1

Rykoszet po ręce Pique XD

0

suarezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

0

prawej ((((((((

0

nawet gomes bez straty

1

co ty lahoz to zawodnik meczu xd

0

Online: 4475 Culés
Myślę, że to wystarczy.

8

Nawet Gomes bez straty

0

Koniec, dziękuje, dobranoc.

31

no a jaki jest

0

jak w każdym.........

15

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD no nie mogę typ odkopuje piłke, a kartę dostaje nasz XD

1

no zawał ;vvvvv

0

to już w kilku meczach tak miał xD

0

kij tam, że asysta Cou, byłoby już bezpiecznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie zamykaj, przecież najwięcej bramek w tym sezonie strzelamy 60-90 minuta :P

2

4

Umtiti, co za dzik, jaki to jest cud że on do nas trafił za takie grosze...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale Alba teraz dostał za faul (była korzyść)

15

Właśnie nie, dobra decyzja chaosa

0

aha ok *15znaków*

0

Messi! :DDDDDDDDDD

2

no szybki jesteś xd

0

Macie jakiegoś streama, gdzie nie zacina? xd

0

goooooooooooooooooooool

0

suarez.... po co to iksd

1

A ja nie, bo tu będzie autobus.

1

właśnie dlatego nie włączam xD

0

awansuje (15 znaków)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?