Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierzę w to!!!!!!!!!!!!
0
To teraz się zacznie.
8
Zaraz mnie coś trafi!!!!
0
Teraz to będą nerwy.
0
Ja pierdziele.....!!
0
Pilnować i jeszcze raz pilnować tego co osiągnęliśmy w pierwszym spotkaniu. Vamosss jazda Barca!!
1
To mamy jeszcze lepszą drogę do finału. Szkoda jednak że nie zagra.
2
Aż ciary są jak się to ogląda, niesamowite :)
10
Oby mu się powiodło w Barcelonie i osiągnął z nią wiele, ogromny potencjał i widać ma mądrze w głowie :)
5
Masakra u niego z tymi kontuzjami, jak tak dalej pójdzie to wiele z niego klub nie skorzysta...
0
Ważne by w końcu wygrać LM i tam rzucić wszystkie siły ;)
0
Teraz to mogą nawet i przegrać, nic złego się nie stanie :) Ważniejsza LM i PK :)
26
Świetny transfer za grosze. Poświęca się dla drużyny na maxa.
8
Wypowiedzi czy też wywiady z Leo to zawsze najwyższa półka.
0
Dokładnie, najlepsze jest to że mamy w drużynie geniusza piłki nożnej.
0
Mamy 3-0, super wynik, ale ta sytuacja Dembele.. mógł zrobić wszystko.. żebyśmy tego nie żałowali, bo mogło być już pewne 4-0. Wiemy co się działo w poprzednim sezonie z Romą.
1
Co on zrobił!!!!!!
1
Vidal co za kocur.
1
Mistrz!!!!!!
1
Leoooooo co za brama!!!!
0
Leoooooooooo!!!!!
9
Brawo Mats!
2
El Pistoleroooooo!!!!
1
Dobry skład, to będzie super wieczór :) Vamooos Barca!!
3
Co za żenujące zachowanie, wstyd.
0
Wytrzymali cały mecz i ataki Spurs, mieli swoje okazje, dla mnie zagrali świetnie.
1
Wielkie brawa dla Ajaxu, zagrali dziś kapitalnie. Widzę ich w finale.
0
Ajax ich miażdży na ten moment.
4
Ajaxxxx goooooool :)
0
Dlatego się dziwię, dla mnie to chore prawo.