0

Mashe, raczej już Chiny.

2

Kadra na Betis: Ter Stegen, Semedo, Piqué, I. Rakitic, Sergio Busquets, Suárez, Messi, Cillessen, Paulinho, Deulofeu, Jordi Alba, Digne, S. Roberto, André Gomes, Aleix Vidal, Umtiti, Vermaelen, Aleñá.

6

Gomes ostatnio gra całkiem przyzwoicie xd

1

Ostatni raz nie strzelił chyba 4 lata temu :D

2

a co sędzia ma zrobić w takim wypadku, dać kartkę "kibicowi"?

0

................................. .po coś to pisał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Karny!!!!!!!!!!!!!

8

mnie to tam śmieszy dalej :D W końcu to on przywiózł Coutinho :)

0

chyba 200mln nie jestem pewien

10

Ciekawy komentarz znalazłem: "Ciekawi mnie jedna rzecz...dlaczego zawodnicy, którzy grali lub grają w Borusii są jak ze szkła: Reus ( co chwila kontuzja, zmarnowany talent), Goetze, Gundogan, Hummels, a teraz Dembele?"

2

XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

co nas to obchodzi xD

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

ja też haha :D

0

nie śmieszne ;v

1

losowane będą

17

półfinały****

0

Espaynol - FC Barcelona !

0

patrzmy na siebie, a nie na innych.

2

CD Leganes - Real Madryt... oczywiście xd

0

Taki trochę Alba z ryja xd

0

5 komentarzy niżej...

0

za 3 dni ważny mecz na Anoeta zapewne dał mu odpocząc, 4;0 już było w końcu ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

chyba 12, ale nie jestem pewien.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Zdjęcie mistrzowskie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?