BenedyktFCB
Dołączył/a: październik 2015
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Di Maria co dzisiaj ładnie gra:) co raz Isco wkręcił to nie mam pytań.
1
Nie może być tak że jakiś "leszczyk" wyprzedza maszyne
1
Hehe. Po prostu odpowiadam tam gdzie mam coś do powiedzenia :) Jeszcze bać się nie musiz.
2
Tylko niech się w za bardzo w tego magika nie wczówa bo jeszcze z okna skoczy.
0
Peszko już z nim porozmawia.
0
Mi się za bardzo nie podoba ten ściągacz(czy co to jest) zamiast sznurowadeł. Ale każdy ma swoje gusta.
0
A ich atak też najlepszy nie jest.
0
Pod bramką.
0
A gdy Messi dostanie ZP to CeR powie że Leo miał więcej urlopu.
0
Bo on jest ambitny.
0
A jak Messi wyzdrowieje to złapie kontuzje.
0
A to Sirigu nie ma kontuzji? Do pana wyżej.
0
http://m.fangol.pl/view/128516/perez-czekal-na-pilkarzy tych
0
Co myślicie o słowach Pereza do Ronaldo przed dzisiejszym meczem?
0
Komentarz.
0
Wróżę Ci dobrą przyszłość.
1
Dziwnie wyszło mam nadzieję że to się wyjaśni.
0
To prawdziwe? Bo dziwnie to wygląda.
0
Noooo, bardzo fajnie wygląda najbowszy.
1
Która część Need For Speeda była według was najlepsza? Dla mnie Most Wanted
1
Tak wiem :) chodziło mi o innego zawodnika, który również był łączony z Barcą.
3
Oglądał ktoś z was film "Naznaczony"? I co o nim sądzicie?
0
Na tym filmiku widać że sam się śmieje z tej sytuacji.
3
Pozycja ta sama co u Piketa i rozmiar buta pewnie też, więc przed tobą wielką przyszłość.
1
To jest tak samo śmieszne jak to że Barca chciała kupić jakiegoś starego brazylijczyka.
2
A numer buta?
1
Jak się to ogląda to aż się sama morda cieszy.
0
W takim razie mało wiesz o ironii.