0

Di Maria co dzisiaj ładnie gra:) co raz Isco wkręcił to nie mam pytań.

1

Nie może być tak że jakiś "leszczyk" wyprzedza maszyne

1

Hehe. Po prostu odpowiadam tam gdzie mam coś do powiedzenia :) Jeszcze bać się nie musiz.

2

Tylko niech się w za bardzo w tego magika nie wczówa bo jeszcze z okna skoczy.

0

Peszko już z nim porozmawia.

0

Mi się za bardzo nie podoba ten ściągacz(czy co to jest) zamiast sznurowadeł. Ale każdy ma swoje gusta.

0

A ich atak też najlepszy nie jest.

0

Pod bramką.

0

A gdy Messi dostanie ZP to CeR powie że Leo miał więcej urlopu.

0

Bo on jest ambitny.

0

A jak Messi wyzdrowieje to złapie kontuzje.

0

A to Sirigu nie ma kontuzji? Do pana wyżej.

0

Co myślicie o słowach Pereza do Ronaldo przed dzisiejszym meczem?

0

Komentarz.

0

Wróżę Ci dobrą przyszłość.

1

Dziwnie wyszło mam nadzieję że to się wyjaśni.

0

To prawdziwe? Bo dziwnie to wygląda.

0

Noooo, bardzo fajnie wygląda najbowszy.

1

Która część Need For Speeda była według was najlepsza? Dla mnie Most Wanted

1

Tak wiem :) chodziło mi o innego zawodnika, który również był łączony z Barcą.

3

Oglądał ktoś z was film "Naznaczony"? I co o nim sądzicie?

0

Na tym filmiku widać że sam się śmieje z tej sytuacji.

3

Pozycja ta sama co u Piketa i rozmiar buta pewnie też, więc przed tobą wielką przyszłość.

1

To jest tak samo śmieszne jak to że Barca chciała kupić jakiegoś starego brazylijczyka.

2

A numer buta?

1

Jak się to ogląda to aż się sama morda cieszy.

0

W takim razie mało wiesz o ironii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?