1

Prawda jest taka że zagraliśmy dzisiaj tragicznie. Alba po prostu się nie popisał przy bramce na 2-1. Messi potrzebuje odpoczynku bo widać ostatnio zę jest jakis zmenczony i jest niewidoczny. Ale liga jeszcze się nie skończyła .

1

Real to dzisiaj moim zdaniem wygra .

0

Messi po prostu musi odpocząć . Brakowało dzisiaj Neymara i to bardzo.

0

Tagedia dosłownie dzisiaj.

0

Mogli lepiej zagrać w Paryżu i chociaż szczelić bramke a tak było wiadomo że jak nam strzelą to bendzie po meczu przy tak wysokiej porażce.

2

Zaważyłem że zaczął lepiej grać Busgets

0

Forma niesamowita

0

Ten transfer jest nie potrzebny . Jest Mascherano i ma piłkarzy z drugiej drużyny . Znając Lucho to jak kupimy Juanfrana to i tak bendzie grzał ławe .

0

Idealnym kandydatem dla Barcy jest Alexis .Szkoda że go sprzedaliśmy.

0

Nam potrzeba napadziora zwinnego w polu karnym .

0

Paco niech wymienią na Sancheza z Arsenalu .

0

Jestem tego samego zdania.

0

Ja nie wierze ze Munir po wypożyczeniu bendzie gral u nas. Ponownie go wypożyczą do innego klubu .

0

Troche obawiam się meczu z Atletico . Ostatnio nie gramy dobrze.

2

Teraz przyszła kolejka bendzie ciekawa .

0

Sędzia się nie popisał w sytuacji z Munirem.

0

Po prostu trener musi zacząć stawiać na piłkarzy z drugiej drużyny. Oczywiście żeby grali a nie siedzieli na ławce .

9

Sergi Roberto już nie daje rady na tej obronie . Jeszcze jak złapie kontuzie to nie mam pojęcia kto go zastąpi. Kompletnie nie rozumie tego zarządu i trenera.

0

Zastanawiam się dlaczego nie dają szans piłkarzom z drugiego zespołu.

2

I tak mało prawdopodobne że my Belerina kupimy . Jak daleko to się interesują nim a kupią znów jakiegoś Douglasa .

0

Oglądają Thiago i Belerina a i tak ich nie kupią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?