0

@Presto Słusznie ale każdego szkoda :)

1

CR 7 teraz-

To jest ta pogoń za bramkami na mundialu i za królem futbolu Leo Messim ;)

0

3

@blakkudium Pasują do siebie względem mentalu i IQ.Dobrali sie jak w korcu maku.Pat i Pataszon,sąsiedzi czy Jaś Fasola i jego miś to sztandarowe przykłady tak 'idealnie" dobranej pary :)

1

@FcPortoFan1999 Najbardziej niedoceniany portugalski piłkarz jak dla mnie.

0

@BulaKG Jeszczee nie skończył :D Nie bój zobaczymy z dwa karniaczki po przerwie ;)

2

@SinMistico no lepiej dla niego być nie mogło.

3

Siuuuu odpalone.Tuż po przerwie hat-trick portugalskiego Heraklita i na tle bezbarwnych azjatów znów będzie powrót króla..Tak na marginesie -jak to mawial mój śp.trener-ta piłka leciała i płakała.

1

@martusiaaaa Aha nie zajarzyłem :D To tym bardziej udanego weekendu i wakacji ogólnie ;)

0

@Kozinho. Nie z kontaktów i gniazdek elektrycznych.ale przerażające to jest :D

1

@martusiaaaa Co kto lubi ;) Nie neguje tego ale już nie te lata niestety by w taką hice po dworze śmigać.Ale miłego weekendu Tobie życzę:)

0

@takisobiektos Ja w sobotę jak najwcześniej rano robię megazakupy do poniedziałku włącznie,spuszczam żaluzje,włączam klimatyzatory-wiem popłynę na pradzie trochę finansowo- i nie ruszam się z chaty do poniedziałku.

0

Tzw Cukrówki to takie gołębie pocztowe z Temu.

1

@maroon Ten marketach dalej istnieje tylko już dwa razy nazwę zmieniali od tego czasu:)Teraz taka"logistykę" uprawiają...

1

W tej Biedronce to jest jakaś masakra z tym rozkładaniem towaru w trakcie godzin otwarcia-wszystko pozastawiane,przejechać z wózkiem nie można czy nawet przejśc w ogóle.I nie mam tu Broń Boże pretensji do tych pracujących tam biednych ludzi którzy są tylko ofiarą tego systemu.Tylko do "tygrysów logistyki" z tego marketu.Wiadomo że TIR z towarem nie przyjedzie dokładnie na określoną godzinę ale zamawiam go na noc(np.na 00:00 lub 01:00),zatrudniam na pół etatu ekipę która w nocy ten towar uklada na półkach i ewidencjonuje czy jak to się tam zwie.Ja w technikum tak w pewnym -już nie istniejącym markecie-przez 2 lata pracowalem jako młodociany pracownik i wszyscy byli zadowoleni-market miał na rano wszystko na półkach a ja jak na 16-17-latka niezłe pieniądze na ciuchy,dyskoteki,wyjazdy na mecze czy inne moje widzimisię.Fakt ze przesypiałem raczej pierwsze lekcje ale na ocenach jakoś mi się to na koniec roku nie odbijało.Teraz tak nie można czy jak ? Czy jest to za"ciężkie" do wymyślenia czy wdrożenia...?

0

@BorzyKrzys Ale czemu do jasnej ciasnej to się ma odbywać w Polsce a nie we Lwowie,Kijowie czy w Żytomierzu na przykład ?!

0

@lucca87 Michel to ten były gracz Realu Madryt z lat 80 i 90-tych?

1

Transfer do Barcelony lub Realu Madryt.Czyli typowa chorągiewka,człowiek bez zasad i jasno określonych priorytetów.Tzw "galareta społeczna".Panu już dziękujemy.P.S Zresztą wczoraj pokazał jaki z niego"kozak" jak Leo dał mu piłkę na nos a on w 150% sytuacji strzelił w bramkarza Helwetów...

2

@Safrani Fakt.Osbiscie znam takiego człowieka.Zle inwestycje,hazard, narkotyki i alkohol.Dzis wystaje pod Żabka i prosi o 2 zł.Oczywiscie nie był tak majętny jak Raphinia ale był jednym z najbogatszych ludzi w ówczesnym województwie katowickim...

2

@FCBparasiempre Oj pamiętam te mistrzostwa i ten finał.Moj ojciec popijjal z wujkiem piwo a ja jadłem chleb ze smalcem i Vegeta i oglądałem z rozdziawionymi ustami.Moze to nie ma nic wspólnego z tym meczem ale tak to właśnie utkwiło mi w pamięci.No i oczywiście Puchar Świata wzniesiony przez Diego :)

1

Król jest tylko jeden. Alvarez -xD

1

Leo właśnie wbił platynę w grze zwanej futbolem i pięknie uciszył sceptyków.

2

Argentyna tu nic nie musi.Przy remisie i tak zostają liderami w tabeli a Jordanię rozniosą w pył.

0

@daniel32778 8 tygodni przerwy pisali czyli 2 miesiące.

1

@Frimpong Sugerujesz że kolejnemu koledze z reprezentacji rogi doprawił ?;)

1

@AmigoBlancos Czyli w sierpniu by wrócił,od września na pełnych obrotach by wjechał.Może niech Barca zaproponuje BVB 30-35 baniek,może się zgodzą w zaistniałych okolicznościach ?

0

@DonAndrzejos Jakieś przekłamanie chyba :)-Denilson był bliski transferu do Barcy w 1998 roku ale ostatecznie wybral Betis.Chyba że chodzi o innego Denilsona o którego istnieniu nie wiem ;)

1

Fajnie się chmurzy i temperatura już 24 stopnie,czyli z kategorii tych normalnych.

1

@Lionel_Messi10 W sumie wygląda to jak 4-3-1-2 z Almadą jako mediapuntą.Ale myślę ze Leo będzie się cofał a Almada dublował jego pozycję w miarę rozwoju sytuacji na boisku.

1

@Herbert W PES-ie 2003 był dobry :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?