0

Nie wierzę w to!!!!!!!!!!!!

0

To teraz się zacznie.

8

Zaraz mnie coś trafi!!!!

0

Teraz to będą nerwy.

0

Ja pierdziele.....!!

0

Pilnować i jeszcze raz pilnować tego co osiągnęliśmy w pierwszym spotkaniu. Vamosss jazda Barca!!

1

To mamy jeszcze lepszą drogę do finału. Szkoda jednak że nie zagra.

2

Aż ciary są jak się to ogląda, niesamowite :)

10

Oby mu się powiodło w Barcelonie i osiągnął z nią wiele, ogromny potencjał i widać ma mądrze w głowie :)

5

Masakra u niego z tymi kontuzjami, jak tak dalej pójdzie to wiele z niego klub nie skorzysta...

0

Ważne by w końcu wygrać LM i tam rzucić wszystkie siły ;)

0

Teraz to mogą nawet i przegrać, nic złego się nie stanie :) Ważniejsza LM i PK :)

26

Świetny transfer za grosze. Poświęca się dla drużyny na maxa.

8

Wypowiedzi czy też wywiady z Leo to zawsze najwyższa półka.

0

Dokładnie, najlepsze jest to że mamy w drużynie geniusza piłki nożnej.

0

Mamy 3-0, super wynik, ale ta sytuacja Dembele.. mógł zrobić wszystko.. żebyśmy tego nie żałowali, bo mogło być już pewne 4-0. Wiemy co się działo w poprzednim sezonie z Romą.

1

Co on zrobił!!!!!!

1

Vidal co za kocur.

1

Mistrz!!!!!!

1

Leoooooo co za brama!!!!

0

Leoooooooooo!!!!!

9

Brawo Mats!

2

El Pistoleroooooo!!!!

1

Dobry skład, to będzie super wieczór :) Vamooos Barca!!

3

Co za żenujące zachowanie, wstyd.

0

Wytrzymali cały mecz i ataki Spurs, mieli swoje okazje, dla mnie zagrali świetnie.

1

Wielkie brawa dla Ajaxu, zagrali dziś kapitalnie. Widzę ich w finale.

0

Ajax ich miażdży na ten moment.

4

Ajaxxxx goooooool :)

0

Dlatego się dziwię, dla mnie to chore prawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?