Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El Pistolerooooooooo!!!!
0
Leoooo nieeeeee :(
0
Kurdeee niepotrzebnie ten gol :/
0
Ajjj spalony Cou, było blisko :D
0
Tak się robi remontady na Camp Nou :D
0
Robertooooooo goooooool! Pozamiatane!!!
0
Coutinhoooooooooooooooooooo!
2
Dobra pierwsza połowa, w drugiej ich dobić.
3
Arthur co za podanie.
1
Rakieta gooooooooooool!!!!!!!!
1
Zdecydowanie za dobry by siedzieć na ławie.. Pierwszy skład w klubie z wyższej półki.
0
Cillessen mistrz!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja pierdziele.... Teraz pod górkę :/
0
Cillessen!!!!!!!!!!!!
1
Coutinhooooooooooooo!!!
0
Karny!!! :D
0
To po remontade, Vamos Barca!
0
Swoją drogą nie wiem co sobie wyobrażał, że wygryzie Pique, Lengleta? Jest jeszcze Samuel i jak tylko wróci do gry to już nic sobie nie pogra.
1
Semedo powinien wystąpić od początku :/
0
Od razu na 20 sezonów, jeszcze nawet nie dołączył do klubu.
1
Są ważne 3 punkty :) VeB!
0
Ajjjj ładna akcja, szkoda że nie wpadło.
0
Leoooooooooooo goooooooooool! :)
1
Czerwona, nara :D
27
Pique robi za obrońcę, bramkarza, napastnika i w przyszłości prezydent :D
3
Pique uratował....
11
Pięknie Semedo.
1
Cou tak blisko...
2
Semedoooo gooool!
0
Leo jest geniuszem we wszystkim :D