Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To fajnie masz i to nie jest ironia.Ja juz 4 razy próbowałem rzucić i ni h.ja nie idzie...
6
Griezmann w obecnej formie to może ze stołu przy którym jedzą Messi i CR7 resztki pozjadać jak freeganie.Ewentualnie jeszcze posprzątać,pozmywać i nogi od rego stołu podokręcać żeby się nie gibały.
3
Niemcy niech w problemy Barcelony nosa nie wpychają.Niech sie zajmą swoim Bayernem i problemem sprzedaży emerytowanych skrzydłowych i Rafinhi.
7
Andrzej Strejlau-"Niedobrze Michalak,to są złe przyruchy"Co to
są "przyruchy" ? :D
5
Ale to byłby miód na serce jakby Rabiot do nas przyszedł.Raz że mielibyśmy świetnego zawodnika za darmo a dwa że ktoś w końcu utarłby nosa temu "Money"Al Kelafi ,który w końcu przekonał by się że pieniądze to nie wszystko.Taka mała zemsta za Neymara :)
0
Gry w dużych klubach żadnemu z nich już nie wróżę.Robben do Feyenoordu albo PSV,Ribery do Nicei albo Bordeaux,Martinez wróci do Bilbao albo Sociedad ,a Rafinha może jeszcze w Brazylii conajwyżej pokopać.
0
A ja nie rozumiem ludzi którzy chwalą się że dla nich 43 zł to bagatela.Więc zamiast się tym tutaj chwalić to wrzuć bezdomnemu na ulicy albo wpłać na biedne dzieci,a tu się z tym nie obnoś bo ten komentarz nic konstruktywnego do dyskusji nie wniósł-wbiłeś się między wódkę a zakąskę i jeszcze kogoś ni z tego ni z owego krytykujesz.
0
bbts tzn ze obie strzelą? Jeśli tak całkiem to prawdopodobne,dzięki za sugestię :)
1
Pierwszy komentarz pod filmem wymiata :D Dobrze gość prawi w sumie.
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NzI0NDY0MTgwMDrB6WJks%2FY0EggMjzI%3D&kind=MAIN
Taki kuponik na dziś :)
0
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rekurencja
0
Będzie over 3.5 gola w meczu Niemcy-Holandia ?Kurs 2.81 kusi...
0
Zawsze się ktoś musi wpierniczyć między wódkę a zakąskę.Barca go najdłużej obserwuje i najdłużej jest nim zainteresowana,a przyjdzie taki szejk z City ,sypnie kasą i sprzątnie nam chłopa sprzed nosa.Co za czasy.A z Juve to się druga Chelsea robi-też kupują tylko po to żeby kupować,kto tam tylko zabłyśnie to już huzia po niego.Niedługo też będą mieli tak jak Londyńczycy z 50-60 chłopa w kadrze z czego połowę poupychają po wypożyczeniach gdzie się da.
0
To zależy-czy chodzi o zgodę Leo ,czy o Piątka :)
0
Chłopak jeszcze nie zdaje sobie sprawy jakim jest szczęściarzem,że jest synem takiego ojca:)
1
Dokładnie,Borek ujada i szczeka ostatnio jak nawiedzony.Czekam na jakąś mądrą i ciętą ripostę w jego kierunku aż się skurczy jak fiutek krasnoludka.Najlepiej ze strony Kowala.
0
Tylko nie jakiegoś dziada zajechanego -tak jak kiedyś chcieli Srnę na PO.Masche albo Rojo.
2
Rojo super opcja.To walczak który nie odstawia nogi.Jest szybki ,zwrotny i ma bardzo dobre warunki fizyczne,w powietrzu też gra niezle.Dodatkowo może być alternatywą dla Alby bo bardzo dobrze sprawuje sie też jako LO.Problemem może być w jego przypadku tylko osoba Mourinho.Cahil za mało zwrotny i za bardzo monoschematyczny jak na Barcę.
1
W sumie kontuzji nie życzy się nikomu,ale w przypadku Rakiticia to niegrozny raczej uraz.I może dobrze że tak sie stało-przynajmniej odpocznie no ostatnio wyglądał już tak-https://zapodaj.net/af07e48cf0406.jpg.html
0
Aha ,myślałem że coś spożywasz z Pudliszek :D
0
Wiem że jeszcze cała runda ,ale jak utrzymają taka formę to mało kto im podskoczy.Po za tym mają już 11 pkt przewagi,więc chyba już tego nie popuszczą,zwłaszcza że w Częstochowie jest parcie na awans.Do tego mają naprawdę dobry zespół i miarę stabilna sytuację
finansową .Dawno nie było tak zdecydowanego lidera i kandydata do awansu w 1 lidze.EDIT -Już 5:1 dla Rakowa :)
1
Raków już raczej jedną nogą w Extraklasie,powoli można im gratulować chyba.Prowadzą z silnym Jastrzębiem na wyjezdzie już 4:1.Nie ma na nich bata ostatnio,nawet Lech w PP nie dał rady-a raczej został zmiażdżony w tym meczu przez"medalików" :)
0
Co konkretnie?Fasolka,flaki po zamojsku czy może klopsiki? :)
0
Przecież nie ma transmisji właśnie,stąd ten bół d.py :)A z chęcią bym ten meczyk ogladnął.A necie wątpię by gdzieś było.
0
Głowa-Lothar Mattheus
Inteligencja-Iniesta
Siła-Ronald Koeman
Charakter-Puyol
Szybkośc-Michel Owen
Stałe fragmenty-Platini
Lewa noga-Messi
Prawa noga-Ronaldinho
0
Polsat Sport pokazał dziś o niewyjściowej godzinie pierwszoligowy mecz Garbarni z Wartą.A w czasie gdy jest naprawdę ciekawie zapowiadający się mecz-GKS Jastrzębie -Raków wolą puścić studio Ligi Narodów,gdzie będzie pierdole.oe o Szopenie i takie tam.A mecz Włochów z Portugalczykami dopiero o 20:45,więc zdążyli by i z meczem Jastrzębia i ze studiem.Kompletny nieogar w tym Polsacie-lepiej słuchać Hajty i innych "ekspertów" prze 4,5 godziny.Żenada.
0
To się będzie długo mylić,tak jak Malcolm :)
0
Czemu w Fortunie nie ma zdarzeń kartkowych w meczu Serbia-Czarnogóra ? Tam trup będzie słać się gęsto ,szło by niezłą sumkę przytulić to chytrusy zdarzeń na kartki nie dali...
4
Na pewno największy magik.
0
Szkoda że w 2006 i 2011 się nie udało przez PK.Ale i tak mamy dwa tryplety co nie udało się nikomu :)