19

Nie zwalniajmy go, poczekajmy do przyszłego sezonu a na pewno wygramy LM, przecież już wyciągnie na pewno wnioski.

1

Jakoś w to nie wierzę. Dembele ma odejść? To już lepiej aby został.

0

Oczywiście że warto na niego postawić, ale czemu ma odejść Semedo? Powinien zostać i być podstawowym obrońcą, Wague jako zmiennik. 

0

Chciałbym aby został, wierzę że z niego jeszcze można wiele "wycisnąć" ale trzeba trenera który na niego postawi. 

0

Ktoś kto w końcu ogarnie LM..

0

Czyli jak Valverde odejdzie to razem z nim zapewne Rakitić. 

2

Mógłby się zdecydować w końcu gdzie chce grać, tak to się robi kolejna moda na sukces. 

2

Oby tylko otrzymywał szanse gry, bo bez tego nic się nie będzie rozwijał. Nic tylko trzymać za niego kciuki, aby mu się udało w Barcelonie zrobić karierę.

9

Wystarczyło aby zgodził się na operację..

6

Co tu dużo mówić, brawo szatnia! O ile to w ogóle prawda.

4

Bardzo dobrze to powiedział, zgadzam się z nim.

1

Ciężko będzie to przełknąć.

4

Bardzo dobrze, Nelson to świetny gracz i powinien zostać w Barcelonie. Roberto to do pomocy a nie obronę.

2

Chociaż ja tego nie płacę to: za duża pensja, za dużo kasy na transfer w jego wieku. Niech sobie idzie do PSG. Mógł się decydować rok temu.

15

Skoro nie chciał grać w Barcelonie gdy miał szansę i wybrał hajs z Atletico, to niech sobie teraz tam siedzi. Nowy trener i dawać Coutinho na jego właściwą pozycję.

1

Według mnie to błąd pozbywać się już Coutinho.

3

Nie no, to jest tragedia.

0

Do niego to ja akurat nic nie mam.

1

Valverde zostanie i znowu będzie to samo w przyszłym sezonie w LM, on nie potrafi wyciągać wniosków, fakt że zawodnicy też nawalili, ale trener powinien mieć nad nimi kontrole. I znowu tacy zawodnicy jak Cou, Malcom będą się marnować o ile zostaną.

4

Szkoda gadać o tej pomocy, kolejny raz to samo. Tragedia.

0

Zostawić go, przesunąć tylko na jego nominalną pozycję.

1

Jak się go wystawia do gry na skrzydle to co tu się dziwić? Cou powinien zostać.

3

Coutinho zostawić i ustawić go na jego najlepszej pozycji, to samo Umtiti najlepiej niech podda się operacji i problem zniknie.

2

Cóż, prawda jest taka że Leo nam wszystkiego nie wygra, inni też muszą coś od siebie dać.

8

Niech dokończy już ten sezon i najlepiej byłoby go pożegnać. Zawodnicy też winni, ale Valverde nie wyciągnął ponownie wniosków z poprzedniego sezonu.

1

Tyle niby rotacji było, że wypoczęci, mamy efekt końcowy. Im się nie chciało grać, nowe kontrakty im dać.

2

I właśnie tu można być złym na Valverde, chłop się stara, najlepszy ze Wszystkich, a mimo to on go ściąga. Masakra, szkoda że reszta nie zagrała choć w połowie jak tak Vidal.

0

Upokorzenie, nie zasługują nasi na ten finał. Trener do zwolnienia. Mało ważne że mistrza my zdobyli, tak dać się wydymać drugi rok z rzędu, żadnej nauczki.

0

Dobranoc.

11

Przecież gdyby Grał Firmino i Salah to oni by nas chyba rozjechali w pył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?