Bela
Dołączył/a: luty 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prawda jest taka że zagraliśmy dzisiaj tragicznie. Alba po prostu się nie popisał przy bramce na 2-1. Messi potrzebuje odpoczynku bo widać ostatnio zę jest jakis zmenczony i jest niewidoczny. Ale liga jeszcze się nie skończyła .
1
Real to dzisiaj moim zdaniem wygra .
0
Messi po prostu musi odpocząć . Brakowało dzisiaj Neymara i to bardzo.
0
Tagedia dosłownie dzisiaj.
0
Mogli lepiej zagrać w Paryżu i chociaż szczelić bramke a tak było wiadomo że jak nam strzelą to bendzie po meczu przy tak wysokiej porażce.
2
Zaważyłem że zaczął lepiej grać Busgets
0
Forma niesamowita
0
Ten transfer jest nie potrzebny . Jest Mascherano i ma piłkarzy z drugiej drużyny . Znając Lucho to jak kupimy Juanfrana to i tak bendzie grzał ławe .
0
Idealnym kandydatem dla Barcy jest Alexis .Szkoda że go sprzedaliśmy.
0
Nam potrzeba napadziora zwinnego w polu karnym .
0
Paco niech wymienią na Sancheza z Arsenalu .
0
Jestem tego samego zdania.
0
Ja nie wierze ze Munir po wypożyczeniu bendzie gral u nas. Ponownie go wypożyczą do innego klubu .
0
Troche obawiam się meczu z Atletico . Ostatnio nie gramy dobrze.
2
Teraz przyszła kolejka bendzie ciekawa .
0
Sędzia się nie popisał w sytuacji z Munirem.
0
Po prostu trener musi zacząć stawiać na piłkarzy z drugiej drużyny. Oczywiście żeby grali a nie siedzieli na ławce .
9
Sergi Roberto już nie daje rady na tej obronie . Jeszcze jak złapie kontuzie to nie mam pojęcia kto go zastąpi. Kompletnie nie rozumie tego zarządu i trenera.
0
Zastanawiam się dlaczego nie dają szans piłkarzom z drugiego zespołu.
2
I tak mało prawdopodobne że my Belerina kupimy . Jak daleko to się interesują nim a kupią znów jakiegoś Douglasa .
0
Oglądają Thiago i Belerina a i tak ich nie kupią.