Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja mam horom siostre.
2
Dokładnie :D Choć mi się bardziej komuna przypomina i zajmowanie kolejki za kawą albo meblami o 2-giej w nocy :)Nie lepiej sie trochę pomęczyć i znależć dobrego streama?Np.tutaj-https://www.vipleague.bz Zresztą możliwości są nieograniczone.
1
Jak wygra Liverpool 1:0 przechodzi dalej,bo w dwumeczu będzie idealny remis,różnica bramek taka sama,ale Liverpool będzie miał więcej strzelonych goli.Jak będzie 2:1 przechodzi Napoli bo będą mieć tyle samo pkt,ale liczy się wynik dwumeczu między zainteresowanym drużynami(zasady takie jak w rundzie pucharowej)-w tym przypadku Liverpoolu i Napoli.A jak wiadomo Napoli w pierwszym spotkaniu wygrało 1:0.Każde zwycięstwo Liverpolu róznicą dwóch i więcej bramek oznacza ich awans.
2
Podobno przy okazji meczu Jagielloni w Białymstokuma odwiedzić Kononowicza i Suchdolskiego.
0
Ale skamlenie na Twitterach czy innych Facebookach że wszyscy chcą go zniszczyć to chyba lekka przesada...Co do elektronika z Tajwanu to chyba nie zrozumiałeś ironii-chyba że twoja wypowiedz też jest ironiczna.Pozdrawiam.
1
Konia z rzędem temu kto wymieni 10 drużyn które mają\miały wspólny stadion.Mnie na szybko-bez podpierania-się Google-przychodzą na myśl tylko takie ekipy:
Milan\Inter
Bayern\TSV 1860 Monachium-do pewnego czasu tak było
Roma\Lazio
Sampdoria\Genoa
I dalej zawias :)
1
Pewnie ojciec nazywa się Dietrich i pochodzi z Regensburga :)
0
Tak do końca złe to nie jest bo zawsze jakieś dutki wpadną do klubowej kasy.Ale warunek jest jeden-grać takie mecze na obcych landach tylko jeśli stawką jest tzw"czapka gruszek".Nie żadne finały tylko mecz ligowy gdy np.Barca na 3 kolejki do końca będzie miała 10 pkt przewagi i tytuł mistrza w kieszeni.Wtedy tak.
5
"Pracuję, by osiągnąć ten cel"
Jakby ZP przyznawali za pracę ,to co roku dostawałby ją jakiś elektronik z Tajwanu zapiepszający 17 h na dobę.
"Mam fantastycznych przyjaciół i rodzinę"
Tak szczególnie siostrzyczki, które po każdym plebiscycie w którym nie wygrywa CR7skamlą w mediach społecznościowych że "..znów wszyscy chcą zniszczyć mojego brata".
1
Dobrze że skończyła się ta farsa z meczem w Miami bo za jakiś czas mielibyśmy finał PK w Pekinie a mecz o Superpuchar w Sosnowcu.
0
Dwie 1-ki.
0
I tak właśnie "mordowane" jest zduństwo...Piece kaflowe-oczywiście dobrze wykonane i dostosowane kubaturą do wymiarów pomieszczenia które ogrzewają-to najlepsza i najzdrowsza forma ogrzewania.Powietrze w pomieszczeniach ogrzewanych "kaflokami" jest dużo zdrowsze i mniej suche od tego z ogrzewanych kaloryferam czy to tradycyjnymi czy też na prąd a zwłaszcza na gaz .I dużo bezpieczniejsze zwłaszcza od gazowych.Tylko powtarzam-piec musi być dobrze wykonany i o odpowiedniej kubaturze w stosunku do wymiarów pomieszczenia które ogrzewa.Po za tym piec trzeba co roku czyścić przez otwarcie rozety(takie kółeczko na dole pieca) i wybranie z niej sadzy i tzw.flugaszy-pozostałości po spalaniu,a raz na dwa lata powinno się otwierać górę i czyścić górne kanały i rurę.
Po za tym ten klimat -przyciemnione światło,w piecu huczy,można usiąść w fotelu z książką a nogi oprzeć o kafle i się grzać ...
2
Jest na tablicze znamionowej tego statku\pojazdu,centalnie na środku obrazka.Też mi to zajęło parę minut,szukałem na powierzchni planety :)
3
Szacun dla chłopa.
1
Mioduski zdecydowanie no 1 za transfer Eduardo,którego pod koniec przygody z Legią uczynił kustoszem na stadionie :D
5
Świetnie napisane,w punkt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
" Valverde uważa, że niektórzy zawodnicy potrzebują odpoczynku."
Nie wierzę w to co czytam...
0
Pasuje jak ulał,jeszcze mu na fortepianie pogra w ramach luzu :)
0
Szkoda mi wczoraj było Boca,ale muszę subiektywnie przyznać że River zasłużenie wygrało ten finał.Niemniej Boca grając w 10-tkę ,a w końcówce dogrywki nawet
w 9-tkę po zejściu Gago pokazało niesamowita ambicję i do końca walczyło o remis.A brakowało niewiele-słupek w 119 bodajże minucie.W tym roku w obliczu słabej postawy Realu jest olbrzymia szansa na to by drużyna spoza Europy -w tym przypadku River-wygrała KMŚ i za to będę mocno trzymać kciuki.
A Dembele to niech sobie kupi jakiegoś piłkarza z extraklasy żeby go budził,stać go na to :)
0
Potwierdzam niestety...
1
Wojciech Pijanowski :)
2
Liczby nie kłamią,jak na dłoni widać kto tu jest panem.Kurtyna.
0
No i Messi oddał wolnego dla Suareza .
2
Kolor tego kompletu strojów to porażka jakaś.Jeszcze po torebce do ręki mogli dostać:D
0
Sane niekiedy przesadza z tymi dryblingami.A Chelsea oprócz walki fizycznej nie jest na razie w stanie przeciwstawić City kompletnie nic.
2
City juz powinno prowadzić jakby Sane nie chciał bawić się w Messiego pod bramką Chelsea tylko strzelał.
0
No oficjalnie niby Barcelona.Ale ile PSG płaci "pod stołem" w różnych bonusach tego nie wie nikt.
5
Na pewno czegoś takiego nie było.
6
"Podoba mi się styl Barçy" - powiedział de Jong. Zapomniał dodać że podoboba mu się też fina$owy $tyl P$G.