0

Pogromcy Legii-Dundelange- remisują w Sevilli z Betisem.

1

Nie życzę nikomu kontuzji,ale dla nas to dobrze.Lopetegui go zajechał.Szykuje sie że to będzie taki Benitez v2.0-w zimę wyleci z hukiem.Chytry dwa razy traci-mógł coś zawojować z reprezentacją na MŚ,a połakomił sie na perezowskie srebrniki i w styczniu zostanie z ręką w nocniku.I watpię po tym co ponawywijał żeby byli chętni do jego zatrudnienia.Może Las Palmas albo Mallorca ? :)

0

Podobno bardzo słabo wczoraj grali,więc trzeba się cieszyć z tego remisu.

0

Oglądałem wczoraj tylko 1-wszą połowę dlatego z chęcią obejrzałem ten skrót.I jak dla mnie ten kto twierdzi że Lloris jest dobrym bramkarzem to zna sie na piłce tak jak ja na fizyce kwantowej.Ten gość powinien nosić przydomek Mr.Babol.Nawet w finale Mundialu klopsa zaliczył ,a to nie był jedyny taki jego "wyskok"w tamtym sezonie .

1

Wiedziałem że literówka czy coś w tym stylu,ale mam tak dobry humor z rana po wczorajszym meczu że nie mogłem się powstrzymać :)Pozdrawiam i miłego dnia.

1

Z całym szacunkiem ,ale zamienniki to są w aptece :D

16

Sir Leo Messi i wszystko w temacie.co do Arthura-wiadomo ze drugiego Xaviego nie
będzie ,ale chłopak ma wszystko by jak najbardziej zbliżyć sie do jego poziomu i być jego godnym następcą.

0

Pochettino tam bydło pasał w ramach luzu :D

0

Mina farmera Pochettimo bezcenna :)

1

Współczuję i to nie jest sarkazm.Nie raz i nie dwa też byłem "załatwiony" przez PKP...

0

To jest w ogóle chore by walki bokserskie,mecze siatkówki czy koszykówki a nawet hokeja na lodzie organizować na piłkarskich stadionach.To są dyscypliny halowe,maja hale niech tam graja czy się leją po mordach tak jak w tym przypadku.

2

Real popsuł mi kupon,ale banan na twarzy dwa razy większy niż po wygranej :) Lopetegui to taki Benitez V2.0. Tylko oby jutro jakiś kibic Realu nie musiał pisać podobnego komentarza na notatniku w stosunku do Barcelony...Liczę że Barca dziś nie pozwoli na to i przełamie złą passę efektownym -choć w przypadku Valverde ciężko o coś takiego-zwycięstwem.

3

Bo trzeba by chorym by dwóch dziadków na skrzydłach trzymać i grać nimi większość meczy...

8

Barca i Real hołdują wspólnej zasadzie-"Nie dla zmiennika na LO" :)

2

Szanuję Hoffenheim i lubię Nagelsmanna ale niech się już dłuzej nie wygłupiają bo mi kupon spierniczą :)

1

I jutro znów nie wygra.Cóż,karma-powiedział kiedyś że wolałby świnie pasać na rancho niż zostać trenerem Barcelony.

0

Paulo to bardzo dobry bramkarz.Powinien więcej szans otrzymywać od Mauricio Pochettino, który powinien zacząc częściej stawiać na Argentyńczyka i powoli pozwolić zejść ze sceny wiekowemu Llorisowi vel.Mr Babol.Bo jak widać klops zdarzył mu się nawet w finale Mundialu-a to nie był jedyny jego "wyskok" w tamtym sezonie.Wiek robi swoje.

0

Święte słowa.Zwłaszcza że tracimy punkty ze słabeuszami i przeciętnym Bilbao.Byłbym w stanie zaakceptować taką tratę w meczach z Atletico czy Realem,Valencią i Sevillą ale nie z takimi przeciwnikami i do tego strata 4 pkt u siebie...
W starożytnym Egipcie żyli dwaj bracia-Ramzes i Kryzys.Ramzes umarł,a Kryzys żyje-w Barcelonie...

0

Piękne to były czasy w tym względzie :)

1

Romeru Lukaku.Tylko nie piszcie że nie ma dryblingu ani zmysłu do gry kombinacyjnej.Bo on wszystko to posiada co udowodnił na MS,a skoro Muł gra autobusem,to on w tej zajezdni zwanej MU rzeczywiście wyglada jak strasznie statycznie grający napastnik.Po za tym przydałby się taki taran w polu karnym demolujący przeciwników jak czołg i najlepiej chyba obecnie grający głową zawodnik.No i wreszcie byłaby jakaś "9-tka" z dobrymi warunkami fizycznymi,bo takiej odkąd kibicuję Barcelonie w jej składzie nie było.
Czas zmienić podejście do pozycji nr 9 w Barcelonie.Ale to jeszcze nie za Valverde,więc na razie tylko pomarzyć mogę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

Bractwo Kurkowe :)

0

0

Alaves kiedyś było w finale Pucharu-wtedy jeszcze- UEFA, przegrywając 4:5 chyba z Liverpoolem.Bodajże w 2001 roku.

0

Zapamiętam:).Co sezon po 3-4 miesiącach mam taki "top"drużyn na które już nie stawiam.W tamtym sezonie to były m.in. Anderlecht,Milan,Fenerbahce czy Arsenal.

0

Też :) Dlatego taki "siarczysty" epitet poleciał :D

1

Villareal wy dupki nieszczęsne,nawet z karnego nie potraficie strzelić...

0

Ten Lopetegui to jakiś choleryk,zachowuje się jak wariat przy tej lini.

0

No to taka piłkarska anomalia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?