BenedyktFCB
Dołączył/a: październik 2015
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ney jeszcze strzeli.
0
Jednym słowem to przezajebiaszczo.
0
Luisito,przyjacielu.
14
Ruszyła maszyna już jej nikt nie zatrzyma.
5
2003... dziękuję, tam są drzwi.
29
Brak Bravo? Dziwne.
0
Wybiorę chyba tego Ciaoli'ego:) dzięki.
0
Kwestie rodzinne i sobiste.
0
Znacie jakąś fajną biigrafie Leo?
0
Herbate mate czy jakoś tak.
0
Aaa to przepraszam nie zauważyłem.
5
Oglądasz 15 min reklam poczym puszczają Ci 20 sec filmu. Ahhhh cały TVN
6
Danilo? Rly?
0
Kto według was był lepszy Xavi czy Zidane?
0
Znacie dobrago bramkarza z repry Argentyby do FUT?
0
Może EA to naprawi.
0
Macie również taki problem że jak gracie w FIFE na PC to często nie wyszukuje wam przeciwnika tylko buguje się gra i trzeba ją wyłączać?? Prosiłbym o dobrą radę.
0
Jakiebo słusznrgo karnego,kolego?
0
A takie mam pytanko do Ciebie koleżko jako fana Realu. Jak widzisz 3 do ZP?
0
Bordowo-granatowe to barwy nie zwyciężone!!!!!!
0
Po manite!!!!!!!!!
0
Macie linki do SopCast'a?
0
Macie linki do SopCasta?
0
Wiecie od kiedy będzie chodziło na FutbolHD?
0
Dzięki.
0
http://futbolhd.tv/stream1.php działa wam tu stream?
0
Oglądałem. ::))
0
Macie jakiś pomysł aby zabić czas? Jakiś ciekawy film?
0
A i tak ledwo co go obalił. :D
0
Oglądał ktoś z was "Wściekle Szybcy Superflast"? Bo nie wiem czy marnować mój jakże cenny czas. :)