Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dla mnie angielska.A najlepsza chyba węgierska-oprócz polskiej oczywiście.Uwielbiam ostre potrawy,a bogracz,gulasz czy leczo mógłbym jeść dziennie :)
0
To chyba nie jest oficjalna klauzula tylko szejk ustalił taką cenę za niego na tzw.słowo honoru-daje ktoś 200 mln i puszcza go wolno ze złotej klatki :)
1
Zico,Sokcates,Falcao(chyba) to była pomoc :)Ja pokochałem futbol od meczu Francja-Brazylia na MŚ w Meksyku.
3
https://www.meczyki.pl/newsy/jest-porozumienie-miedzy-neymarem-a-psg-late-bedzie-mogl-odejsc-za-200-mln-euro/98080-n
Strach się bać pomyśleć co będzie w lato za saga:)
0
Bardzo dobry sędzia,najlepszy w Czechach.Wzorcowo poprowadził ostatnio derby Pragi Sparta-Slavia.
1
Ja grę Betisu podziwiałem już w tamtym sezonie,bo lubię Betis od dawna(gdzieś od czasów Denilsona) a ich styl gry za Setiena sprawił że zapałałem do nich jeszcze większą sympatią :)
1
Zanim Pep objął stery w Barcie też nic nie wygrał :).A po za tym Quique preferuje grę ofensywną i ładną dla oka-taką na miarę Barcy a nie gra zachowawczo jak Valdi.Aha i przeprowadza zmiany normalnie nie na 10 min przed końcem.
4
Nie ogladałem ale przypuszczam ze watpię.Borek powiedziałby"na pewno czegoś takiego nie było" i uciął by temat :)
0
Stawiam na remis bramkowy-2:2.
1
Ja mam kilka kochbunkrów w okolicy wiec nie ma problemu :D
0
COMNEBOL powinien zarządzić rozegranie finałowego meczu Copa Libertadores na neutralnym terenie,bez udziału kibiców River.Dwa razy przez tą trzodę chlewną trzeba byłomecz odwoływać to niech teraz cierpią.Co do Ramosa i Realu-[Zobacz link:
0
Ja bym sie skłaniał bardziej ku Lautaro Martinezowi z Interu.Chłopak strzela bramki nawet wchodząc z ławki .Ma zadatki na świetnego goleadora-gdyby nie Icardi grałby pierwsze skrzypce w Interze.
1
Quique Setien to jest najlepsza opcja.Ewentualnie Marcelo Bielsa,ale gdy awansuje z Leeds do BPL-a są na najlepszej ku temu drodze-ciężko go będzie stamtąd wyciągnąć.
2
I oby tak było :)
3
No i Girona pokazała Espanyolowi miejsce w szeregu :)
1
Wczoraj trochę ich ogladałem,mieli przewagę ale byli nieskuteczni-mogli lekko stuknąć te Heerenven 5-6:0.Druga sprawa że od 35 min goście nie sprawiali im zbytnio kłopotów gdyż grali w 10-tkę.Ciężko jakieś konstruktywne wnioski po takim meczu wyciągnąć-rzekłbym że PSV na swoim stałym poziomie,spokojnie do ogrania przez Barcę.Kwestia jaki Valdi skład wystawi i jakie wyda "dyspozycje".
1
Dzięki za odp,bo pół dnia się głowiłem a nigdzie nie spotkałem wzmianki o tym :)
0
Właśnie-dlaczego piłkarze we Włoszech grają w tej kolejce z tą czerwoną"kreską" na policzku?
0
Wdowy maja najlepiej właśnie-grobek wysprzątać ,świeczuszkę zapalić,do kościółka dać na mszę,a wieczorem -hura bura :)
1
Ja przez niecały rok próbowałem wrócić do gry z zerwanym ACL-em,niestety nie dało rady bez zabiegu rekonstrukcji-kolano non stop uciekało i dochodziło do skręceń...Ważna jest tu muskulatura uda,bodajże mięsien czworogłowy wspomaga najwięcej pracę kolana i dobrze rozwinięty sprawia że z zerwanym ACl-em można funkcjonować,a nawet próbować grać.Ale tylko próbować bo na dłuższą metę można tylko pogorszyć stan kolana.
0
Mnie się też tak wydaje.W drugiej połowie 2012 roku Guardiola odpoczywał a w 2013 -bodajże w lipcu-przejął stery w Bayernie.
1
Bardzo dobrze powiedziane a raczej napisane.Sam tego doświadczyłem i wśród nauczycieli i wśród trenerów.
0
Miłao być na SportKlub.Myślę że tam dziś będzie ,bo wczoraj prawie do rana był pasek z info że mecz przełożony na dziś.
4
Luis też potrafi ze dwie setki zmarnować i przewrócić się w polu karnym,żeby jakiś czas potem strzelić bramkę typu stadiony świata dającą zwycięstwo :)
1
Dokładnie z tym uzależnieniem od gier to największa bzdura jaką mogli wymyślić.Jak zaprosi kumpli to chyba lepiej jak trochę popykają na konsoli zamiast urządzać libacje lub rozbijać się po mieście Co on ma robić w domu-siedziec sam i trzepać kapucyna pod kordłą oglądajac filmy wiadomej treśći?A może siedzieć przy świecach i studiować dzieła swoich wielkich rodaków- Voltairea czy Balzaca?
1
"Gianni Infantino uważa, że drużyna, której kapitan ląduje w szpitalu na skutek ataku kibiców drużyny przeciwnej musi rozegrać mecz. Czekam aż taka sytuacja spotka PSG i aż na klęczkach pójdzie do księcia prosić o znalezienie w kalendarzu ekscelencji dogodniejszego terminu."
Krzysztof Stanowski na twiterze w obliczu wydarzeń przed meczem River -Boca.
0
Dembele in first squad-Valverde out :)
3
Niektórzy sie tu zastanawiali czy Real będzie miał trzeciego trenera w sezonie,a my mamy słupa na ławce trenerskiej...
0
Grycan nas dobije zaraz....
0
Dobrze że dałem remis do przerwy,bo teraz to już nic z tego nie będzie....