Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Nie zwalniajmy go, poczekajmy do przyszłego sezonu a na pewno wygramy LM, przecież już wyciągnie na pewno wnioski.
1
Jakoś w to nie wierzę. Dembele ma odejść? To już lepiej aby został.
0
Oczywiście że warto na niego postawić, ale czemu ma odejść Semedo? Powinien zostać i być podstawowym obrońcą, Wague jako zmiennik.
0
Chciałbym aby został, wierzę że z niego jeszcze można wiele "wycisnąć" ale trzeba trenera który na niego postawi.
0
Ktoś kto w końcu ogarnie LM..
0
Czyli jak Valverde odejdzie to razem z nim zapewne Rakitić.
2
Mógłby się zdecydować w końcu gdzie chce grać, tak to się robi kolejna moda na sukces.
2
Oby tylko otrzymywał szanse gry, bo bez tego nic się nie będzie rozwijał. Nic tylko trzymać za niego kciuki, aby mu się udało w Barcelonie zrobić karierę.
9
Wystarczyło aby zgodził się na operację..
6
Co tu dużo mówić, brawo szatnia! O ile to w ogóle prawda.
4
Bardzo dobrze to powiedział, zgadzam się z nim.
1
Ciężko będzie to przełknąć.
4
Bardzo dobrze, Nelson to świetny gracz i powinien zostać w Barcelonie. Roberto to do pomocy a nie obronę.
2
Chociaż ja tego nie płacę to: za duża pensja, za dużo kasy na transfer w jego wieku. Niech sobie idzie do PSG. Mógł się decydować rok temu.
15
Skoro nie chciał grać w Barcelonie gdy miał szansę i wybrał hajs z Atletico, to niech sobie teraz tam siedzi. Nowy trener i dawać Coutinho na jego właściwą pozycję.
1
Według mnie to błąd pozbywać się już Coutinho.
3
Nie no, to jest tragedia.
0
Do niego to ja akurat nic nie mam.
1
Valverde zostanie i znowu będzie to samo w przyszłym sezonie w LM, on nie potrafi wyciągać wniosków, fakt że zawodnicy też nawalili, ale trener powinien mieć nad nimi kontrole. I znowu tacy zawodnicy jak Cou, Malcom będą się marnować o ile zostaną.
4
Szkoda gadać o tej pomocy, kolejny raz to samo. Tragedia.
0
Zostawić go, przesunąć tylko na jego nominalną pozycję.
1
Jak się go wystawia do gry na skrzydle to co tu się dziwić? Cou powinien zostać.
3
Coutinho zostawić i ustawić go na jego najlepszej pozycji, to samo Umtiti najlepiej niech podda się operacji i problem zniknie.
2
Cóż, prawda jest taka że Leo nam wszystkiego nie wygra, inni też muszą coś od siebie dać.
8
Niech dokończy już ten sezon i najlepiej byłoby go pożegnać. Zawodnicy też winni, ale Valverde nie wyciągnął ponownie wniosków z poprzedniego sezonu.
1
Tyle niby rotacji było, że wypoczęci, mamy efekt końcowy. Im się nie chciało grać, nowe kontrakty im dać.
2
I właśnie tu można być złym na Valverde, chłop się stara, najlepszy ze Wszystkich, a mimo to on go ściąga. Masakra, szkoda że reszta nie zagrała choć w połowie jak tak Vidal.
0
Upokorzenie, nie zasługują nasi na ten finał. Trener do zwolnienia. Mało ważne że mistrza my zdobyli, tak dać się wydymać drugi rok z rzędu, żadnej nauczki.
0
Dobranoc.
11
Przecież gdyby Grał Firmino i Salah to oni by nas chyba rozjechali w pył.