugiej ich dobić.

3

Arthur co za podanie.

1

Rakieta gooooooooooool!!!!!!!!

1

Zdecydowanie za dobry by siedzieć na ławie.. Pierwszy skład w klubie z wyższej półki.

0

Cillessen mistrz!!!!!!!!!!!!!!

0

Ja pierdziele.... Teraz pod górkę :/

0

Cillessen!!!!!!!!!!!!

1

Coutinhooooooooooooo!!!

0

Karny!!! :D

0

To po remontade, Vamos Barca!

0

Swoją drogą nie wiem co sobie wyobrażał, że wygryzie Pique, Lengleta? Jest jeszcze Samuel i jak tylko wróci do gry to już nic sobie nie pogra.

1

Semedo powinien wystąpić od początku :/

0

Od razu na 20 sezonów, jeszcze nawet nie dołączył do klubu.

1

Są ważne 3 punkty :) VeB!

0

Ajjjj ładna akcja, szkoda że nie wpadło.

0

Leoooooooooooo goooooooooool! :)

1

Czerwona, nara :D

27

Pique robi za obrońcę, bramkarza, napastnika i w przyszłości prezydent :D

3

Pique uratował....

11

Pięknie Semedo.

1

Cou tak blisko...

2

Semedoooo gooool!

0

Leo jest geniuszem we wszystkim :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?