0

Tak tylko przypominam, że mecz City - Liverpool, sędziuje Mateu Lahoz, zobaczycie jakie cuda się będą dziać xD

0

Denis bardzo dobra zmiana.

1

i potem się budzimy xd

1

Bartomeu posmarował hehe

0

no i dziękujemy panu :)

0

Paulinho... mógł dać Luisowi :/

1

Alba :o ależ piękna sznyta :o

0

I co z tego? I on też się męczy...

0

Wiadomo już co z Neymarem?

20


Hit. Willian goni Matica aby zobaczyć co Mou chciał przekazać swoim piłkarzom na kartce :D

0

Ma ktoś filmik z akcją Suareza jak się o kartkę prosił? :D

0

to akurat prawda

7

W 2009 Messi do Iniesty, dzisiaj Iniesta do Messiego :D

7

w 2009 Messi do Iniesty, dzisiaj Iniesta do Messiego :)

0

Ja również bym poprosil :)

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Tylko, że Barca nie kontrolowała tego meczu ;o

5

Coutinho ale dał sznyte

0

Umtiti co za dzik i ten spokój :D

0

to prawda, też to zauważyłem

1

albo na tego kike xD

0

xD prawda :D (15 znaków)

2

Jest i Mina w końcu:D

2

Suarez dzisiaj niesamowity

0

no gra z bandazem

0

a no :DDDDDDDDDD

0

a jednak da. xd

1

No bo grał słabo, odpalił od 65-70 minuty ;p

0

Po prostu król futbolu.

4

pieprzysz głupoty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?