BenedyktFCB
Dołączył/a: październik 2015
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czytając wypowiedzi Lato czy Bońka zastanawiam co oni mają w głowie? Jest to chore ponieważ jako argumenty podają to że awansował na Euro i to że NIE JEST TAK BARDZO MEDIALNY. No proszę ludzie Lewy nie był lepszy w statystykach czy to od Leo, Neya, Ronaldo czy Suareza a dziwują się że nie ma go w top 3.
0
Tak miło się na nią patrzy.
0
Tylko że zawodnik, którego porównuje się do najlepszego nie umie np. przejść nawet ani jednego zawodnika, więc to denerwuje tych wszystkich ludzi.
1
"Kiedy mnie dotkniesz gdy jestem w pędzie symulka będzie"
3
Tak było.
0
Wygrałeś, gratulacje.
0
Nie wiem nonie wiem jak takiego człowieka można porównywać do Leo. Jest on po prostu żenujący jako kibic Realu byłoby mi wstyd.
1
Naprawde Real może tu stracić punkty
.
0
Wiecie jak zaktualiziwać wtyczkę w LG?
0
"To pytanie do rywali" ahhh cały Lucho.
3
Tak wiemy. :D. Pacze że sami seksocholicy na tej stronie.
6
Wolisz płaskie gimnazjalistki? Pozdrawiam.
0
Na zdjęcie tygodnia bym poprosił. :)
4
Ja Cie panie.
20
Hahaha " nie powiemy wam co w takich momentach mówią mlodzi ludzie" neeeeeyyyyyyyy cudowne
0
Również :)
3
A komentator"Cieszymy się że miżemy poaptrzeć na takie widoki."
33
Komentarz usunięty
3
Dani Shakire tam po ciumciał.
0
W UT? Bo Cie kolego nie rozumiem.
0
Zmiana wyglądu czy mi się zdaje?
0
Masz jakiegoś lunka do tego?
9
Beka, Krysiek z Bejlem raz się przytulili i taka wielka afera:D nie rozumiem tych ludzi.
1
No tak się spóżniłeś trochę, przyjacielu.
0
Dziękuję, kolego.
0
Na jakim kanale będzie Lech?
1
Nie. Ney grał tak samo z Luisem jak z Leo.
0
W tym to nie wiem ale zaraz pewnie ktoś poda taką statystykę.
1
A jak strzelał tak ksrne pod nieobecność Leo to było tylko och, ach.
0
152 chyba.