1

To fajnie masz i to nie jest ironia.Ja juz 4 razy próbowałem rzucić i ni h.ja nie idzie...

6

Griezmann w obecnej formie to może ze stołu przy którym jedzą Messi i CR7 resztki pozjadać jak freeganie.Ewentualnie jeszcze posprzątać,pozmywać i nogi od rego stołu podokręcać żeby się nie gibały.

3

Niemcy niech w problemy Barcelony nosa nie wpychają.Niech sie zajmą swoim Bayernem i problemem sprzedaży emerytowanych skrzydłowych i Rafinhi.

7

Andrzej Strejlau-"Niedobrze Michalak,to są złe przyruchy"Co to
są "przyruchy" ? :D

5

Ale to byłby miód na serce jakby Rabiot do nas przyszedł.Raz że mielibyśmy świetnego zawodnika za darmo a dwa że ktoś w końcu utarłby nosa temu "Money"Al Kelafi ,który w końcu przekonał by się że pieniądze to nie wszystko.Taka mała zemsta za Neymara :)

0

Gry w dużych klubach żadnemu z nich już nie wróżę.Robben do Feyenoordu albo PSV,Ribery do Nicei albo Bordeaux,Martinez wróci do Bilbao albo Sociedad ,a Rafinha może jeszcze w Brazylii conajwyżej pokopać.

0

A ja nie rozumiem ludzi którzy chwalą się że dla nich 43 zł to bagatela.Więc zamiast się tym tutaj chwalić to wrzuć bezdomnemu na ulicy albo wpłać na biedne dzieci,a tu się z tym nie obnoś bo ten komentarz nic konstruktywnego do dyskusji nie wniósł-wbiłeś się między wódkę a zakąskę i jeszcze kogoś ni z tego ni z owego krytykujesz.

0

bbts tzn ze obie strzelą? Jeśli tak całkiem to prawdopodobne,dzięki za sugestię :)

1

Pierwszy komentarz pod filmem wymiata :D Dobrze gość prawi w sumie.

0

0

Będzie over 3.5 gola w meczu Niemcy-Holandia ?Kurs 2.81 kusi...

0

Zawsze się ktoś musi wpierniczyć między wódkę a zakąskę.Barca go najdłużej obserwuje i najdłużej jest nim zainteresowana,a przyjdzie taki szejk z City ,sypnie kasą i sprzątnie nam chłopa sprzed nosa.Co za czasy.A z Juve to się druga Chelsea robi-też kupują tylko po to żeby kupować,kto tam tylko zabłyśnie to już huzia po niego.Niedługo też będą mieli tak jak Londyńczycy z 50-60 chłopa w kadrze z czego połowę poupychają po wypożyczeniach gdzie się da.

0

To zależy-czy chodzi o zgodę Leo ,czy o Piątka :)

0

Chłopak jeszcze nie zdaje sobie sprawy jakim jest szczęściarzem,że jest synem takiego ojca:)

1

Dokładnie,Borek ujada i szczeka ostatnio jak nawiedzony.Czekam na jakąś mądrą i ciętą ripostę w jego kierunku aż się skurczy jak fiutek krasnoludka.Najlepiej ze strony Kowala.

0

Tylko nie jakiegoś dziada zajechanego -tak jak kiedyś chcieli Srnę na PO.Masche albo Rojo.

2

Rojo super opcja.To walczak który nie odstawia nogi.Jest szybki ,zwrotny i ma bardzo dobre warunki fizyczne,w powietrzu też gra niezle.Dodatkowo może być alternatywą dla Alby bo bardzo dobrze sprawuje sie też jako LO.Problemem może być w jego przypadku tylko osoba Mourinho.Cahil za mało zwrotny i za bardzo monoschematyczny jak na Barcę.

1

W sumie kontuzji nie życzy się nikomu,ale w przypadku Rakiticia to niegrozny raczej uraz.I może dobrze że tak sie stało-przynajmniej odpocznie no ostatnio wyglądał już tak-https://zapodaj.net/af07e48cf0406.jpg.html

0

Aha ,myślałem że coś spożywasz z Pudliszek :D

0

Wiem że jeszcze cała runda ,ale jak utrzymają taka formę to mało kto im podskoczy.Po za tym mają już 11 pkt przewagi,więc chyba już tego nie popuszczą,zwłaszcza że w Częstochowie jest parcie na awans.Do tego mają naprawdę dobry zespół i miarę stabilna sytuację
finansową .Dawno nie było tak zdecydowanego lidera i kandydata do awansu w 1 lidze.EDIT -Już 5:1 dla Rakowa :)

1

Raków już raczej jedną nogą w Extraklasie,powoli można im gratulować chyba.Prowadzą z silnym Jastrzębiem na wyjezdzie już 4:1.Nie ma na nich bata ostatnio,nawet Lech w PP nie dał rady-a raczej został zmiażdżony w tym meczu przez"medalików" :)

0

Co konkretnie?Fasolka,flaki po zamojsku czy może klopsiki? :)

0

Przecież nie ma transmisji właśnie,stąd ten bół d.py :)A z chęcią bym ten meczyk ogladnął.A necie wątpię by gdzieś było.

0

Głowa-Lothar Mattheus
Inteligencja-Iniesta
Siła-Ronald Koeman
Charakter-Puyol
Szybkośc-Michel Owen
Stałe fragmenty-Platini
Lewa noga-Messi
Prawa noga-Ronaldinho

0

Polsat Sport pokazał dziś o niewyjściowej godzinie pierwszoligowy mecz Garbarni z Wartą.A w czasie gdy jest naprawdę ciekawie zapowiadający się mecz-GKS Jastrzębie -Raków wolą puścić studio Ligi Narodów,gdzie będzie pierdole.oe o Szopenie i takie tam.A mecz Włochów z Portugalczykami dopiero o 20:45,więc zdążyli by i z meczem Jastrzębia i ze studiem.Kompletny nieogar w tym Polsacie-lepiej słuchać Hajty i innych "ekspertów" prze 4,5 godziny.Żenada.

0

To się będzie długo mylić,tak jak Malcolm :)

0

Czemu w Fortunie nie ma zdarzeń kartkowych w meczu Serbia-Czarnogóra ? Tam trup będzie słać się gęsto ,szło by niezłą sumkę przytulić to chytrusy zdarzeń na kartki nie dali...

4

Na pewno największy magik.

0

Szkoda że w 2006 i 2011 się nie udało przez PK.Ale i tak mamy dwa tryplety co nie udało się nikomu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?