Bela
Dołączył/a: luty 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Tytuł przegraliśmy w La Coruni i Maladze.
1
Celta nie da rady ograć Realu bo w tym momencie grają słabo.
3
Munir jest za słaby żeby grać w Barcelonie. Valencia go niechce bo ich nie przekonał. W Barcelonie to może walczyć o ławke rezerwowych z Alcacerem.
0
Prawda. Jestem tego samego zdania.
25
Mogliśmy wygrać z Malagą ale zagraliśmy tragedie. Teraz mało realne że Malaga wygra z Realem.
0
Valencia dzisiaj grała słabo w ofensywie. Bramke zdobyli po stałym fragmencie gry. Montoya i Munir przy stracie drugiej bramki zostali ograni jak dzieci . Munir niech sobie gra dalej w Valenci. Real dzisiaj też nie pokazał nic ciekawego . Mogli mecz zamnąć pręndzej tylko byli nieskuteczni. Przy bramce na 1-1 żucili się na Valencie która cofła się i nie mogła wyjść ze swojego pola karnego i 2 bramka wisiała w powietrzu przy takiej grze.
2
Nie ma u nas pressingu jak kiedyś i to się wszystko rozwaliło.
0
Prawda prawda. Teraz jesteśmy w tym wszystkim daleko za p.r .wd... za s.realem . Musimy poukładać to wszystko.Neymar wybitny ale z takim podeisciem jak ostatno z Malagą to nie dorówna Messiemu. Dzisiaj jak nie Messi to by było jak w Turynie.
0
Gdyby nie Messi to jesteśmy na poziomie nizym
0
Ta gra to katastrofa
0
Messi wiecznie nie bendzie grał .
0
Ja tam nie licze że kupią jakiegoś wielkiego gracza. Znając zarząd znów kupią jakiegoś przeciętnego Gomesa . Słabo to widze.
0
Przeczuwam że nie damy rady obronić tytułu. Gramy w kratke. Raz dobrze raz katastrofe.
0
Jak się nie wzmocnimy na przyszły sezon do będzie ciężko coś wygrać.
4
Barca w gran derby przegra z taką formą jak w Turynie. Enrigue po wczorajszym meczu powinien odejść a nie czekać do końca sezonu.
4
Baiern słaby . Real ich przejdzie. Cos przeczuwam ze real zagra w finale.
3
Rakitic tragedia . Neymar identycznie . Nie ma co się oszukiwać z taką grą nie zasużylismy ani na tytuł w lidze ani na lige mistrzów.
0
Dramat i tyle . Liga już moim zdaniem stracona a teraz liga mistrzów . Powinni się cieszyć że nie było jak w Paryżu .
0
Prawda jest taka że Juve bardzo stabilnie gra w odróżnieniu do Barcy . Mam nadzieje że Lucho nie bendzie kombinował ze sładem w pierwszym meczu i piłkarze nie zagrają jak w Paryżu .
0
Niech dadzą sobie spokuj z Di Mariją
0
Monako ma ciekawych piłkarzy . Można tam zarzucić sieci .
2
Niech idzie do Realu lepiej jak jest taki dobry. Dembele to byłby niesamowity transfer
1
Real poznał dzisiaj rywala.
0
Ten Halilovic nie gra źle. Wychodzi mu na dobre gra w Las Palmas.
1
Barca zagrała tragicznie i nie ma co ukrywać.
0
Ostatnio oglądałem Halilovicia jak grał w Las Palmas i bardziej mi się podobał jak Gomes.
0
Sędziowanie w la liga jest do bani.
1
Liga trwa dalej . Po prostu dzisiaj zagraliśmy tragicznie . Real dzisiaj to wykorzystał .
0
Real wygra bo ten sędzia jest ślepy. Już zademonstrował to przed bramką.
0
Real już powinien grać w 10 za faul Nawasa.