Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za Roberto -Semedo,a za Rafinhę Malcom i byłaby gitarka.Byłaby-słowo klucz...
0
No to teraz się zacznie...
0
Nie chciałbym mieszkać na Pacyfiku...
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4Njk3NjMxMTUwMDq1xgV45FMeJc5eg5g%3D&kind=MAIN
A ja tak :)
1
Podobno w 2024 mecz La Liga odbędzie się w Tybecie bo Dalajlama ma sypnąć groszem. W 2039 na Księżycu,a w 2045-w rocznicę zakończenia 2-giej wojny światowej - na Marsie.Sponsorem tegoż spotkania ma być NASA i rząd USA oraz iluminaci.
Dokąd to wszystko zmierza?!
1
Dokładnie ,robi z igły widły.Nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem i nie gra w jakimś wybitnym klubie żeby dzień w te czy we wte zrobił aż taka różnicę dla niego i klubu.Poleci 13-tego o 8:00rano, max 19:00-20:00 jest z powrotem we Włoszech.No góra 21:00.A jego organizm aż tak nie ucierpi od jednego dnia bez treningu,kariera tym bardziej.
0
To nie narzekanie na CR-a, tylko na stronniczych komentatorów Polsatu Premium.Mało co nie rzygłem tęczą.Jeżeli dotychczas poziom tego studia i komentatorów to było dno ,to wczoraj dokonali odwiertu...
3
Wczoraj w tym studiu Polsatu Premium w czasie meczu MU-Juve było niczym w Korei Płn za "najlepszych"czasów Kim Dzong Ila :) :
1)strzela Dybala-zachwyty nad CR7 i jego niby asystą 2 stopnia
2)Szczęsny broni -zachwyty nad CR7
3)Pjanic i Betancur ładnie klepią w środku-zachwyty nad CR7
4)Kamerzyście w studio gil z nosa leci-zachwyty nad CR7...
I tak by można jeszcze długo wymieniać...
8
Nikt mi nie powie że to nie jest gloryfikowanie CR7 na siłę w studiu Polsatu...
2
E no,trochę dalej stał od lini bramkowej niż CR7 przeważnie :)
0
MU nie przegra na pewno.Ale chciałbym żeby zgarnęli 3 pkt.
0
No identico :)
1
Dołączam się do tego życzenia :)
0
Ja dałem +2.5 żółtej karki i nagle wszyscy kuzwa fair play grają :D
0
A mi Januszy w lądującym samolocie :)
1
Kurde coś słabo z kartkami w meczu AEK-u z Bayernem.Myślałem ze będzie rzez bo Grecja to gorący teren ,a tu jakoś jak na złość dziwnie fair-play grają :)
1
Fortuna zdecydowanie.
0
O 17:00 w Polsacie Sport Extra szlagierowy pojedynek pierwszoligowców z Katowic i Krakowa czyli mecz GKS Katowice-Garbarnia Kraków :)
0
Ja mam większosć programówCyfrowego Polsat przez kablówkę.Na paśmie DVBT udostępniają taki pakiet cyfrowego Polsatu tylko bez tych płatnych kanałów.Więc jak za darmo ciekawe czy kablówka wrzuci te kanały Polsatu Premium.
0
To na kablówce też będzie czy jak?Będe musiał szukać na kablówce tych kanałów polsat premium?
0
Tylko ze Navasovi-tak jak i Llorisowi -często zdarzają się głupie błędy,by nie powiedzieć klopsy :)
0
To wszystkiego najlepszego,przede wszystkim dużo zdrowia.
3
W tym przypadku szacunek dla Jose.Życzę dziś United pewnych 3 punktów,może balonik z Juve w końcu pęknie.
2
Coco dobry wariat był :)
0
1.Ter Stegen
2.Oblak
3.Długo nic
4.Ederson
5.Neuer w formie
Tak to wygląda moim skromnym zdaniem.
1
https://www.meczyki.pl/newsy/ramosowi-puscily-nerwy-na-treningu-zachowanie-niegodne-kapitana-wideo/95001-n
Idiota.Na bank.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"Anna i Wampir".Jest za darmo na You Tube-3 razy lepszy od"Jestem, mordercą"
0
Zgadzam się tylko bez trochę :)
0
Pewnie jakiś wynalazek tego typu nasz trenerzyna tam wypatrzył...