0

Idea 500 + szczytna,ale skutek dalece odbiega od założonego.ja tym dzieciom nie żałuję niech mają nawet 1000+-tylko niech rząd skrupulatnie kontroluje na co rodzice wydają pieniądze przeznaczone dla dziecka.Idea dobra ,tylko system zły.Właśnie tych dzieci tu najbardziej szkoda bo tak jak napisałem-często latają w gaciach ze szmateksu a rodzice szaleją z remontami,sprzętem RTV czy nawet z alkoholem...

4

Podzielam opinię o PiS w 100 %.Oby to rzeczywiście był początek końca ich rządów pełnych chamskiej,oszukańczej propagandy oraz kupowania ludzi 500+ i innymi dobrodziejstwami finansowymi,które i tak idą z kieszeni podatników.Kobita się cieszy że dostaje 500-albo jak niektórzy nawet 4000 zł(paranoja...),a nie zdaje sobie sprawy ze częsć z tych pieniędzy pochodzi ze zredukowanej wypłaty jej męża.I tak naiwni ludzie są manipulowani przez tą partię,a potem dziecom kupią z tego piórnik i gacie w szmateksie,a za resztę hura bura-remonciki,smartfioniki i laptopiki którymi sie chwalą w dodatku w mediach społecznościowych...Znam osobiście kilkanaście takich przypadków.

0

Leo niech odpocznie jeszcze przez przerwę reprezentacyjna.Lepiej dmuchać na zimne,po co go niepotrzebnie narażać.Zwłaszcza że w Interze zagra nieokrzesany Nainngolan który już raz omal nie zniszczył chamskim wejściem kariery graczowi Barcelony grając w Romie-Rafinha 2015.Póki nie będzie tak beznajdziejnej gry w najbliższych meczach jak przez 25-30 min w drugiej połowie z Rayo-Leo niech odpoczywa jak najdłużej i najwięcej.
A Real niech dostaje nawet i 200 mln co roku.Niech się cieszą i nakupią sobie nowych
Viniciusów ,Bejli i Odrioizolów na ławkę.

0

Czasem warto.Są naprawdę fajne mecze czasami,a poziom duzo wyższy od extraklasy.
Fajnie się ogląda grę Sparty,Slavi,Pilzna czy Banika Ostrava.

0

Ale Marciniak czy Frankowski?

1

Artykuł jest o Marciniaku i meczu "dorosłej" Barcy.A to news o młodzieżowej LM.

1

2

A jak się jest użytkownikiem tej strony można kibicować Vive? :D:D

0

Ale było meczycho w derbach Pragi,przyjemnie się oglądało.
Sparta-Slavia 2:2(2:1).

0

No pięknie-Leeds Utd po zwycięstwie nad Wigan liderem
w Championship ! :).Oby w końcu wrócili do Premier League .

4

Alaves traci punkty w Eibar i trzymamy na dystans rywali za naszymi plecami.Wczoraj Atletico,dziś Alaves,jeszcze niech Sevilla zostawi punkty na Anoeta i weekend można uznać za udany :)

3

W jakiej skali te oceny?

3

I trzeba dodać że Barca broniła w tej edycji zdobytego w maju na Wembley po raz pierwszy Pucharu Europy...A edycja-1992-1993 była pierwszą edycją Ligi Mistrzów czyli kontynuatorką Puchary Europy.Zwyciężyła w tej edycji drużyna Olimpique Marsylia pokonując w finale AC Milan 1:0 po bramce głową po rzucie rożnym Basila Boli.W Milanie grali m.in. Maldini,Rijkaard czy Van Basten a u zwycięzców Deschamps,Voller,Desailly i Boksić.

1

Ale Legia łoji Górnika :D Już 3:0.

0

Mało który bramkarz wyjął by ten strzał.Może Bravo w formie dałby radę :D

0

Tottenham wygrywa 2:0 na Wolves i Arsenal zepchnięty ze swojego sztandarowego miejsca :)

0

Dla mnie od zawsze Rayo to sympatyczna druzyna-mimo że z Madrytu.Chciałbym żeby dziś za dużo nie przegrali-góra 0:2 albo 1:3.

0

A Pistolero dalej strzela i strzela i niech nie przestaje :)

1

Na chwilę obecną Arsenal na "swoim" miejscu w tabeli :)-https://www.flashscore.pl/tabela/zoZ4r7jR/v1t6uXL7/#live

0

Coś dziwnego się dzieje-Emery pokazuje swoim piłkarzom by podchodzili wyżej do przeciwnika wyprowadzającego piłkę...:)

1

Farfocel roku i karny w 5 minut-recepta na sukces w Madrycie...

0

Jak BVB za tydzień pokona Bayern w Monachium będzie -7 :) Freiburg brawa za walkę do końca a miny leśnych dziadków z Bayernu Hoenessa i Rummenige na trybunach po bramce na 1:1-bezcenne :)

0

Czyste wturalzzo a la Madrid...

0

Zapiepszają jakby rzeczywiście na czymś tym byli.Po za tym te zawzięte i fanatyczne wyrazy twarzy i tępy wzrok- zwłaszcza u Carvajala,jakby nie wiedział co się wokół niego dzieje.Czesto sprawia wrażenie jakby był w jakimś transie.To są typowe objawy substancji wspomagających.Jakby szło grubsza kasę postawić na takie zdarzenie w Fortunie to stawiam krocie na Carvajala.Marcelo drugi w kolejce,trzecie miejsce rezerwowałbym dla Schweinsteigera-bo grając w Bayernie też często sprawiał wrażenie oszołomionego i nieraz prąd mu odcinało.

1

To ten Michel co kiedyś grał w Realu za czasów Hugo Sancheza,Francisco Buyo i Manuela Sanchisa? Ten który molestował Carlosa Valderramę ?-

0

Mnie sie marzy gośc o profilu Balotellego w formie z Euro 2012.Chłop wysoki i silny a jednocześnie szybki,zwinny i nienaganny technicznie.Może Romelu Lukaku?

0

Aha,dzięki :) Już myślałem że chodzi o tego emeryta z Włoch :)Zasugerowałem się tym bo kiedyś była mowa o emerytach na obronę-Srna,Ivanović...Kamień z serca :)

1

Na mecz Boca -River czekam z takim samym podnieceniem jak na El Clasico:)Vamos Boca!
Pepe następcą Suareza?! Przeciez on zakończył karierę ponad rok temu w Pescarze i ma 35 lat...Poważne to jest?

0

Pamięta ktoś ten szpil?

0

W to że CR7 jest niewinny wierzą chyba tylko jego najwięksi fanboye.Po co w takim razie płacił Mayordze?Dla mnie jest to równoczesne z przyznaniem się do winy.
Zresztą czego się spodziewać po kimś kto zanietrzezwiony w miejscu publicznym obszczywa cudze samochody?-https://zapodaj.net/15e8bb991e358.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?